Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#325227 Το Audio Technica είναι 1 εκ μεγαλύτερο...
Πως συνδέεται στον πύργο? Με RCA?
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#325590 Το Audio Technica που είπα έχει... (και κάμποσα ακόμα)
Υπάρχει και μεγάλη πιθανότητα να έχει και ο πύργος...
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#326397 RCA και ρεύμα μου κάνει...
Άβαταρ μέλους
By Chris
#328498 Ειχα ρωτησει κι εγω πριν καιρο που εψαχνα, εβρισκα μονο κατι απιθανες κινεζιες σε κατι απιθανες τιμες, και κατεληξα πως αυτο συμβαινει επειδη δεν επιασαν ποτε σαν συσκευη λογω των bt ηχειων. Οποτε πηρα κι εγω bt ηχειο

Θα προτιμουσα Internet radio βεβαια, καθως το bt ηχειο φυσικα δεν ειναι αυτονομο, χρειαζεται κι ενα κινητο για να λειτουργησει
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#328526 Όπως τα λες κάτι τέτοια είχα δει. Μιας που κατά βάση πλέον μέσω διαδικτύου ακούω μουσική ήθελα να έχω ένα τέτοιο να το κοτσάρω στον ενισχυτή γιατί αλλιώς πρέπει να έχω ανοικτό λαπτοπ συνέχεια.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#328559
Kon5 έγραψε:Όπως τα λες κάτ......


Pioneer N50A

έγχρωμη οθόνη LCD 3,5"
:s_thumbsup

Θελει αγορα εξτρα wifi stick αλλα στα παπαριασ.

Marantz NA-6005
built-in Wi-Fi
:s_thumbsup

3-line front display
:thumbsdown:

Kon5 έγραψε: :omg: Καλα μιλαμε G εισαι ΓΑΜΑΤΟΣ! :inlove: Αυριο το πρωι θα κανω μηνυση στο Ινστιτουτο Νιλς Μπορ για εκμεταλλευση πνευματικων δικαιωματων. 200 εκ ειναι καλα, φτανουν;
Άβαταρ μέλους
By babakos
#328923 Kαποια πρόταση για μονάδα CD player ;
Θα συνδεθει σε ενα Denon 2909 ενισχυτή με B&W 605-2 ηχεια.

Απαιτηση να παιζει αξιοπρεπώς και να ειναι σε λογική τιμή (μεχρι 200 Ευρω θα έλεγα) , δεδομενου οτι καποια στιγμη θα γυρίσουμε σε άυλο. Δυστυχώς η συλλογή μου ειναι μεγάλη και δεν εχω τώρα το χρόνο να την μετατρέψω.
Άβαταρ μέλους
By RXristos
#328945
babakos έγραψε:Kαποια πρόταση για μονάδα CD player ;
Θα συνδεθει σε ενα Denon 2909 ενισχυτή με B&W 605-2 ηχεια.

Απαιτηση να παιζει αξιοπρεπώς και να ειναι σε λογική τιμή (μεχρι 200 Ευρω θα έλεγα) , δεδομενου οτι καποια στιγμη θα γυρίσουμε σε άυλο. Δυστυχώς η συλλογή μου ειναι μεγάλη και δεν εχω τώρα το χρόνο να την μετατρέψω.



Αν μπορείς να ανέβεις ελάχιστα πας εδώ με κλειστά μάτια...

http://www.skroutz.gr/s/5606179/Marantz-CD5005.html

είναι στα ίδια spec με το κορυφαίο 6005 αλλά χωρίς την είσοδο USB/ipod.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#329029 Πολύ καλη επιλογή. :thumbsup:
Είναι απίστευτο, αυτή η φέτα πριν καμιά δεκαριά χρόνια θα κόστιζε τα διπλάσια.
Άβαταρ μέλους
By babakos
#329040 Ναι.. δυστυχώς τα απαξιώνει η τεχνολογία (βασικά η ευκολία του online θα έλεγα)

Εχω ακουσει εξαιρετικά λογια και για το παρακάτω αλλά η αλήθεια ειναι οτι δεν θελω να δώσω παραπάνω χρήματα γιατι ουτε το σύστημά μου θα την "δει" ουτε ξερω για πόσο ακομα θα θέλω να ακουω CDs

http://www.skroutz.gr/s/65905/Harman-Kardon-HD-980.html