Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#366791 μετά την ακύρωση των αεροπορικών εισιτηρίων , περίμενα από την εταιρεία να μου πιστώσει το ποσό των 140€ όπως μου είχαν πει εντός 5 ημερών.
Την Παρασκευή τελικά μου πίστωσαν τα 140€ αλλά προφανώς λόγω λάθους τους η συνναλαγή έγινε 2 φορές , όπως βλέπω από το web banking , δηλαδή μου πιστώθηκαν 2 Χ 140€ ... :innocent: .
Υπάρχει περίπτωση να μπορέσουν να ακυρώσουν πλέον την μία συναλλαγή εφόσον το παρουν χαμπάρι?
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#366803 Να τα πάρουν πίσω; Μάλλον όχι.

Μιας και λες για ακύρωση αεροπορικών εισιτηρίων, κι εφόσον ευθύνεται η αεροπορική, δες εδώ, δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει αλλά κάνε μια προσπάθεια

https://www.airhelp.com/el/
Άβαταρ μέλους
By gianik
#366826 Όχι ρε συ , έχουν διαφορετική ταυτότητα οι 2 συναλλαγές ..συν του ότι μειώθηκε και το ποσό στην κάρτα , δλδ όντως μπήκαν 280€..
Τέσπα θα δω τι θα κάνω , αν είναι να το χρεωθεί καμμιά κοπελίτσα υπάλληλος το λάθος κρίμας είναι , θα τους πάρω τηλ να το πω και ότι γίνει. δεν σώθηκα και με 140€..
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#366915
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#368265 Σαν τι |λογοκρισία|;
Χτες το απόγευμα πιστώθηκαν οι συντάξεις, γι' αυτό και οι ουρές. Συμβαίνει ΚΑΘΕ μήνα.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#368272 Δεν είχε μπαρμπάδια στις ουρές και πες αυτό ήταν τυχαίο. Κάνα κούρεμα μην έχουμε...