Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Spartan
#91556 Στις 11-3-2015 είχα πέσει τυχαία πάνω στο παρακάτω.... (ποιές ήταν οι πιθανότητες, μπορεί να μου πει κανείς....?) Μιας και δεν είχα χρόνο να προετοιμαστώ κι εγω ο ίδιος, δεν θέλησα να σας πανικοβάλλω και δεν το ανήρτησα τότε.... :) Ευτυχώς.... τη γλυτώσαμε τελικά... :slap:

"O Τάιτορ υποστηρίζει ότι στις 12 Μαρτίου 2015 θα ξεσπάσει τρίτος παγκόσμιος πόλεμος όπου θα πεθάνουν 3δις άνθρωποι και θα ισοπεδωθούν πολλές μητροπόλεις."



http://www.musicheaven.gr/html/modules. ... &pid=24030
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#136200 Για όποιον ενδιαφέρεται:

"YODO™ από τις ΤΕΛΕΤΑΙ ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ.
Υπηρεσία Old Time Classic με την τελευταία 5ετία να είναι στο ΤΟΠ ΤΕΝ των προτιμήσεών σας
."

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#249856 Από γηρατειά ή κάτι άλλο; πχ τραγωδίες, αυτοκτονίες κλπ.
Γαμάτε γιατί χανόμαστε, ακούς εκεί 2. Μη πηδάτε τις κατσίκες ρε
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#407840 German Customs Officials Seized 35 Metric Tons of Fidget Spinners in May


Εικόνα

An airport in Germany has taken a strong anti-fidget spinner stance by stopping 35 metric tons of the toys from entering the country in May.
Customs officials at an airport in Frankfurt said children could potentially choke on pieces that might detach from the whirling contraptions, and that they planned to destroy the seized toys, according to the Associated Press.

Fidget spinner, which have inspired everything from nail art to new culinary techniques in the U.S., have been claimed by some to help kids with AHDH — though the science on that doesn't quite hold up. Others call the toy dangerous, including one mom whose daughter had to go into surgery after swallowing a piece of the spinner.

Άβαταρ μέλους
By gianik
#441309 Εχω παρατηρησει σε ορισμενα αυτοκινητα, συνηθως στο πισω παρ μπριζ εχουν κολλημενο με αυτοκολλητα εναν συνδυασμο αγγλικων γραμματων κ νουμερων του στυλ HN32GWQ....
Εχει μηπως σχεση με ραδιοερασιτεχνες ή κατι παρομοιο;; :hmmm:





Υ.γ
Ολο λεω να σταματησω καποιον κ να τον ρωτησω κ ολο το ξεχναω .. :vava:
Άβαταρ μέλους
By glf
#441345 Αν ξεκινάει με SV τότε είναι έλληνας ραδιοερασιτέχνης.
Εγώ είμαι ο SV2RBX
Άβαταρ μέλους
By JBT
#441527 Μέλι από μελισσουλες που βόσκουν σε μπαμπάκι.

Λένε ότι επειδή ακριβώς πηγαίνουν σε μπαμπάκι φορτώνουν και τα χιλιάδες φυτοφάρμακα που φέρουν τα μπαμπάκια.

Επηρεάζει το μέλι αυτό; :hmmm:

Ηλπιζα ότι κάνοντας τον εμετό τους οι μελισσουλες να απενεργοποιουσαν και τα φαρμακακια :(
Άβαταρ μέλους
By JBT
#441539 Σοβαρά τώρα; :(
Άβαταρ μέλους
By otso
#441561 Γεωπονε μπορεις να μας πεις και αν ξεχωριζει απ το πευκομελο πχ ; παντως εδω τις ποπης γινεται καθε καλοκαιρι ,ο καθε τεμπελχανας φερνει το μελισι του διπλα στα χωραφια σου και πρεπει να κυκλοφορας με τις συριγγες στην τσεπη , αν δεν προλαβεις να καψεις την καλαμια την εβαψες .
υπαρχουν χρονιες που δεν γινεται κανενας ψεκασμος στο βαμβακι αλλα φετος γαμησε τα . τα πηραν ολα τα λεφτα οι γεωπονοι

θαλεγες καλυτερα βουλγαριας;