Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#34650 Thanks και thanks! :lol: Μη σε βάζω σε κόπο. Πριν λίγο έφυγαν απ' το σπίτι κολλητοί που ανεβαίνουν την άλλη Τετάρτη και γυρνάνε Παρασκευή! Προλαβαίνουν άνετα. Υπάρχει περίπτωση να έχει σε καλή τίμη και κάνα Lebron 11 low? Αν είναι να τους δώκω κάνα φράγκο παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#34658
Deleted User 1 έγραψε:Thanks και thanks! :lol: Μη σε βάζω σε κόπο. Πριν λίγο έφυγαν απ' το σπίτι κολλητοί που ανεβαίνουν την άλλη Τετάρτη και γυρνάνε Παρασκευή! Προλαβαίνουν άνετα. Υπάρχει περίπτωση να έχει σε καλή τίμη και κάνα Lebron 11 low? Αν είναι να τους δώκω κάνα φράγκο παραπάνω.

Τιποταα :thumbsup:
Μπα,για 11 δυσκολο,τον τελευταιο μηνα που πηγα 2-3 φορες δεν ειχε κατι.Αλλα σημερα γενικα ειχε αρκετα κουλα και ενδιαφεροντα μπασκετικα.Τα περισσοτερα απο 35 εως 50 το πολυ 60 ευρω,απλα ειναι θεμα τυχης το νουμερο.

Ειχε KD V,νομιζω ειχε και jordan superfly 2,foamposite 1 wheatherman (οχι στο νουμερο σου αυτα ομως),κιτρινα Kobe ix ή viii δε θυμαμαι,flight 89 the glove αυτα που φορουσε ο πευτον με το φερμουαρ σ ενα κουλο πρασινο χρωμα και 2-3 χρωματα και καλα νουμερα σε hyperrev.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#34662 Δεν ξερω τι παιζει με το 44.5 παντως σε οσα site κοιταγα σημερα δεν βρηκα τιποτα κατω απο 130€ σε Lebron 11.

< G3
Άβαταρ μέλους
By royal_airness
#34725 Το 'πα και το έκανα !

Έδωσα προκαταβόλα εχθές στο Phat Soles για τα 11άρια, κατά τις 24 Δεκεμβρίου θα έρθουν, το καλύτερο δώρο γιορτής-Χριστουγέννων έβερ. :yahoo:

Εικόνα

:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#34726
Geo f1 έγραψε:
kyr80 έγραψε:Εικόνα
<br abp="841"><br abp="842"><br abp="843">Ποπο ποια ειναι αυτα τα κουκλια???? :inlove:
Air max uptempo.
Άβαταρ μέλους
By royal_airness
#34770 Μόνο σε αυτόν τον χρωματισμό θα βγεί τον Δεκέμβρη

Και η δεύτερη επίσκεψη στο σπίτι του perfect pair --> https://www.youtube.com/watch?v=ekqb4VttoTg
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#34803 Μανο,μεγεια φιλε!Πολυ δυνατο release :metalo: Τωρα ζηλευω και θελω κ εγω αλλα θα με διωξουν απο το σπιτι :x
Θα τα εβρισκες σιγουρα και χωρις την προκαταβολη απο τωρα αλλα αφου το αποφασισες καλα εκανες,τωρα απλα τα περιμενεις ουσιαστικα :inlove:
Ο Perfect pair πρεπει να εχει πανικο απο samples οπως ειχε αφησει να εννοηθει στην προηγουμενη επισκεψη,αλλα δεν εδειξε κατι ουτε στο καινουριο επεισοδιο λογικα για να μην εκθεσει τις πηγες του.Ανετα στο top3 συλλεκτων παντως και ωραιος τυπος :oops:


Stef μαυρο ασπρο(δηλαδη τα [img=http://www.upscalehype.com/wp-content/uploads/2011/12/Michael-Jordan-Air-Jordan-Concord-11-black-white-sneakers-5.jpg]concords[/img]) βγηκαν τελευταια φορα το 2011 και περυσι τον Μαϊο σε χαμηλα (αυτα τα εχω).Τωρα δυσκολα να τα βρεις κατω απο 350-400 + shipping.Τα χαμηλα βρισκονται σε πιο νορμαλ τιμες
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#36225 Προσπαθώ εδω και 10 λεπτά να ψωνισω απο κει και έχει κολλήσει ότι ψωνίζω από ΗΠΑ! :rant:

115€ τα Lebron μαζί με ένα ζευγάρι κάλτσες και ένα μακρυμάνικο από αυτά τα αδερφίστικα τα κολλητά που μαζεύουν τον ιδρώτα.

Το κουπόνι που είπες δεν δουλεύει πάντως.
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#36229
Deleted User 1 έγραψε:Προσπαθώ εδω και 10 λεπτά να ψωνισω απο κει και έχει κολλήσει ότι ψωνίζω από ΗΠΑ! :rant:

115€ τα Lebron μαζί με ένα ζευγάρι κάλτσες και ένα μακρυμάνικο από αυτά τα αδερφίστικα τα κολλητά που μαζεύουν τον ιδρώτα.

Το κουπόνι που είπες δεν δουλεύει πάντως.

Δουλευει,μαλλον δε προσεξες το εκπτωσιακα που εγραψα :hmmm: .
Επισης,το παρατηρησα και σ ενα λινκ που εβαλες πριν καποιες μερες,οτι εψαχνες στο αμερικανικο σαιτ.Γ αυτο δε σ αφηνει.Πηγαινε κατω κατω αριστερα θα εχει μια σημαιουλα της usa,κλικαρε εκει και διαλεξε ελλαδα μετα.Αν τα κανες ολα αυτα,τοτε οντως εχουν θεμαα και ζητω συγγνωμη για τις διορθωσεις :lol: :oops:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#36232 Έχει κολλήσει η |λογοκρισία| μου χει σπάσει τα νεύρα. Είμαι και στη δουλειά και παλεύω με explorer!

Τώρα έκανα ένα καθάρισμα την cache και ξεκόλλησε και με πάει στη nike.com(gr). Βέβαια άλλες τιμές εκεί. 150€ τα Lebron και μόνο ένα χρώμα. Το κουπόνι παίζει πάντως, έχεις δίκιο. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#36235
Deleted User 1 έγραψε:Έχει κολλήσει η |λογοκρισία| μου χει σπάσει τα νεύρα. Είμαι και στη δουλειά και παλεύω με explorer!

Τώρα έκανα ένα καθάρισμα την cache και ξεκόλλησε και με πάει στη nike.com(gr). Βέβαια άλλες τιμές εκεί. 150€ τα Lebron και μόνο ένα χρώμα. Το κουπόνι παίζει πάντως, έχεις δίκιο. :iconcool:

Ναι δεν εχει καμια σχεση.Ουτε σε προιοντα ουτε σε τιμες.Και δε μπορεις να επιλεξεις να αγορασεις απο το αμερικανικο.Ομως μεγαλο + τα δωρεαν μεταφορικα και εχει ενδιαφεροντα παπουτσακια βλεπω..Π.χ μαυρα flight 89, βγαινουν 71 ευρω shipped