Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#112231
giannik1977 έγραψε:Στο παλιο φορουμ ημουν γραμμενος απ το 2008 .
Η ιστορια με τον pipinos ποτε εγινε κ τι (στο περιπου) ειχε γινει; :oops:

Όντως; Θέλεις να ακούσεις την ιστορία; :help:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#112232 :lol:
Να παρω ποπ κορν κ haig?
Αν ειναι περιεκτικος κ μπορεσει σε 1-2 παραγραφους να τα πει... :oops:
Άβαταρ μέλους
By g47
#112243
giannik1977 έγραψε:Στο παλιο φορουμ ημουν γραμμενος απ το 2008 .
Η ιστορια με τον pipinos ποτε εγινε κ τι (στο περιπου) ειχε γινει; :oops:


Aν απαντησει θα το διαβασεις ΟΛΟ. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#112262 Καποια στιγμη θα τα γραψει ολα. Αλλα θα τα διαβασετε ΟΛΑ :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By A-Viper7
#112306
pipinos1976 έγραψε:
A-Viper7 έγραψε:Εγώ δηλώνω (άμα θέλει ο πιπίνος και εγγράφως) ότι κάποιος μοντ στο άλλο φόρουμ μου είχε προτείνει χρηματα για να κράξω τον πιπίνο και να θάβω με τα ποστς μου τις αλήθειες που έγραφε...

Αυτά κάποια στιγμή πρέπει να βγουν δημοσίως, να ξέρει ο κόσμος τι διαβάζει...!


Δεν χρειάζεται. Προς το παρόν μπορείς να μας πεις 2-3 από τα άτομα που έστελναν τα pms οργάνωσης της διαγραφής; Ο InFiNiTy το έχει παραδεχτεί δημοσίως ότι υπήρχαν, όπως και ότι ο ίδιος δεν πήρε μέρος.

Και, φυσικά, ό,τι γράφεται τελευταία, είναι :offtopic: , αλλά δεν πειράζει, καλό είναι να μαθαίνει ο κόσμος το γίνεται, ακόμη και σε ένα forum μιας τελειωμένης ηθικά και οικονομικά χώρας.

Ευχαριστώ.


Δυστυχώς, μετά από χθεσινοβραδινές εξελίξεις, δεν μπορώ να μιλήσω συγκεκριμένα... :(
Άβαταρ μέλους
By drdino
#112316 Eγώ είχα στείλει πμ στον εαυτό μου, πιάνεται; :lol:

Πού είναι ο μπουμπούκος όταν τον χρειάζεσαι;

edit:
Να΄τος
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#112320
Λέξη ΚΑΡΤΙΝΓΚ ΙΖ ΛΑΙΦ
Αξία 1062
Πυθμενικός 9
Λέξεις με το ίδιο άθροισμα:

ΑΝΤΡΑΣ ΑΠΟ ΑΣΗΜΙ
ΑΣΤΡΑΠΗΒΟΛΟΣ
ΠΟΙΟΣ ΕΠΝΙΞΕ ΤΗΝ ΑΛΗθΕΙΑ :omg:


Οριστε, το λεει καθαρα. Μονο ο Πιπινος μπορει να μας φανερωσει την αληθεια.
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#112321
mirage έγραψε:Καποια στιγμη θα τα γραψει ολα. Αλλα θα τα διαβασετε ΟΛΑ :rtfm:


