Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#340103
Άβαταρ μέλους
By edmond
#340121 Με τα φράγκα που έχει ο τύπος, αποκτώ και εγώ περσονάλιτι. :innocent:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#340130 Μιλαμε για ποδοσφαιριστη. Ανθρωπος με περσοναλιτι εκει μεσα σπανιζει περισσοτερο και απο πραγματικο κιμα σε χαμπουργκερ των Μακντοναλντς.Οποτε respect.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#340279 αγορασμενο το 1981....
Εικόνα

αγαπημενο αλλα λογω δερματινου δεν το φοραω καθημερινα σχεδον ποτε, μ αρεσει ομως οταν το βαζω μανουαλ φυσικα...
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#340284 Γιατί!?
Δώστο μου αν είναι να το φοράω συνέχεια...
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#340292 Χτες πηγαμε με τον κολλητο που παντρευεται απ την Cartier στο Houston για να παραλαβουμε τις βερες.

Οσο περιμενε χαζευα λιγο τα ρολογια τα οποια δεν ειναι και του γουστου μου κι ο πωλητης προσφερθηκε να μου βγαλει να δοκιμασω αυτο

Εικόνα

Συνειδητοποιησα οτι φορεσα ενα απ τα 50 που υπαρχουν στον κοσμο με κοστος 350.000$ :lol:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#340297
MIXOStsi έγραψε:Γιατί!?
Δώστο μου αν είναι να το φοράω συνέχεια...


Με καδενα το φοραω το αλλο καθημερινα... σε ντουσιερες, θαλασσα, κ.λ.π. αυτο με το λουρακι δεν ειναι για τετοια γιατι κοστιζει και 150+ το λουρι το δικο του... :lol:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#340300
224v έγραψε:αγορασμενο το 1981....


α ρε γαμώτο να μην προλάβουμε κι εμείς οι νεότεροι το '81 :lol:



Εικόνα

και τα '90s '00s καλά ήταν βέβαια δε λέω
Άβαταρ μέλους
By 224v
#340306
rx8_drifter έγραψε:Χτες πηγαμε με τον κολλητο που παντρευεται απ την Cartier στο Houston για να παραλαβουμε τις βερες.

Οσο περιμενε χαζευα λιγο τα ρολογια τα οποια δεν ειναι και του γουστου μου κι ο πωλητης προσφερθηκε να μου βγαλει να δοκιμασω αυτο

Εικόνα

Συνειδητοποιησα οτι φορεσα ενα απ τα 50 που υπαρχουν στον κοσμο με κοστος 350.000$ :lol:


Βλεπω οτι αλλαξαν και ενα απο τα μικρα σημαδια γνησιωτητας που εχουν αυτα τα ρολογια να γραφουν την φιρμα τους στο λατινικο 5 της 7ης ωρας, στο λατινικο δεκα της 10ης ωρας. βεβαια αυτο το συγκεκριμενο δυσκολα να το φτιαξουν μαιμου :lol:
Άβαταρ μέλους
By RXristos
#340309
224v έγραψε:αγορασμενο το 1981....
Εικόνα

αγαπημενο αλλα λογω δερματινου δεν το φοραω καθημερινα σχεδον ποτε, μ αρεσει ομως οταν το βαζω μανουαλ φυσικα...


Και βγήκαν αυτά του 100ρικου να γίνουν μόδα εν έτη 2016...

Εικόνα
είσαι πολύ μπροστά και all time classic!!! :metalo:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#340310 ε ναι ρε συ αυτό είναι διαχρονικό σχέδιο, σίγουρη επιλογή

κάτι χοντροκομμένα ταψιά να δεις που θα πάνε άκλαφτα στο μέλλον
Άβαταρ μέλους
By 224v
#340313
RXristos έγραψε:
Εικόνα
είσαι πολύ μπροστά και all time classic!!! :metalo:


αυτα ειναι πολυ προχω... εχουν ημερομηνια.... :)
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#340314
224v έγραψε:Με καδενα το φοραω το αλλο καθημερινα... σε ντουσιερες, θαλασσα, κ.λ.π. αυτο με το λουρακι δεν ειναι για τετοια γιατι κοστιζει και 150+ το λουρι το δικο του... :lol:


Βάλτου ένα λουρί των 20-30€ και άστο το δικό του...
Αλλιώς έρχομαι αύριο να παραλάβω!!! :rtfm:


Cartier Crash πάρτε να γουστάρετε...
Άβαταρ μέλους
By RXristos
#340317
224v έγραψε:
RXristos έγραψε:

είσαι πολύ μπροστά και all time classic!!! :metalo:


αυτα ειναι πολυ προχω... εχουν ημερομηνια.... :)


Καλά εννοείται... εδώ μιλάμε για τεχνολογία :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#340325
MIXOStsi έγραψε:
224v έγραψε:Με καδενα το φοραω το αλλο καθημερινα... σε ντουσιερες, θαλασσα, κ.λ.π. αυτο με το λουρακι δεν ειναι για τετοια γιατι κοστιζει και 150+ το λουρι το δικο του... :lol:


Βάλτου ένα λουρί των 20-30€ και άστο το δικό του...
Αλλιώς έρχομαι αύριο να παραλάβω!!! :rtfm:


Cartier Crash πάρτε να γουστάρετε...


χωρις πλακα ομως δεν ταιριαζει αλλο λουρι...... στο πλατος απο αυτα που κυκλοφορουν ετοιμα ακριβα η φτηνα, το τσεκαρα ακομα και στην ελβετια οταν περασα απο εκει εδω και χρονια... ετσι βολευομαι με με το SANTOS της Cartier αγορασμενο το 1985, στο εξωτερικο οπου δουλευα τοτε απο το 1976. Αυτο μαλιστα το εχασα στη θαλασσα της Κεφαλονιας προσπαθοντας να αγκυρωσω το φουσκωτο με τρικυμια σε μια παραλια, και το βρηκα την αλλη μερα πρωι πρωι με ηρεμη θαλασσα και με μιση ωρα ψαξιμο στα "γουλια" οπως τα λενε εκει τα βοτσαλα... να δουλευει αλλα με ανοιγμενη την καδενα.