Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#328891 Ο Νίκος έβαλε επιτέλους το Mario Kart προς το παρόν που το έχει και ήδη αγορασμένο στο Wii U!
Μόνο από αυτό εύκολα βγάζει τα λεφτά του το U!
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#329123 Hello! Θέλω να αγοράσω το rfactor2, αλλά επειδή δεν έχω πιστωτικές και τέτοια δε μπορώ μέσω steam. Ξέρετε αν υπάρχει άλλος τρόπος; :)
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#329125 Αν είσαι Αθήνα υπάρχουν μαγαζιά που πουλάνε Steam Cards.
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#329129
NickTG έγραψε:Αν είσαι Αθήνα υπάρχουν μαγαζιά που πουλάνε Steam Cards.

Όχι είμαι στη Σάμο. Αλλά αν μπορείς στείλε είτε εδώ είτε σε PM κάποια μαγαζιά, ίσως μπορέσει να με εξυπηρετήσει κάποιος :) Ευχαριστώ :s_wink
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#329131
the_sigman έγραψε:
NickTG έγραψε:Αν είσαι Αθήνα υπάρχουν μαγαζιά που πουλάνε Steam Cards.

Όχι είμαι στη Σάμο. Αλλά αν μπορείς στείλε είτε εδώ είτε σε PM κάποια μαγαζιά, ίσως μπορέσει να με εξυπηρετήσει κάποιος :) Ευχαριστώ :s_wink



http://www.skroutz.gr/c/875/video_game_ ... Steam+card

Μπορείς βέβαια να βγάλεις μια prepaid.
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#329135
Geo f1 έγραψε:Εικόνα

Αν δεν βρεις τροπο και τα βρισκουμε

:inlove:

Θα σου πω αύριο τέτοια ώρα περίπου

EDIT: Άκυρο, με κέρδισε η προσφορά του Nick :lol: Thanks :yahoo:
Τελευταία επεξεργασία από the_sigman και 21 Νοέμ 2016, 20:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#329698 horde με μόλις 3

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimik
#330828 Τσίμπησα Steam Link στα 22€ με τα μεταφορικά, σκέφτομαι και για χειριστήριο Xbox με αντάπτορα για PC.

Εκεί που έλεγα να πάρω μια κονσόλα για να ζήσω και την εμπειρία του gaming σε 55αρα τελικά είπα να δοκιμάσω φθηνότερη μέθοδο....είμαι περίεργος για το αν θα δουλέψει ή θα είναι μεγάλο fail.:hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#330840 Δε νομιχω να εχει προβλημα, streaming απο το pc δεν κανει στην ουσια? Μπηως να επαιρνες και steam controller ομως? Με την εννοια οτι μπορει να συνεργαζεται καλυτερα με το link.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#330842
Chris έγραψε:Δε νομιχω να εχει προβλημα, streaming απο το pc δεν κανει στην ουσια? Μπηως να επαιρνες και steam controller ομως? Με την εννοια οτι μπορει να συνεργαζεται καλυτερα με το link.



Είδα reviews να λένε τα χειρότερα για το steam controller για αυτό το απέφυγα, σύμφωνα με τις προδιαγραφές του το Link συνεργάζεται με τα Xbox controllers χωρίς πρόβλημα.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#330848
dimik έγραψε:
Chris έγραψε:Δε νομιχω να εχει προβλημα, streaming απο το pc δεν κανει στην ουσια? Μπηως να επαιρνες και steam controller ομως? Με την εννοια οτι μπορει να συνεργαζεται καλυτερα με το link.



Είδα reviews να λένε τα χειρότερα για το steam controller για αυτό το απέφυγα, σύμφωνα με τις προδιαγραφές του το Link συνεργάζεται με τα Xbox controllers χωρίς πρόβλημα.

για controller: XBOX ONE > ALL

δεν τίθεται το παραμικρό θέμα ώστε να αναρωτιέσαι

αν θες να στριμάρεις πάντως προς θεού (σου) μην το κάνεις μέσω wifi, με ethernet ας πούμε ναι με wifi είναι φανταστική πίπα

δοκίμασέ το πρώτα με ένα λάπτοπ να δεις πώς είναι :rtfm:

και bonus photo ανθρώπου 32 ετών :shifty: γιατί εγώ κύριε θέλω το χειριστήριο μου να έχει στυλ
(και πριν πάρεις για xbox one χειριστήριο να συζητήσουμε και μερικά πράγματα, γιατί έχει βγάλει 3 εκδόσεις και 2 εκδόσεις elite.. στη φωτό παρακάτω το μαύρο είναι δεύτερη έκδοση και το κόκκινο η τελευταία που αν δεν είναι τόσο όμορφο είναι σκέτο λευκό συνήθως )

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#331585 Εδω rantαρα; Οχι; Για παμε μια...



Εικόνα

:omg:

Τι στο διαολο κανατε στο καλυτερο franchise ολων των εποχων μετα το Μητσοτακεϊκο; :rant: :rant:

Κιουση τι εγινε εδω ρε; :help:
Sniping και dogfight στο διαστημα. ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ :s_shout :s_shout :s_shout
Ποικιλια οπλων μικροτερη και απο Λαικη στις 3 το μεσημερι , ασε τα χαρακτηριστικα τους. Σεναριο της πλακας (τρομοκρατες με εδρα τον Αρη :s_omg , Σαουριδη μηνυσεις για copuright μεχρι να σβησει ο ηλιος :s_yes ) , εμβαθυνση χαρακτηρων πιο ρηχη και απο το ποτηρι με σμουθι του mjacob στα 5 δευτερολεπτα, δiαρκεια campaign μικροτερη και απο sex Coupea :s_whiteflag ,ο Τζον ο Σνοου , υποτιθεται κυριος αντιπαλος εξαφανιζεται στα μισα (με εμφανιση μονο σε cut scenes :vava: ), ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΑ στον Αρη (παλι καλα που δεν τους εβαλαν να κρατανε και απο μια Πελφε) κλπ κλπ . Αει σιχτηρ γελοιοι, το ψοφησατε. Φερτε πισω Captain Price μην σας παρει ο διαολος. R Type καταντησατε.






















Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα


Εικόνα


Εικόνα


ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ FPS ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ. ΕΣΥ ΤΟΥΣ ΤΟ ΚΑΝΕΣ ΑΥΤΟ ACTIVISION. :s_gamer :s_gamer :s_gamer :s_gamer