Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#193137 Το 1ο, το μπλε το θυμάμαι από κάπου. Δεν θυμάμαι αν το έχω διδαχτεί, αλλά ως βιβλίο το θυμάμαι.
Άβαταρ μέλους
By IKE
#193156 Εγώ τα είχα και τα 2 αυτά, φανταστικά βιβλία, θυμάμαι πως είχαν απίστευτες λεπτομέρειες τα σχέδια που δεν φαινόσαντο με την πρώτη ματιά.

LONGMAN muchachinos
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#193168
IKE έγραψε:Εγώ τα είχα και τα 2 αυτά, φανταστικά βιβλία, θυμάμαι πως είχαν απίστευτες λεπτομέρειες τα σχέδια που δεν φαινόσαντο με την πρώτη ματιά.

LONGMAN muchachinos


To "φαινόσαντο" είναι κάποιο τοπικό ιδίωμα; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#193180 του ΙΚΕ το σχόλιο ισχύει, πάντα είχε κρυμμένες φάσεις η ολοσέλιδη αφίσα και (το κυριότερο) 5-6-7 ποντικάκια κρυμμένα σε καλά σημεία.

το εμετός ήταν κυρίως για τη φάση του οτι θυμήθηκα το concept της διδασκαλίας σε ένα εντελώς άκυρο περιβάλλον σε ένα άκυρο φροντιστήριο.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#193188
JimClark έγραψε:το εμετός ήταν κυρίως για τη φάση του οτι θυμήθηκα το concept της διδασκαλίας σε ένα εντελώς άκυρο περιβάλλον σε ένα άκυρο φροντιστήριο.




:lol:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#196791 Καθάρισμα απο κάποια σκάρτη χαρτούρα σήμερα.

Αυτά δεν πετάχτηκαν.

Εικόνα

Μαζί και οι κατάλογοι μπροσούρες του πρώτου ford fiesta, τότε χωρίς τη δίλιτρη έκδοση από τις βόλτες μου στις αντιπροσωπείες

Στάλθηκε από φάμπλετ Note 3
Άβαταρ μέλους
By g47
#196895 Μιας και ειδα αθλητικα θυμηθηκα το τελευταιο ξεκαθαρισμα στο σπιτι των γονιων μου.

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα


Ηταν τα χρονια που πηγαινα σε ολα τα παιχνιδια, μετα τη δικη μου πρωινη προπονηση στη περιβολα. :inlove:
Και τοτε που τα διαρκειας ηταν ωραια σχεδιαστικα και οχι τα απαραδεκτα που εχουν φετος και περισυ. :x

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#196906 Θα ποστάρω εγκυκλοπαίδεια του μπάσκετ (3 τόμοι) που είχα πάρει από εφημερίδα και που είχα διαβάσει/αποστηθίσει/μελετήσει περισσότερο από οποιοδήποτε βιβλίο σχολικό ή πανεπιστημιακό.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#197084 Με βάλατε να ψάχνω τα ντοσιέ μου, βάζω μόνο όσα είναι εκτός ελλάδας, η μπάρτσα είναι ημιτελικός, 2006 :yahoo:

Εικόνα


< using some app