Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#4080 Να το ζωντανέψουμε κ αυτο το θέμα μιας κ θυμαμαι είχε καλή απήχηση. Βαρταλαμίδι, θρακιώτικη λεξη που σημαίνει χρονοντούλαπο, κάπου που αφηνες κάτι κ το έβρισκες χρόνια μετά και οι αναμνήσεις έπαιρναν κ έδιναν.

Τις προάλλες πετυχα τα γαριδάκια φοφίκο. Δεν αντεξα στον πειρασμό να δκιμάσω, αν κ δεν είχαν καμμία σχεση με τα παλιά καλά αθώα φουλ στη ζάχαρη...
Άβαταρ μέλους
By vice246
#4426 η πρωτη παιδικη εμπειρια με τον τζογο....

Άβαταρ μέλους
By JimClark
#4479 Μπράβο ρε βαης. Εγω θυμάμαι και τα φλιππεράκια χειρός με τη σουστα κατω δεξια, τις 2 3 ροδελες πόντων που περουσαν απο αυλακια κ συμπληρωνες ξερω γω κάποιους πόντους.
Άβαταρ μέλους
By vice246
#4667

αραγε σε πιο ντουλαπι να βρισκεται....εκει γυρω στο '81-'82....οι πρωτες σελφι....
κοστιζαν μεν...αξιζε η διαδικασια...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#4762 Πω... τι με ( :shifty: ) θύμισες τώρα...

Διακοπές στα πρώτα έτη του πανεπιστημίου με προμήθειες φιλμακίων 36 στάσεων, φωτογραφίες, εμφάνιση, μετά άντε να δούμε τι σκατά βγάλαμε...

Αποτυχημένες απόπειρες για καμάκι, μερικά μπακούρια ρεμάλια, χωρίς κινητά, με ελάχιστα λεφτά :yahoo:

Ωραία ήταν... :inlove:



Κάπου, σε κάποιο συρτάρι υπάρχει ακόμα εκείνη η φωτογραφική μηχανή... Στο σπίτι των γονιών μου...
Άβαταρ μέλους
By dimik
#4770 Θυμήθηκα σήμερα τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει πιτσιρικάς....ίσως το καλύτερο ήταν το παρακάτω

Εικόνα

όλα τα αεροσκάφη του B' ΠΠ τα οποία πετούσαν κιόλας.....τρελό τρέξιμο κυνηγώντας τα :inlove: