Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#354919
REALZEUS έγραψε:€1400 κάνει μόνο το ντουλαπάκι του συνοδηγού. :s_crazy

WTF :dizzy: Χρηματοκιβώτιο έχει για ντουλαπάκι?
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#354923 Καλά μην όρκίζεσαι ότι στα Mazda είναι φτηνότερο... :lol:

Θυμάμαι χαρακτηριστικά ότι η μασκούλα στο Xedos έκανε 300.000 Δρχ το 1993, ενώ του Disco έκανε 120.000 το 1995. :vava:
Άβαταρ μέλους
By RXristos
#355229 Το 200αρι δεν ειναι κανονας, ανάλογα την ασφαλιστική και πολλα άλλα. Παντως εγώ την ασφαλιστική την εβαλα μεσα με την μικτή ;) αξίζει μεχρι τελευταίου σεντ!

< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#355234 Μικτή σε αυτοκίνητο άνω της 10ετίας κάνει μόνο η Groupama, καμία άλλη απ' όσο ξέρω... το είχα ψάξει πριν από 2-3 χρόνια και έτσι ήταν τότε (για μια Μ3 Ε46 που είχε αγοράσει ο τότε διευθυντής μου).
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#355284 Μου αρέσει που γύρισα στο χωριό, μετά από σχεδόν 10 ημέρες στην πόλη. Μιλάμε ότι η Θεσσαλονίκη έχει γίνει η πιο μίζερη πόλη.

Δε μου αρέσει που κατέβηκα από το αυτοκίνητο να πλακωθώ στο ξύλο. Η γυναίκα μου είναι ακόμα θυμωμένη(με το δίκιο της). Έγινα χειρότερο ζώο, από το ζώο που μάλωσα. Λες και είμαστε 20 χρονών. :(
Μου αρέσει που παρά το άπειρο φαγητό, δεν ανέβηκα πάνω από τα 85κιλά. Αλλά το 34 τσιτώνει λίγο.

Και η καλή πράξη της ημέρας..... Επειδή λόγο κατάστασης η γυναίκα μου δεν μπορεί να κουβαλάει ξύλα.... Αναγκάστηκα να ανεβάζω εγώ. Βρήκα τη λύση..... Και έχω και μουρμούρα... "τόσα χρόνια που τα κουβαλάω με τα χέρια, δεν μπόρεσες να αλλάξεις μπαλκόνι στο βίντσι"
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#355292 Άδικο έχει :rtfm:
Τζάμπα γυμναστική έκανε.

Καλά το κορυφαίο ήταν πριν 4-5 χρόνια. Το τσεκούρι που είχαμε δεν ήταν για σκίσιμο ξύλων. Πάμε στο Leroy, και τα περιεργάζομαι. Έρχεται και ένας υπάλληλος να βοηθήσει.
Και "δοκιμάστε αυτό το νορβηγικό", και "αυτό είναι με κοντάρι που δε σπάει", και "αυτό είναι τέλεια ζυγισμένο" κλπ...
"αδερφέ, τζάμπα τα λες σε εμένα.... στη γυναίκα μου δείξε, αυτή θα διαλέξει που τα κόβει" , παγωτό ο υπάλληλος..... :lol:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#355293
kyr80 έγραψε: "τόσα χρόνια που τα κουβαλάω με τα χέρια, δεν μπόρεσες να αλλάξεις μπαλκόνι στο βίντσι"
Εικόνα




g8777 έγραψε:Άδικο έχει;


Ε ένα άδικο το έχει, δεν είναι εύκολο να αλλάξεις μπαλκόνι στο βιντσι. Πιο απλό είναι να αλλάξεις βιντσι στο μπαλκόνι...
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#355306 Εξυπνάδες... Αεροπορία ήμουν. Άμα λάχει, αλλάζω και μπαλκόνι. Ή θα πω την γυναίκα μου να το κάνει... :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#355313
kyr80 έγραψε:Άδικο έχει :rtfm:
Τζάμπα γυμναστική έκανε.



Ενώ εσύ με τις ατελείωτες γραμμώσεις δεν χρειάζεσαι γυμναστική έτσι;;; :shifty: :svivhaha: :svivhaha: :innocent: :lol: