Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By otso
#348116 ευκαιρια που ανεβηκε ,παντα ηθελα να ρωτησω τι ρευμα εχουν τα καραβια ; συνεχες; ενναλασομενο; Volt;
Άβαταρ μέλους
By GeorgT
#349111
mirage έγραψε:Τι βλεπουμε εδω;

< >

Εσύ τη βλέπεις ας πούμε; Μεξικάνικη τράτα;
Άβαταρ μέλους
By mirage
#349113 Δεν ξέρω τι είναι. Εσυ φαίνεται να ξέρεις οπότε θα μου απαντήσεις;

< >
Άβαταρ μέλους
By GeorgT
#349118 Τη να σε πω εξαρτάτε σε πιο παραλληλο συμπαν εισαι
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#349143
otso έγραψε:ευκαιρια που ανεβηκε ,παντα ηθελα να ρωτησω τι ρευμα εχουν τα καραβια ; συνεχες; ενναλασομενο; Volt;


Παλιά μέχρι το τέλος της δεκαετίας ΄΄50 είχαν συνεχές, μετά έχουν εναλλασόμενο, έχω κάνει και με τα δύο, πολύ βρωμιά το συνεχές και συχνή συντήρηση.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#349603
otso έγραψε:ευκαιρια που ανεβηκε ,παντα ηθελα να ρωτησω τι ρευμα εχουν τα καραβια ; συνεχες; ενναλασομενο; Volt;


Καποια 110 καποια 220. Μπριζες αναλογως που εχουν χτιστει.
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#376546 Ενα πολυ ωραιο βιντεο απο την ΕΕΕ, με αφορμη τα 100 χρονια απο την ιδρυση της..


Χαιρομαι που βλεπω να συμμετεχουν γνωστα προσωπα... :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#376599
Zeus έγραψε:Ενα πολυ ωραιο βιντεο απο την ΕΕΕ, με αφορμη τα 100 χρονια απο την ιδρυση της..


Χαιρομαι που βλεπω να συμμετεχουν γνωστα προσωπα... :s_howdy

Εξαιρετικό το βίντεο, πέρασαν ιστορίες που μου έλεγε ο πατέρας μου.
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#376768 Εικόνα
Royal Huisman, Wisp
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#376776 Νιώθω όμορφα που για κάποια χρόνια ήμουνα μέλος της μεγάλης ναυτικής μας οικογένειας, έζησα μόνο καλές στιγμές και 3 φορές του γύρου της γης έδιωξαν για πάντα την ανθρωπινη ανασφάλεια που έχουμε μέσα μας.
Ευλογημένος τόπος οι θάλασσες του κόσμου για τους Ελληνες, διαρκης υπεραξια πλούτου και πολιτισμού και άξιοι όσοι συνεχίζουν το μακρύ ταξίδι της φυλής των Ελλήνων ναυτικών.

Ωραίο βίντεο, βάζει και κάποια θέματα στη σωστή τους θεση
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#377600 J Class, τα ομορφότερα σκαριά στον κόσμο:

http://www.yachtingworld.com/j-class-ya ... eet-105379
Άβαταρ μέλους
By elteo
#377601 Aγχώνομαι και μόνο που βλέπω την κλίση τους. Πως ευχαριστιούνται ταξίδι ....:lol: