Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Chris
#367042 Παντα μου εκανε εντυπωση που δεν υπαρχουν περισσοτερες μαρκες σε ψωμακια μπεργκερ. Μονο αυτα με το αμερικανικο σχεδιο, αντε κι αλλο ενα brand, και ειναι οντως τοσο χαλια οσο τα περιγραφετε.


< >
Άβαταρ μέλους
By italakias
#367063 25η μερα συνεχομενης εργασιας.
Μαρεσει.

Δεν μαρεσει που την Δευτερα μαλλον θα αραξουμε λογω αργιας.


Πρεπει να βρω τροπο να παρω το μεροκαματο. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#367080
dimviii έγραψε:μου αρεσει που βοηθησα τον λεβεντη μου να ξυριστεί πρωτη φορα. :inlove: :inlove: :inlove:
δλδ το λιγο χνουδι στο μουστακι γιατι ηταν σαν γερμας. :lol:


Πωωω :inlove:

Άντρας πλέον. Πρώτη φορά ξυρίστηκα στα 14 μου. Ήταν Σάββατο, είχα να πάω σε ένα πάρτι. Μόνος μου ξυρίστηκα με τη Ζιλετ του μπαμπά. Έβγαλα το ξυραφάκι του και κούμπωσα ένα καινούριο. Τον είχα παρατηρήσει πως ξυριζόταν.

Αναμνήσεις γαμώτο.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#367086 Μία από τα ίδια. 14αρων, Παρασκευή βράδυ, πριν από χορό σχολείου. Είχε αρχίσει και γινόταν πολύ αντιαισθητικό εκείνο το γατομούστακο. Στο ανανσέρ στο φεύγα, εγώ, η μάνα μου και η θεία μου, κι εγώ απο τη ντροπή να κοντεύω να διπλώσω μη με δούνε φρεσκοξουρισμένο. :lol: Με πήρανε χαμπάρι αλλά δεν είπαν τίποτα μη με φέρουν σε δύσκολη θέση. Το μαγαζί εν τω μεταξύ ήταν η σημερινή Autoone στην Κηφισιάς, Alfa Club αν θυμάμαι καλά. προφητικό το όνομα!
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#367413 Μου αρέσει η απαγόρευση των ντίζελ πλήν του Euro6 στην πόλη της Στουτγκάρδης. Είναι μια καλή αρχή και η μόνη σωστή απόφαση των πρασίνων.


< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#367698 :( :( :(

που αγαπήθηκε ιδιαίτερα και ως «Μένιος» στους Δύο Ξένους.



:s_no :s_no :s_no

Εικόνα
:inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
1 Σωρρα φωτος μπροστα, θα αποτελεσει τον επομενο τομο της Ιστοριας του Ελληνικου Εθνους (Εκδοτικη Αθηνων)


RIP
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#367700
g8777 έγραψε::( :( :(

που αγαπήθηκε ιδιαίτερα και ως «Μένιος» στους Δύο Ξένους.



:s_no :s_no :s_no

Εικόνα
:inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
1 Σωρρα φωτος μπροστα, θα αποτελεσει τον επομενο τομο της Ιστοριας του Ελληνικου Εθνους (Εκδοτικη Αθηνων)


RIP

Αυτό ακριβώς, και εγώ τους Αυθαιρετους σκέφθηκα, όσο θυμάμαι εκείνο "όλοι οι Έλληνες αγαπημένοι και μονιασμενοι εργάζονται πυρετωδώς" με φόντο τις σκηνές καφενείου...
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#367716 :(
Άβαταρ μέλους
By otso
#367790 Dodger μαρεσει που αυριο θα ειμαι στα μερη σου , δεν μαρεσει που για να βρω το mega group θα βριζω ολη μερα και ενδεχεται και να μην το βρω σαυτες τις κωλοπεριοχες
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#367792 :( :( :(

Επική ατάκα από Φυλακές Ανηλίκων