Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#40960 Υπαρχουν ατμιστες στο φορουμ?
Ξεκινησα το ηλ τσιγαρο μπας και ξεκολησω απο την αθλια συνηθεια του καπνισματος
Αυτη τη στιγμη ειμαι με ενα μηχανικο μοντακι ενω εχει παραγγελθει και ενα δευτερο
Εχω 3 ατμοποιητες 2 επισκευασιμους και ενα εργοστασιακο aerotank mega
Για το μοντ χρησιμοποιω μπαταρια 18500 αλλα μιας και ειναι τηλεσκοπικο δεχεται και τις μικροτερες 18350 αλλα και τις μεγαλυτερες 18650
Ακολουθουν φωτο σε λιγακι
Άβαταρ μέλους
By kacey
#41160 (παρανομη)business idea: υπαρχει τροπος να εκχυλισεις χασις σε υγρο, να το συσκευασεις σε δηθεν αμπουλες ηλεκτρονικου τσιγαρου, και να τη βρισκουμε all togetherz "ατμιζοντας"?

μουαχαχαχαχαχα.
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#41193 Σε ένα μήνα κλείνω 3 χρόνια, μετά από 9 χρόνια με ένα πακέτο την ημέρα.
Να ξαναγυρίσω στο τσιγάρο το αποκλείω αλλά αγοράζω που και που πακέτο
και καπνίζω 4-5 την ημέρα, περισσότερο για την κίνηση, όχι για την γεύση.
Έχω αλλάξει διάφορα set up over the years και τον τελευταίο χρόνο χρησιμοποιώ
μπαταρία 1300mAh με μεταβλητή τάση, ατμοποιητή delirium pro tank mini με
κεφαλές 1.8 Ω, 18ρες βάσεις και αρώματα απο inawera (Πολωνία).

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#41869
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#41980 Για πειτε οι γνωστες τι αγοραζουμε και απο που γιατι λιγο που το εψαξα χαθηκα :s_dunno
Μου ειχε κανει φιλος δωρο ενα σετ που ο ατμιστης ειχε σφουγγαρακι και τον γεμιζες σταγονα σταγονα αλλα ενω το χρησιμοποιησα ενα χειμωνα μου εσπασε τελικα τα νευρα γιατι δεν μπορουσα να καταλαβω ποτε τελειωνε.
Βρηκα ενα σετ της Nobacco στα 50€ το NOBACCO SET EPSILON-S BDC 650 αξιζει αυτο η να κοιταξω κατι αλλο;
Στο αλλο φορουμ ειχα διαβασει για αγορες μεσω ιντερνετ οπου αγοραζες το ιδιο με το επωνυμο στην μιση τιμη. Ισχυει ; και που;
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#41983
Νίκος Παππάς έγραψε:Για πειτε οι γνωστες τι αγοραζουμε και απο που γιατι λιγο που το εψαξα χαθηκα :s_dunno
Μου ειχε κανει φιλος δωρο ενα σετ που ο ατμιστης ειχε σφουγγαρακι και τον γεμιζες σταγονα σταγονα αλλα ενω το χρησιμοποιησα ενα χειμωνα μου εσπασε τελικα τα νευρα γιατι δεν μπορουσα να καταλαβω ποτε τελειωνε.
Βρηκα ενα σετ της Nobacco στα 50€ το NOBACCO SET EPSILON-S BDC 650 αξιζει αυτο η να κοιταξω κατι αλλο;
Στο αλλο φορουμ ειχα διαβασει για αγορες μεσω ιντερνετ οπου αγοραζες το ιδιο με το επωνυμο στην μιση τιμη. Ισχυει ; και που;

βιάζεσαι η να σου απαντήσω το απόγευμα που θα είμαι στο λάπτοπ? που μένεις να σε καθοδηγησω κιόλας
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#41985 Οποτε θες και σε βολευει... :) Δουλευω κεντρο Αθηνας, μενω Ν Ιωνια
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#42260
Νίκος Παππάς έγραψε:Για πειτε οι γνωστες τι αγοραζουμε και απο που γιατι λιγο που το εψαξα χαθηκα :s_dunno
Μου ειχε κανει φιλος δωρο ενα σετ που ο ατμιστης ειχε σφουγγαρακι και τον γεμιζες σταγονα σταγονα αλλα ενω το χρησιμοποιησα ενα χειμωνα μου εσπασε τελικα τα νευρα γιατι δεν μπορουσα να καταλαβω ποτε τελειωνε.
Βρηκα ενα σετ της Nobacco στα 50€ το NOBACCO SET EPSILON-S BDC 650 αξιζει αυτο η να κοιταξω κατι αλλο;
Στο αλλο φορουμ ειχα διαβασει για αγορες μεσω ιντερνετ οπου αγοραζες το ιδιο με το επωνυμο στην μιση τιμη. Ισχυει ; και που;

λοιπον ποσα τσιγαρα καπνιζεις ημερησιως και τι περιεκτικοτητα σε νικοτινη εχουν?
το σετακι που ειδες ειναι μια χαρα για ενα νεο ατμιστη
απαντησε πρωτα και μετα θα σου πω και αλλα
επισης οτι απορια εχεις πες την
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#42261 Γύρω στα 10 με 12 στριφτα old Holborn aromatic την ημέρα. Σπανίως 15.

Από το Moto G.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#42265
Νίκος Παππάς έγραψε:Γύρω στα 10 με 12 στριφτα old Holborn aromatic την ημέρα. Σπανίως 15.

Από το Moto G.

λιγα σχετικα οποτε μια χαρα το σετακι που ειδες
ενα πολυ καλο απο αυτα που διαβαζω (επειδη εγω δεν μενω αθηνα) μαγαζι ειναι το replace smoke
Μαρίνου Αντύπα 88 Νέο Ηράκλειο
δεν ξερω αν σε βολευει αυτη η περιοχη
210-2714115
εχει καλα και ποιοτικα προιοντα
Κατι αντιστοιχο αυτουνου που ειδες εσυ ειναι αυτο
http://www.replacesmoke.com/%CE%B7%CE%B ... etail.html

απο υγρα θα σε βαλουν να δκιμασεις εκει
Κατα τη γνωμη μου πες τους να δοκιμασεις το κατωθι που εχει καθαρη τσιγαρισια γευση
http://www.replacesmoke.com/%CF%85%CE%B ... etail.html
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#42273 Βολεύει πολύ, ευχαριστώ!
Ερώτηση, μπορώ να δοκιμάσω διάφορες γεύσεις εκεί γιατί σε άλλα μαγαζιά που είχα πάει από τις 30 γεύσεις σου έδιναν να δοκιμάσεις 1με 2.

Από το Moto G.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#42274
Νίκος Παππάς έγραψε:Βολεύει πολύ, ευχαριστώ!
Ερώτηση, μπορώ να δοκιμάσω διάφορες γεύσεις εκεί γιατί σε άλλα μαγαζιά που είχα πάει από τις 30 γεύσεις σου έδιναν να δοκιμάσεις 1με 2.

Από το Moto G.

νομίζω Ναι δεν είμαι σίγουρος αλλιώς κατεβαίνεις Κόρινθο και σε πάω σε μαγαζί που έχει στο δοκιμαστηριο 100 γεύσεις