Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#357971 Άνοιξε το whatsapp, κάτι θέλει ο koubeast.
Άβαταρ μέλους
By RXristos
#359232 Ο αδερφός θέλει να σπρώξει αυτό:

Εικόνα

τι λένε ότι πιάνει οι γνώστες; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By alexm
#359321
RXristos έγραψε:Ο αδερφός θέλει να σπρώξει αυτό:

Εικόνα

τι λένε ότι πιάνει οι γνώστες; :hmmm:

Κατάσταση, κουτια, ημ.αγορας παίζουν ρόλο. Αλλά θα λέγα ότι γύρω στα 550-600 μαξ

.
Άβαταρ μέλους
By RXristos
#359487 Η κατάστασή του είναι πάρα πολύ καλή έως εξαιρετική θα έλεγα, έχει σβηστεί μόνο το πλαϊνό λογότυπο το όποιο είναι βαμμένο μέσα στο ανάγλυφο.
Επίσης είχε αλλάξει το καντράν από μαύρο σε αυτό που φαίνεται τώρα, κόστος τότε 150€ για το ανταλλακτικό και την εργασία.
Έχει κρατηθεί (αρκεί να βρεθεί που το έχει καταχωνιάσει ο αδερφός :x )
Το θέμα είναι ότι κουτιά κλπ έχουν πεταχτεί (μικρός τότε δεν ήξερε ο αδερφός και τα σούταρε).
Αν το πάω αντιπροσωπεία μπορούν να δώσουν πιστοποιητικό γνησιότητας;
Χρονολογία 2007
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#360293 Εικόνα

REVIEW: RICHARD MILLE RM50-03 TOURBILLON SPLIT SECONDS CHRONOGRAPH ULTRALIGHT MCLAREN F1

HOW DOES IT FEEL TO WEAR A TOURBILLON SPLIT SECONDS CHRONOGRAPH THAT FEELS AS LIGHT AS AIR. ALMOST.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#360309 Αυτο εδω εποχης 2006, Kinetic, ελαχιστα φορεμενο με κουτια και βιβλια κ.λ.π. λεω να το χρησιμοποιω πλεον.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#361779 Έχω ένα κουρδιστό see through το οποίο τα έφτυσε πάνω σε φαρδύ λουρί περικάρπιο,
έλεγα να πάρω ένα με στενό λουρί και να το βάλω στο παλιό λουρί αλλά τελικά είδα
το παρακάτω και μου άρεσε πολύ, αρκετά τζιβιτζιλιάρικο για 88 ευρώ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#363793 Αυτά τα ρολόγια είναι για αρχόντους και πριγκήπους με τα καπέλα τους τα ψηλά. Δεν είναι για λινάτσους. Αμέ.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By pik.
#363928
Giuseppe Busso έγραψε:Αυτά τα ρολόγια είναι για αρχόντους και πριγκήπους με τα καπέλα τους τα ψηλά. Δεν είναι για λινάτσους. Αμέ.

Εικόνα

some day...

αν ζησωμε.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#364030 Rolex Datejust 41 Champagne με Jubilee bracelet.
Το αγαπημένο μου.
Κόστος περίπου 9000 ευρώ.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By gianik
#364035
Giuseppe Busso έγραψε:Rolex Datejust 41 Champagne με Jubilee bracelet.
Το αγαπημένο μου.
Κόστος περίπου 9000 ευρώ.

Εικόνα





Στην πεθερα να τα δειχνεις αυτα .... :iconcool:
Τετοιο κελεπουρι γαμπρο,μαγκα ,Περαιωτη, (gayρος να μην ησουν...),... θα πρεπει να τα σκασει στους αρραβωνες... :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#364039
gianik έγραψε:Στην πεθερα να τα δειχνεις αυτα .... :iconcool:
Τετοιο κελεπουρι γαμπρο,μαγκα ,Περαιωτη, (gayρος να μην ησουν...),... θα πρεπει να τα σκασει στους αρραβωνες... :s_thumbsup


Είσαι ωραίος Γιάννη! Έτσι, φτιάξε με... :inlove: :lol:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#364040 Εγω στους αρραβωνες μου τσιμπησα το longines ....μην κολωσεις σου λεω......

.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#364058 Ναι Busse αυτό να δείξεις στην πεθερά. Θα στο κάνει δώρο με ένα τουμπερλεκι και 10 φλοκατες για να ξεκινήσετε το τσαντηρικο σας.
ΞΕΚΙΝΑ ΤΟ ΤΣΙΓΆΡΟ ΠΆΛΙ.