Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#28738 Οχι βρε Γιαννη. Χαλαστηκαμε!!
Σκεφτομαι να παρω ενα τηλ αυριο το πρωι στο 800 τους (γραμμη καταναλωτη) να τους το πω.

Θα παρουμε αυριο μια απεξω να μου φυγει η σκεψη. :s_yes
Άβαταρ μέλους
By gianik
#28739 Παρε τηλ και το σουπερμαρκετ κ απευθειας την εταιρια ΒΙΚΥ. Τεμεναδες θα σου κανουν,μη το αφησεις ετσι..
Άβαταρ μέλους
By corsair
#28740 πραγματικα οπως ειπε ο Drdinos... ανοσιουργήματα. Οχι μονο οι συγκεκριμενες, αλλα νομιζω ολες αυτες οι "ετοιμες". Θυμαμαι κάποτε αρκετα μικρότερος επερνα κατι Κανακη οι οποιες ηταν τερμα επιπεδες... σαν διαστημικη τροφη. Οπως την εβαζες ετσι την εβγαζες. Δεν αλλαζαν στο παραμικρο το σχήμα. Heat resistant ζυμαρι και υλικα. Νταξει... υλικα... υπερβολες. Μια ιδέα κασέρι, 1 στρογγυλο κομμάτι απο πεπερόνι, 1 κομμάτι της πιπεριας, πορκα μιζέρια που θα λεγε και ο φιλος μου ο Λαππας.

Γενικά αυτες τις κατεψυγμενες τις βρισκω και παρα πολυ ακριβες γι αυτο που ειναι.

Geo, μην ξαναπαρεις :rtfm: Και πες στην κουτσουνα πως ο Κορσες της εριξε κοκκινη κάρτα και μονο που διανοηθηκε να τις πάρει. :x
Άβαταρ μέλους
By g8777
#28743 Geo δωστην στον Σπαικ να δούμε αν αναπτύσσουν τάσεις κανιβαλισμου τα κατοικίδια σκυλιά. :eat:
Αν πρέπει σώνει και καλά να πάρεις έτοιμη ΜΌΝΟ Dr Oetker ΚΑΙ ΜΟΝΟ με τυριά.
Μιλησα.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#28747 Παιδια απο περσυ ειχαμε να παρουμε και οντως ειχαμε παρει με τυρι μονο. Τωρα εγω την ειχα πρηξει βρε Κορσαιρ και πηρε σημερα.
Θα μας εκανε η μαμα της (την κανει μουρλια) αλλα θα ανεβουν αυριο χαλκιδικη για ελιες και επρεπε να ετοιμαστουν!!
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#28751 Αυτό που είπε ο Gης. Dr Oetker σαν βάση και μετά κάνεις τις προσθήκες της αρεσκείας σου για να έχεις αποτέλεσμα που να μοιάζει με pizza. Προσωπικά κόβω ντομάτα, πιπεριά φρέσκα, τσοντάρω αλλαντικά και τελειώνω με εξτρα τυρί δικό μου.
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#28755
Geo f1 έγραψε:Θα μας εκανε η μαμα της (την κανει μουρλια)


Kι εγώ νομιζα ότι ακόμα η γνώση κληροδοτείται από μάνα σε κόρη και βελτιώνεται περαιτέρω από την γευσιγνωσία του συζύγου...
Ο tempora o mores! :s_omg
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#28757
Deleted User 1 έγραψε:Αυτό που είπε ο Gης. Dr Oetker σαν βάση και μετά κάνεις τις προσθήκες της αρεσκείας σου για να έχεις αποτέλεσμα που να μοιάζει με pizza. Προσωπικά κόβω ντομάτα, πιπεριά φρέσκα, τσοντάρω αλλαντικά και τελειώνω με εξτρα τυρί δικό μου.

υπάρχει Dr Oetker στην Ελλάδα?!
Άβαταρ μέλους
By corsair
#28759
PeterPan έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Αυτό που είπε ο Gης. Dr Oetker σαν βάση και μετά κάνεις τις προσθήκες της αρεσκείας σου για να έχεις αποτέλεσμα που να μοιάζει με pizza. Προσωπικά κόβω ντομάτα, πιπεριά φρέσκα, τσοντάρω αλλαντικά και τελειώνω με εξτρα τυρί δικό μου.

υπάρχει Dr Oetker στην Ελλάδα?!


χρονια τωρα...
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#28763 Geof1 ποστάρω απλά για να αντισταθμίσω το ανοσιούργημα σου :rtfm:

Εικόνα


Βραδυνό μου. :lol: (το :inlove: έφαγε 1/4 κομμάτια πίτσας και 1/3 προφιτερόλ)