Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#349896
F&G έγραψε:Οι ταλιμπαν φιλε Κιουση προσευχησου να μην ερθουν εδω γιατι σε βλεπω να χτυπουν οι φτερνες στον πισινο σου απο το τρεξιμο... Δεν συγκρινονται με Ορθοδοξια .....θα δηλωνεις λατρης του Μωαμεθ και θα πρρπατας σκυφτος.... :lol:

θα μου κλάσουν
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#349906 κάτσε να βρω και στην αποθήκη μου μία πανοπλία που έχω από το μεσαίωνα να πάω να πάρω τη Πόλη
Άβαταρ μέλους
By italakias
#349907
QsisVTS έγραψε:
italakias έγραψε:Και σε αλλα κρατη της ευρωπης υπαρχουν τα θρησκευτικα στα σχολεια.

και σε άλλα κράτη της ευρώπης έχουν βασιλιά και παντρεύονται ομοφυλόφιλοι και λοιπόν; :hmmm:

ο,τι κάνουν στην ευρώπη το παίρνεις ως κάτι γαμάτο;

Eγω;
Εσεις μας εχετε πρηξει τα σκωτια.
Αλλα μιας και το φερε η κουβεντα,σε ποιο κρατος της ευρωπης κυβερνα βασιλιας; :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#349984
italakias έγραψε:
QsisVTS έγραψε:
italakias έγραψε:Και σε αλλα κρατη της ευρωπης υπαρχουν τα θρησκευτικα στα σχολεια.

και σε άλλα κράτη της ευρώπης έχουν βασιλιά και παντρεύονται ομοφυλόφιλοι και λοιπόν; :hmmm:

ο,τι κάνουν στην ευρώπη το παίρνεις ως κάτι γαμάτο;

Eγω;
Εσεις μας εχετε πρηξει τα σκωτια.
Αλλα μιας και το φερε η κουβεντα,σε ποιο κρατος της ευρωπης κυβερνα βασιλιας; :svivhaha:

εγώ δεν είμαι φιλοευρωπαϊστής, είμαι βαλκάνια ράτσα :rtfm:

σιγά μη ζηλέψω τους βάρβαρους

δεν με νοιάζει πού κυβερνά βασιλιάς, ξέρω ότι για μια φορά εμείς αυτά τουλάχιστον τα μεσαιωνικά λείψανα εμείς τα ξεφορτωθήκαμε, αν ξεφορτωθούμε και τα υπόλοιπα θα είμαστε πιο μάγκες :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#350187
QsisVTS έγραψε:
F&G έγραψε:Οι ταλιμπαν φιλε Κιουση προσευχησου να μην ερθουν εδω γιατι σε βλεπω να χτυπουν οι φτερνες στον πισινο σου απο το τρεξιμο... Δεν συγκρινονται με Ορθοδοξια .....θα δηλωνεις λατρης του Μωαμεθ και θα πρρπατας σκυφτος.... :lol:

θα μου κλάσουν

Σιγουρα αφού ο F&G θα τους έχει πετάξει στην θάλασσα .
Ή μήπως όχι;
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#350254 Μονοι τους θα καταστραφουν αυτοι φιλε!!! Εγω πιστευω τον Αγιο!!!
Αν προλαβω να δοξαστω μπαινοντας στην Πολη θα ειναι μεγαλυτερη ευχαριστηση ακομα και απο το να γ..... λεσβιες.... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#350275
F&G έγραψε: Αν προλαβω να δοξαστω μπαινοντας στην Πολη θα ειναι μεγαλυτερη ευχαριστηση ακομα και απο το να γ..... λεσβιες.... :shifty:


η καυλα είναι να μπεις στην πολη με το Ζ σουζαριστος, με τα τιτανια να σκουζουν στις 13κ σαλ
Άβαταρ μέλους
By otso
#350277 σιγα μην μπουν στην πολη οι ντακοτες οι μπατζηδες , ουτε με σχολικο εκδρομη.
τοσο γλυψιμο βαλαν για να γινουν μπατζηδες.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#350299
F&G έγραψε:Γιατι διαφωνεις? Εδω σου λεω οτι 30 επαγγελματικα χρονια στη δουλεια μου εχουμε μπροστα μας την Ορθοδοξια και ψυχικα ανηκουμε εκει . Σε τι διαφωνεις? Επειδη δεν μπορεις να το χωνεψεις διαφωνεις?
Τι ηθελες δηλ. Ψυχικα στηριζομαστε στον Τριαδικο Θεο. Ελληνες ομογενεις η μη εκει ελπιζουν ψυχικα. Υστατη ελπιδα στα προβληματα τους. Τον θεο επικαλουνται. Αυτο σε πληροφορω οσο κουφο κι αν σου φαινεται για εκατομυρια Ελληνες ειναι Το στηριγμα να ελπιζουν στη σαπιλα που τους περβαλλει. . Υπαρχουν και εξαιρεσεις οκ. Δεν αλλαζουν κατι ομως. Δεν ειναι ικανοι να αλλαξουν κατι.
Πρεπει να γυρισουνε πολλα χρονια πισω να αλλαξουν την κατασταση αυτη.


Έτσι είναι αν έτσι το θέλετε, όπως είπε και κάποιος πιο έξυπνος από εμένα... :lol: :lol: τις καρδιές μας θα χαλάσουμε βραδιάτικα;;; :lol: :lol:



Στην καλύτερη εκτέλεσή του, που συμμετέχει και ο θεός! :metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#353740 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#353770 Έχω και άλλα έμορφα... :lol: :lol:

The authorities in a major region of Siberia are to discuss accusations by a local archbishop that The Nutcracker ballet is not a children's Christmas treat but rather a "work of the occult".

Novosibirsk Governor Vladimir Gorodetsky has told reporters they're welcome to attend a round table on the comments by Metropolitan Tikhon, who also thinks the nutcracker that comes to life in the ballet is a "prince shape-shifter"..........................

Metropolitan Tikhon has a penchant for musical criticism, and it has had consequences in the past. Two years ago, he accused the same theatre of desecrating Christian symbols in a controversial staging of Wagner's opera Tannhauser, and even the official Vesti TV news programme has dubbed the latest row "Tannhauser 2".

A court ruled at the time that the production hadn't broken the blasphemy law, but the staging was dropped and the director sacked after a round table discussion by figures from the Church, culture ministry and regional authorities.

His replacement was one of the few leading theatre heads to condemn Tannhauser as "offensive" to his religious sensibilities - the current director, Vladimir Kekhman


:twisted: :yahoo: :twisted: :yahoo: :metalo: :metalo:

Έχουμε περάσει σε άλλο επίπεδο |λογοκρισία| ως είδος! :oops: