Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By xenos
#329550 Οι A&F είναι πάντως ότι πιο ζεστό υπάρχει σε φόρμα. Την τελευταία που πήρα την είχε σε πάγκο προσφορών -25% και επιπλέον είχε όλο το μαγαζί -30%. :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By pro
#329577 @asimov

Δεν ξερω τι εννοεις καλοσχεδιασμενες, αλλα φτηνες, τιμιες κι αρσενικες ειναι οι champion. Στο 1/2 - 1/3 των τιμων nike, οι οποιες το τερματισαν, 70ευρω ενα παντελονι.
Άβαταρ μέλους
By pro
#329583 Οι admiral εχουν διαφορες ποιοτητες, καποια κομματια πραγματικα ειναι πολυ καλα ποιοτικως και αξιζουν, αν δεν εχεις θεμα με το σηματακι. Οι χειροτερες ποιοτικως απο ακριβες επωνυμες κατα τη γνωμη μου ειναι οι adidas.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#329593 Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες σας όλοι οι παραπάνω.
Νομίζω ότι ο φίλτατος Asimov το έπιασε το παρασύνθημα με δυο φωνήεντα που του σπίκαρα.

Στω. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#329595 Όντως θα πάω σε factory και θα τις δω όλες αυτές.
Καλοσχεδιασμενες εννοώ να μην πέφτουν πανω μου σα σακιά, να μην είναι πολυ φαρδουλες ή πολυ στενές, τέτοια πράγματα.
Επίσης είναι σημαντικό να αντέχουν στη χρήση, να μην ξεβαφουν στο πρωτο πλύσιμο, να μην κρέμονται κλωστές, τέτοια πράγματα, που με τη nike είναι εξασφαλισμένα να πω την αλήθεια.

.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#329703 Πολύ καλές και φθηνές εκτός από τις Champion είναι και οι Funky Buddha που αναφέρθηκαν ήδη. Έχουν καλυτερη ποιότητα, κι ας είναι πιο φθηνή και ελληνική μάρκα.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#329738 Βεβαίως θα τις δω (νόμιζα ότι η μάρκα απευθύνεται σε 15χρονα και δεν είχα ασχοληθεί), αν και το ελληνικές από μόνο του δε μου λέει κάτι. Και οι Bodytalk τάχαμου ελληνικές είναι, αλλά ράβονται στην Τουρκία και την Άπω Ανατολή κι από ποιότητα μούφα.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#329752 στην Μεταξά , στο υψος της Δούσμανη , έχει κατάστημα funky budda , πήγαινε από κοντά να δοκιμάσεις..