Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By fokion
#321523
popolaros έγραψε:το Nokia 435 θα κανει για τον πατερα μου;;;

πλεον δεν κυκλοφορουν κινητα για ενηλικες γμτ....


Θα ελεγα ναι.
τα "κουμπια" είναι μεγαλα...

ή καποιο με πορτακι... αλλα αυτά συνηθως εχουν μικρά πληκτρα και οθονες
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#321527 ααα πως τον λενε εναν γεματουλη που διαφημιζει τα τηλεφωνα του σε κατι καναλια???
Που εχει τηλς για μεγαλους ανθρωπους!!
:hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#321529
Geo f1 έγραψε:ααα πως τον λενε εναν γεματουλη που διαφημιζει τα τηλεφωνα του σε κατι καναλια???
Που εχει τηλς για μεγαλους ανθρωπους!!
:hmmm:

Ζερβουδακης
Zer phone xaxaxaxaxaxa

<
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#323573 Υπάρχει κάποιο αξιόλογο Bluetooth headset στα 10-15€; Απαιτήσεις πολλές δεν έχω, θέλω να το χρησιμοποιώ μόνο όταν οδηγώ.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#323631 (Ξανά)πεσε το Nokia Lumia 520 και μου ψιλοκάνει νερά. Τα έχω συνηθίσει τα παλιοwindows και το ξανασκέφτομαι για Lumia 950 (απλό ή XL). Η χρήση απλή: κλήσεις-sms-viber-email-surfάρισμα-καμιά φωτό. Τι λέτε;
Άβαταρ μέλους
By corsair
#323952
Dodger έγραψε:(Ξανά)πεσε το Nokia Lumia 520 και μου ψιλοκάνει νερά. Τα έχω συνηθίσει τα παλιοwindows και το ξανασκέφτομαι για Lumia 950 (απλό ή XL). Η χρήση απλή: κλήσεις-sms-viber-email-surfάρισμα-καμιά φωτό. Τι λέτε;



το 950 είναι και στην καλυτερη τιμη ever αυτη την περιοδο νομιζω... οπότε τώρα ειναι η ευκαιρια σου. Μην το σκέφτεσαι και πολυ...
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#324492 Πολύ vfm το 950...
Αλλα δεν μ' αρέσει εμφανισιακά καθόλου... Τόσο που δεν έχω πάει ακόμα το 930 για επισκευή εντός εγγήυσης μην μου το αλλάξουν με κανα 950... :lol:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#325096
MIXOStsi έγραψε:Πολύ vfm το 950...
Αλλα δεν μ' αρέσει εμφανισιακά καθόλου... Τόσο που δεν έχω πάει ακόμα το 930 για επισκευή εντός εγγήυσης μην μου το αλλάξουν με κανα 950... :lol:



Νομιζω υπερβάλεις. Ειναι οπως ολα τα κινητα. Ενα τζαμι με οθονη μπροστα και το υπολοιπο κλασσικο περιβλημα πλαστικο-αλοθμινιου-whatever. Κανενα δεν εχει κατι ιδιαιτερο επι της ουσιας.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#325685 Ναι ρε, προφανώς και υπερβάλλω...

Αλλά δίπλα στο 930, είναι σαν το φθηνό αδερφάκι του... Τέρμα flat γυαλί (δεν κάνει το cushion-style με τις καμπύλες), πλαστικό καπάκι σχετικά άσχημο αισθητικά (ενώ έχω αλουμίνιο και πολύ καλό polycarbonate πίσω μέρος).
Επίσης μου την σπάει που με +0,2" οθόνη, το 950 είναι αισθητά μεγαλύτερη συσκευή και χωρίς να έχει soft keys όπως το 930... (άσχημη screen 2 body αναλογία).

Hardware αισθητά ανώτερο βέβαια...
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#342424 αγοράστηκε το Samsung A5 2016 για να αντικαταστήσει το S3 mini που μετά από 4 χρόνια έχει κάνει τρελή απόσβεση...

Τιμή στα 299 ελβ. φράγκα, δλδ 280 γιούρια... 300 κ κάτι ψιλά € με θήκη spigen, μεμβράνες κ κάρτα 32 gb.

έχει δοκιμάσει κανείς το smart switch για να μεταφερθούν όλα όσα έχει το S3 mini με τη μία στο Α5? προβλήματα?
Άβαταρ μέλους
By ArrowsFA1
#342456 Το έχω δοκιμάσει μεταξύ άλλων Samsung κινητών και δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα.