Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#351964 Νομίζω οτι αυξήθηκε μόνο στην σταθερή.
Ισχύει ομως ότι δεν φτάνουν...
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#351966 Με 10ευρο/μήνα τη βγάζω κ γω σε cosmoκάρτα. Αν κάνεις την ανανέωση από κατάστημα cosmote ή γερμανό σου δίνει 500mb για 15 μέρες. Βγαίνει δλδ ο μισός μήνας :lol: Σπίτι - δουλειά wifi. Καλύπτομαι για τη χρήση που κάνω. Το καλοκαίρι μόνο στην παραλία μπορεί να χρειαστώ παραπάνω οπότε αγοράζω mb και όλα καλά. 120 ευρώ το χρόνο δλδ περίπου. Μια χαρά σκρουτζιά :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By elteo
#351979 τα ανέβασαν στην Wind τα ανέβασαν και στην Cote., καλώς ορίσατε στο club. :lol:

λογικά πράγματα.... :lol:

ολιγοπώλιο.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#352011 Ταυτοχρονα σχεδον κ οι 3.
Άβαταρ μέλους
By postruck
#352016 Τσ,τσ!! ανταγωνισμός,λέγεται ή αλλιώς,καρτελ! Οσο καιρό δεν είχα σταθερό στο ονομά μου,΄με είχαν ζαλίσει απο την cosmote,στα τηλέφωνα να βάλω για να έχω 20% έκπτωση στο κινητό. Τώρα που έχω σταθερό στο ονομά μου,με ξεχάσανε!
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#359180
elteo έγραψε:τα ανέβασαν στην Wind τα ανέβασαν και στην Cote., καλώς ορίσατε στο club. :lol:

λογικά πράγματα.... :lol:

ολιγοπώλιο.

καλά από εμένα θα πάρουν μπάλες

συνεχίζω δυναμικά και αυτό το μήνα πάλι 5€ θα βάλω και είχα πηδήξει και ολόκληρο τον Ιούλιο που την έβγαλα μόνο από το υπόλοιπό μου που μάζευα, αλλά το 5-10-5-10 και καμιά φορά και 5-5 έχει καθιερωθεί πλέον για μένα και δε γυρίζω πίσω στο 10-10

Εικόνα


Εικόνα


και να ρουφήξουν κι άλλο τις μπάλες μου που δεν κάνουν συναλλαγή με κάρτα από κατάστημα, τους παίζω από το Internet american express με προμήθεια στο διάστημα να μάθουν :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#359227 Εγώ επειδή είχα μαζέψει υπόλοιπο τους έπαιζα χωρίς ανανέωση κοντά 3 μήνες και ζήτησαν ανανέωση για να μη χάσω το υπόλοιπο και τα πακέτα που είχα ενεργοποιήσει :rant:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#359337 Είμαι ο χειρότερος όλων, βάζω 10€ κάθε δύο μήνες και μου φτάνουν μια χαρά!
Έχω βέβαια και όλα τα βολικά πακέτα και παίζω μπαλίτσα, αλλά και χωρίς τα δικά μου πακέτα, νομίζω άνετα βγαίνει με 10€ το μήνα στην χειρότερη.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#359396 Φοιτητικό cu , 3 μήνες τώρα 1000λεπτά προς όλους, 600' προς cu και 1200mb Δωρεάν, beat that

< >
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#359459 εγώ βάζω πάντα το τάληρο γιατί παίζω πάρα πολύ με magic numbers και τα θέλω ενεργοποιημένα

βασικά αυτό είναι και το μόνο που με κρατάει ακόμα στη wind, από αυτά τα 1500' συνήθως τρώω τουλάχιστον τα 500 στα 3 μου νούμερα και το θεωρώ δεδομένο ότι με αυτά τα 3 μιλάω τελείως "τζάμπα" οπότε οποιαδήποτε αλλαγή θα μου δημιουργούσε μεγάλο πρόβλημα

και έχω και το άλλο κόλλημα ότι θέλω να μιλάω καθώς οδηγώ (με hands free ) γιατί βαριέμαι, οπότε ειδικά στο γυρισμό από τη δουλειά αν δεν έχω κάποιον στο αυτοκίνητο πρέπει οπωσδήποτε να πάρω τηλέφωνο :lol:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#359484 Στο γαμω cu, αν δεν ανανεώσεις, χάνεις όλα τα υπόλοιπα των πακέτων. Ισχύει και στις άλλες εταιρίες αυτό; :hmmm: