Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Billopoulos
#47466 Ηταν λιγο γιουχου ολη η φαση, δεν πειραζει ομως.

Το παρατσουκλι ειναι αυτο, το ονομα του ειναι Samuel Clemens.
Εγω διαβασα απο που βγαινει, δεν το ηξερα προφανως! Ενδιαφερον ομως.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#47469 με έπιασε κότσο :lol:

και κοιμόμουν με το χακ φιν κάτω από το μαξιλάρι μου μικρός, ντροπή
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#146095 Έλα ρε otso, βοήθα λίγο. Από τι αρχίζει το nickname του; :hmmm: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By otso
#146156 υποδεκανεας με μεταπτυχιακο ηταν η σωστη απαντηση Pitt , αλλα δεν συνεχιζω γιατι οτι γριφο και να γραψω θα τον σβησουνε
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#268087 Δεν ξανακάνω φυλακή με τον Καπετανάκη που έχει ντούκλα το μουστάκι λέει το τραγούδι, ποιός ξέρει τι είναι η ντούκλα ?

Ο Ιταλάκιας πρέπει να το ξέρει, για να δούμε.
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#344854 Ένα ευκολάκι...

1 . . 3 . . 5
2 . . 4 . . ???

:hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#344872 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#478511 Για πείτε τη γνώμη σας και σεις βρε παιδιά . Μας δουλεύουν για να τσιμπίσουν επισκεψιμότητα στην ιστοσελίδα ή είναι πράγματι τόσο δυσδιάκριτες οι λέξεις μέσα στα κουτάκια . Γιατί εμένα μόνο το κόκκινη με ζόρισε λίγο και αναγκάστικα να ανεβάσω λίγο τη φωτεινότητα στην οθόνη για να τη διακρίνω.

Πόσο καλή είναι η όρασή σας; Μπορείτε να διακρίνετε τις λέξεις μέσα σε αυτές τις εικόνες;

Σε κάθε μία από τις εικόνες, υπάρχει μια λέξη. Κάτω από κάθε εικόνα υπάρχουν οι αντίστοιχες επιλογές. Μπορείτε να διακρίνετε όλες τις λέξεις; Λένε ότι “μόνο το 1%” των ανθρώπων βλέπει αυτές τις λέξεις .
http://www.iatropedia.gr/tips/orasi-len ... ics/97170/
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#478527 Ανάλογα και από ποιά οθόνη το βλέπεις, με του pc μόνο το πράσινο με ζάλισε, από τα συμφραζόμενα το κατάλαβα.
Με το κινητό, το βλέπω πολύ πιο καθαρά ή τουλάχιστον έτσι νομίζω επειδή ήξερα τη λέξη.