Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bill33
#347335

:shifty: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#347345
soch έγραψε:Τόση χαρά πια...

Δε μπορώ να χάνω. Δεν το αντέχω. Στη μπάλα, έτσι; Στο κανονικό το άθλημα, το αντρικό. Μπάσκετ και τέτοια μόνο τα ματς με την βαζέλα με ενδιαφέρουν. Θέλω να τους νικάμε συνέχεια. Έχω άσβεστο μίσος.
Φτιάχνει το βράδυ μου όταν νικάμε στη μπάλα. Και ειδικά όταν νικάμε και τους διαιτητές της τριάδας Μ.Α.Σ., όπως χθες. :iconcool:

Η βαζέλα πάλι μπουκιτσί; :lol:
Το αεκάκι* τα ίδια.
ο μπαοκ παλεύει να μπει 5άδα.....
Καλά κρασιά.

* μην ενοχλείστε που σας λέω αεκάκι. Ο Νεστορίδης σαν έχει αποκαλέσει έτσι. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#347352 Εντάξει ,πρώτη αγωνιστική ήταν,δεν είχαν και πολλά παιχνίδια στα πόδια τους οι παίκτες.Θα στρώσει η ομάδα.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#347760

:s_drinks :s_drinks

Η πλάκα ήταν ότι τηλέφωνο πήρε ο Μητσικωστας. :s_sarcastic :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By g8777
#347765 Σιγά μην συνομιλουσε ολόκληρος Κόκκαλης με χουλιγκανια στυλ τσουκαλα. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#347775
g8777 έγραψε:Σιγά μην συνομιλουσε ολόκληρος Κόκκαλης με χουλιγκανια στυλ τσουκαλα. :shifty:

ΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟ!!!
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#347826
g8777 έγραψε:

:s_drinks :s_drinks

Η πλάκα ήταν ότι τηλέφωνο πήρε ο Μητσικωστας. :s_sarcastic :s_sarcastic

Ρε πούστη το έχω δει το βιντεακι πόσες φορές; ουτε εγώ ξέρω.
Το βαλα έτσι λίγο να παίξει να ακούσω τη φωνή του Πατριάρχη μας (του Μπαμπά σας) και, μα την παναγία, ούτε κατάλαβα πότε πέρασαν 19 λεπτά...
Τι διαολο ρε πστ... Μέλι έχει Αυτός ο Άνθρωπος; Μήπως η 2α Παρουσία ήταν η γέννηση Του; Δε μπορώ να καταλάβω....
α ρε Πρόεδρε.
ΑΑΑΑΑΑ ΡΕ ΠΡΟΕΔΡΕ :s_cry
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#351210 Ο Καρίμ Ανσαριφάρντ είναι παίκτης του Ολυμπιακού. Οι «ερυθρόλευκοι» επιβεβαίωσαν ότι προχώρησαν στην απόκτηση του Ιρανού από τον Πανιώνιο.
http://www.sport-fm.gr/article/podosfai ... rd/3257183

ΦΑΑΑΑΠ

Καλώς ήρθες στην ομάδα της καρδιάς σου παιχταρά.
Άβαταρ μέλους
By GeorgT
#351344 Πάλη καλα να λέμε, 750 χιλ θα διναμε για τον Αρταξέρξης! :s_omg

Ποτε μα ποτε δεν εχει βγει τετοια μεταγραφή κ στο τελος μένεις με μια υπερκοστολογημενη περίπτωσή που δε φεύγει!