Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#350373


< >
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#350375
Χρήστος Λάππας έγραψε:Αποπαγοποίηση κάνουν στα Ελληνικά αεροδρόμια; Δεν το έχω πετύχει ποτέ (αλλά δεν πετάω και συχνά πλέον).


Ναι, μας έκαναν για Μόναχο τη προηγούμενη εβδομάδα.

< >
Άβαταρ μέλους
By otso
#350384
Dodger έγραψε:
otso έγραψε:-10 εσπασε το ρεκορ των -9 προχθες


otso είναι ανοιχτός ο δρόμος Θήβα-Λειβαδιάς;


απο τα τοπικα μεσα δεν εχω ακουσει για κανενα κλειστο δρομο , θα ειναι θανατος ομως οπου εχει τρεξει νερο και θα ειναι παγος .Νομιζω με ενα τηλ στην αστυνομια λιβαδειας ,αυτοι θα ξερουν σιγουρα την κατασταση του δρομου και τι ωρα ξεκινανε να ριχνουν αλατι.

θαρθεις προς τα μερη μας; υπ οψιν απο αυριο το πρωι στις 5 περιμενουμε χιονοπτωση παλι .
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#350441
elteo έγραψε:Εικόνα

< Phone


Επειδή έχω φίλο περιπτερά όντως ισχύει. Μέσα στο ψυγείο έχει περίπου 4 βαθμούς το χειμώνα. Εδώ έχει μια βδομάδα που τα αναψυκτικά που σκάνε κάθε τρεις και λίγο όταν τα αφήνεις έξω.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#350500
mjacob έγραψε:Τελικά με το Sherlock.S06.E01.The.Infernal.Zagori.Bottle τι έγινε;


Έχει σταλεί ήδη στον Θωμά, να το πάει στο CERN για ανάλυση :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimitrisB
#350516 Πολύ δυνατός αέρας στην περιοχή του Καλλιμάρμαρου, απο τις 10:30, με 2-3 5λεπτα διαλείμματα και συχνές ριπές που φθάνουν άνετα τα 7 μποφόρια! :help:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#350524 http://epirusgate.blogspot.gr/2017/01/blog-post_902.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&m=1
Ελπίζω ο στρατός μας να συνδραμει στο δύσκολο έργο των συμπολιτων μας με μια συστοιχία MLRS. :)
Άβαταρ μέλους
By elteo
#350529 Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Στο πορτ μπαγκαζ.

Φτυαριζα 1μιση ώρα έχοντας ανοικτό το μοτέρ να ζεσταθεί λίγο και μην μείνει η μπαταρία.

Πάγο φουλ δεν κουνιέται ρούπι.... κυριοι εκ των Αθηνών.

< Phone