Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#352537 Mπραβο ρε Γιαννη!
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#352540 Θα σε γελάσω. Θα ρωτήσω και θα μάθω. Παίζει ρόλο?

Πάντως ήταν σοβαρό combo γιατί οι άνθρωποι γύριζαν από γιατρό που μόλις τους είχε γνωστοποιήσει ότι η μητέρα του κουμπάρου χρειάζεται επέμβαση στην καρδιά και αντίκρισαν αυτό:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By GeorgT
#352608
REALZEUS έγραψε:
gianik έγραψε:Μου αρεσε πολυ σημερα που εβαλα ενα λιθαρακι για να σωθει ενα μικρο 6χρονο παιδακι.Στιγμες εντασης κ αγωνιας ομως στο τελος της ημερας το ευχαριστω κ τα δακρυα χαρας απο την μανα ειναι η καλυτερη ανταμοιβη... :)

Εικόνα


Μου έφτιαξες την βραδιά Γιάννη! :yahoo:


ποιος σου ειπε να το διαβάζεις βράδυ, ξερεις πως σου φτιάχνει τη διάθεσή οταν το διαβάζεις με το πρωινό καφέ!

gianik εύγε φίλε :metalo: :metalo: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#352615
gianik έγραψε:Μου αρεσε πολυ σημερα που εβαλα ενα λιθαρακι για να σωθει ενα μικρο 6χρονο παιδακι.Στιγμες εντασης κ αγωνιας ομως στο τελος της ημερας το ευχαριστω κ τα δακρυα χαρας απο την μανα ειναι η καλυτερη ανταμοιβη... :)

Εικόνα


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#353325 μου αρεσει που είμαι σε ένα παραλιακο καφε στη Παρο,διπλα σε ξυλοσομπα,και βρεχει .

δεν μου αρεσει που το πλοιο για Ναξο φευγει 10 το βραδυ :help:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#353962 ρε με τους ηλίθιους που κυκλοφορούν, λούτσα με έκανε ένα γίδι πρωί πρωί και φώναζα γαλλικά μες στο κόσμο :rant:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#354012
gianik έγραψε:Μου αρεσε πολυ σημερα που εβαλα ενα λιθαρακι για να σωθει ενα μικρο 6χρονο παιδακι.Στιγμες εντασης κ αγωνιας ομως στο τελος της ημερας το ευχαριστω κ τα δακρυα χαρας απο την μανα ειναι η καλυτερη ανταμοιβη... :)

Εικόνα


:thumbsup: :)
Άβαταρ μέλους
By 224v
#354053
gianik έγραψε:Μου αρεσε πολυ σημερα που εβαλα ενα λιθαρακι για να σωθει ενα μικρο 6χρονο παιδακι.Στιγμες εντασης κ αγωνιας ομως στο τελος της ημερας το ευχαριστω κ τα δακρυα χαρας απο την μανα ειναι η καλυτερη ανταμοιβη... :)

Εικόνα


Μπραβο ρε gianik, αυτα τα γεγονοτα μας κανουν ακομα αισιοδοξους για το περιβαλλον που ζουμε... :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#354086
elteo έγραψε:Στην Αστυνομία υπηρετεί. Οχι στα ΕΚΑΒ.

Τον δρόμο άνοιξε, δεν έκανε cpr. :iconcool:

(for the record διαφωνώ με την οπτική του otso, απλά η απάντηση σου ήταν άκυρη)
Άβαταρ μέλους
By elteo
#354090
Bayern7 έγραψε:
elteo έγραψε:Στην Αστυνομία υπηρετεί. Οχι στα ΕΚΑΒ.

Τον δρόμο άνοιξε, δεν έκανε cpr. :iconcool:

(for the record διαφωνώ με την οπτική του otso, απλά η απάντηση σου ήταν άκυρη)


Να καταργήσουν τις σειρήνες τα ασθενοφόρα τότε και να μην υπάρχουν κανόνες όπου βλέπουμε ένα τέτοιο να κάνουμε στην άκρη.

Καθόλου άκυρο δεν είναι το σχόλιο μου. Ο gianik έκανε κάτι παραπάνω από αυτό που έπρεπε. και-
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#354094 Δεν υπήρχε ασθενοφόρο, η μαμα στο αυτοκίνητό της το είχε το παιδάκι και το πήγαινε νοσοκομείο.
Έγραψε μια ψιλοακυρότητα ο otso και του απάντησες με άλλη ακυρότητα.
Μπράβο λοιπόν στον gianik που είναι ευσυνείδητος επαγγελματίας.
case closed