Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#59143 Είναι panny και δυστυχώς δε βλέπω ούτε στο notification bar ούτε στον player του popcorn κάποια επιλογή...

<
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#59689 Δεν το δοκίμασα. Θα το δω το ΣΚ, ευχαριστώ.
Εν τω μεταξύ βρήκα έναν άλλο τρόπο, πιο μπακαλίστικο, χωρίς υπότιτλους όμως. Θα επανέλθω.

<
Άβαταρ μέλους
By The Ace
#59885
glf έγραψε:αυτό το ωραίο το "ΔΙΑΣΤΡΙΚΟΝ" με τον μακοναχιου που θα το βρούμε σε BL1080; βαρέθηκα να περιμένω


Το θες και σε BD κιόλας.... :lol:

Ένα απλό R5 σε 720i να βγει σύντομα και θα είμαστε τρισευτυχισμένοι...
Άβαταρ μέλους
By mcduck
#60472 Αν πας στο www.bluray.com έχει όλες τις κυκλοφορίες. Τουλάχιστον αυτές που έχουν ήδη προγραμματιστεί.
Ε, συνήθως σε torrent βρίσκεις την ταινία λίγο νωρίτερα από την επίσημη ημερομηνία κυκλοφορίας.
Άβαταρ μέλους
By cmarin
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#66014 Φίλη μου τσίμπησε 600 ευρώ πρόστιμο για κατέβασμα μιας ταινίας από torrent (Γερμανία).

Εγώ με το PIA συνεχίζω ακάθεκτος..:-)
Άβαταρ μέλους
By g47
#66020 Μολις προσεξα οτι εχουν μαζευτει 46 (!!) προσκλησεις στο λογαριασμο μου στο galaxy tracker.
Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει pm.
Τελευταία επεξεργασία από g47 και 22 Ιαν 2015, 13:11, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#66022 Σε βρίσκουν μέσω του ρούτερ; Γιατί αν είναι έτσι εγώ μπορώ να κατεβάζω από αυτό του γείτονα και να πιάσουν αυτόν.
Πιο λογικό μου φαίνεται το μπλοκάρισμα από τους παρόχους αλλά και πάλι θα μπορούμε με κάτι σαν το frostwire.