Προσέγγισαν τον Anonymous Founder (admin) χθες το βράδυ και του ζήτησαν "με τρόπο" να γραφτεί και διαγώνισμα μετά από την εξιστόρηση των γεγονότων στο 4TF. Ο ηγέτης είναι ακόμα στην εντατική παλεύοντας για τη ζωή του καθώς αντιστάθηκε υπέρ της ελευθερίας του λόγου και της ανάγνωσης. Προσευχόμαστε όλοι για ανάρρωση, αν και η δημοκρατία μας βρίσκεται και θα βρίσκεται για χρόνια από ό,τι φαίνεται στο γύψο.
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#112784
21 quadra έγραψε:pipino η χώρα δεν είναι τελειωμένη ούτε οικονομικά ούτε ηθικά, υπάρχει η ελίτ, υπάρχουν οι ΝΔίτες / Πασόκοι και οι μετέχοντες της λίστας Λαγκάρντ, άρα και χρήμα υπάρχει και ηθικό ακμαίο ότι θα καταφέρουν να ανατρέψουν την κυβέρνηση φέρνοντας μας πρώτα σε πλήρη ένδεια, που το είδες το τελειωμένη ? Τόσοι σωτήρες είναι stand-by να μας σώσουν ( αποτελειώσουν ) μην λες κακιές κουβέντες λοιπόν και στενοχωρείς τόσο κόσμο εδώ μέσα.


Θέλω σωτηρία κατ' επανάληψη. Πολλές φορές, όσες περισσότερες φορές, τόσο το καλύτερο. Και σκέψου, αυτοί που κατέστρεψαν την ελληνική βιομηχανία σήμερα λένε ότι δεν παράγουμε τίποτε. Αυτοί που υπέγραψαν τις ποσοστώσεις και τα αρνητικά νεπ θέλουν να φτιάξουν τη χώρα. Το μόνο κοινό που έχουν είναι ένα: τουρισμός. Ουσιαστικά επαναλαμβάνουν το ίδιο σχέδιο από το 1936 μέχρι σήμερα. Χώρα ανάπαυσης των δικών μας (θα τους έλεγα SS, αλλά θα θιχτούν μερικοί), παραγωγή λαχανικών και φρούτων, γεωπολιτική θέση (αυτό μας ενδιαφέρει σφόδρα) και ό,τι βγάλουμε από ορυκτά καύσιμα και μεταλλεύματα. Τόσα απλά τα πράγματα. Η λύση είναι μία, αλλά είμαι ήδη :offtopic: και δεν το αναλύω περισσότερο.

giannik1977 έγραψε:Στο παλιο φορουμ ημουν γραμμενος απ το 2008 .
Η ιστορια με τον pipinos ποτε εγινε κ τι (στο περιπου) ειχε γινει; :oops:


Λόγω επαγγέλματος (σου) δεν μπορώ να σου εξηγήσω. Άλλωστε τα έχω ήδη γράψει σε άλλο σημείο / topic.

Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#112788 Pipine αν θες να αρχισεις να καταλαβαινεις τι παιχτηκε στο 4t , ριξε μια ματια στις τελευταιες σελιδες του BMWτοπικου. Εκει θα καταλαβεις ποιος μπορει και χορευει 40 χρηστες και 5 mods στο ταψι εδω και 2 φορουμ. Δεν ειναι τυχαιο οτι του μπηκες στο ματι απο παλια. Τα ποστς σου ηταν "ενοχλητικα" για το κυρος και την πρωτοκαθεδρια του συγκεκριμενου. Οποτε πολυ απλα επρεπε να "καεις". Δεν μπορω να πω περισσοτερα, εισαι αρκετα ευφυης για να κατανοησεις.
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#112819
g8777 έγραψε:Pipine αν θες να αρχισεις να καταλαβαινεις τι παιχτηκε στο 4t , ριξε μια ματια στις τελευταιες σελιδες του BMWτοπικου. Εκει θα καταλαβεις ποιος μπορει και χορευει 40 χρηστες και 5 mods στο ταψι εδω και 2 φορουμ. Δεν ειναι τυχαιο οτι του μπηκες στο ματι απο παλια. Τα ποστς σου ηταν "ενοχλητικα" για το κυρος και την πρωτοκαθεδρια του συγκεκριμενου. Οποτε πολυ απλα επρεπε να "καεις". Δεν μπορω να πω περισσοτερα, εισαι αρκετα ευφυης για να κατανοησεις.


Μήπως ήδη είπες πολλά; :hmmm: