Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#856187
Asimov έγραψε:
kostis20 έγραψε:Λέω να πάρω το ετήσιο με τα 90euro.Ευχαριστώ παιδιά!
Να έχεις υπόψη ότι για μια περίοδο τον Σεπτέμβρη έχει έκπτωση early bird 20% και αντίστοιχα τον Δεκέμβρη 50%, οπότε βολεύει να ανανεώσεις τότε.
Επίσης μπορείς να κανεις συνδρομή με VPN Τουρκίας, Αλβανίας κλπ και να πληρώσεις λιγότερα από τα μισα
Πάρε το τώρα, αλλά να το παρακολουθείς τον επόμενο Δεκέμβριο και να κανεις τότε ανανέωση με ευνοϊκούς όρους.

Σε αντίθεση με το ΝΒΑ pass, δεν αγοράζεις σεζόν αλλά 12 μήνες από τη μέρα έναρξης ή ανανέωσης της συνδρομής
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#856715 Παραδεχτείτε το. Δεν έρχεστε για κυνήγι στο δάσος..






.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#856729
edmond έγραψε:Μπαααα, δεν υπάρχει κουράγιο, ίσως επειδή ξέρουν ότι τα σημαντικότερα έρχονται. :shifty:

Τυχεροί ήσασταν που παίζαμε μπάλα στα καπάκια και ουδείς ασχολήθηκε με το μπασκετάκι.

ΕΝΑΣ ΤΙΤΛΟΣ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ ΕΠΙΣΚΙΑΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΙΠΛΟ ΡΟΥΤΙΝΑΣ ΣΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ, ΤΟ ΑΝΤΡΙΚΟ. :iconcool:
ΠΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΑΘΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΒΑΣΙΛΙΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ. :lipsealed:

ΩΣΤΟΣΟ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΒΑΖΕΛΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΑΠΩΝΕΙΣ ΟΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΕΙΣ:

Εικόνα

:iconcool: :iconcool: :iconcool:

ΤΟ ΠΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕ.
ΣΑΣ ΤΟ ΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΒΑΖΕΛΕΣ, ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ, ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΜΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#856759
Bayern7 έγραψε: ΣΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ, ΤΟ ΑΝΤΡΙΚΟ. :iconcool:

Αυτό πήγαινε πές το σε κάναν Αμερικάνο που' χει το soccer για τα παιδάκια. Εξ ού και ο όρος soccer moms .
α , και soccer mom cars.

https://www.copilotsearch.com/posts/bes ... -mom-cars/ :s_bye

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#856766 Ασε μας ρε Μουσατε που θα ρωτησουμε τα Αμερικανακια για αθλητισμο, που γεμιζουν σταδια για να δουνε Κατς. Δηλαδη κατι παιδοβουβαλα που φορανε στολες απο λυκρα και κανουν οτι μαλωνουν στα ψεμματα...
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#856782 Μουσατε κι εμενα αν με αφησεις λασκα και μου πεις "γινε σαν αυτο το μουσχαρ" σε λιγους μηνες τα εχω βαλει τα κιλακια... Χαλαρα κιολας :shifty:

Αν μου πεις ομως "γινε σαν τον Κριστιανο" δε θα τα καταφερω ουτε στις επομενες 3 ζωες μου :lipsealed:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bill33
#856784
mousatos έγραψε:άσε μας κουκλίτσα μου

Εικόνα

Ντιντήδες.


ή η μπάλα ή ο παίκτης.Και τα δύο μαζί δεν............
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#856792 Εδώ, στα νιάτα τ
2,06 , οι αλλοι του'ρχονται στον ώμο .
Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από mousatos και 19 Φεβ 2024, 17:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά