Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#354518 :thumbsup:

Άμα αξίζει ρε φίλε γιατί να μην πάρεις? Εδώ πας Ζαρα και H&M και δε βρίσκεις μπουφάν με 65€. Άσε που έχει ένα 2μηνο φορέματος μπροστά του άνετα κι ας το πουλάνε για off season! :iconcool:

Μ' αυτά και μ΄αυτά από κει που δεν φόραγα ποτέ μπουφάν από τα 15 έως και τα 27-28, τώρα πρέπει να χω μαζέψει καμιά 10αριά μπουφάν με τους Χολιστεροαμπερκρόμπηδες!
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#354519
Asimov έγραψε:Πέρυσι δεν είχες πάρει εκείνο το μπλε; Τότε που τα είχαμε πάρει μαζί;
Τ' είστε σεις ρε :lol:

Εκείνο πέρυσι το φόρεσα 2-3 φορές όλες κι όλες γιατί ήταν πολύ ζεστό, φέτος, το φορούσα συνέχεια με τα κρύα, τα έβγαλε τα 120€ του με το παραπάνω ήδη , μιας και δεν έχω άλλο ζεστό μπουφάν όπως αυτό. Απλά είναι ΠΟΛΥ ζεστό και αρκετά χοντρό (και άβολο εξ αυτού, μιλάμε είναι σαν να φοράς... πάπλωμα! :lol: ).
Οπότε, ήθελα κάτι πιο ελαφρύ, για να το φοράω σε κάνα τρέξιμο, και σε πιο ελαφρύ καιρό, σαν αυτό που είχες πάρει εσύ τότε δηλαδή (το δικό μου ήταν καλύτερο εννοείται...).

Και πάλι βέβαια, εγώ κάνω 1 παραγγελία το χρόνο, έχω πολύ δρόμο ακόμη να φτάσω τους πρωταθλητές (καλά ο Geo f1 παίζει σε μια κλάση μόνος του, δεν το συζητάμε...).

Στέφανε, ευχαριστώ! :s_roses :s_roses
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#354524 Στο τρέξιμο φοράς μπουφάν;!
Άβαταρ μέλους
By fot
#354529 Ψάχνω Superstar σε καμιά λογική έκπτωση. Βρήκαμε τίποτε?

Stefan, μας καταστέφεις με τα pour homme σου, ναουμ. :P
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#354537
rx8_drifter έγραψε:Stefan τι κοιταμε σε τζιν μπουφανακι;
Κατι απλο κι απεριττο

Το ημερολόγιο, που δείχνει 2107. :rtfm: :shifty:

Δεν έχω ιδέα. Τελευταία φορά που είχα τζιν μπουφάν πρέπει να ήταν 1990 και να ήμουν 6 χρονών.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#354544 ^ ζήτημα χρόνου να επανέλθει στη μόδα. Να σε δω τι θα λες τότε που ο drifter θα έρχεται και εσύ θα πηγαίνεις.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#354547 Τι να κατουρησει ο Ντριφτης....
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#354548
rx8_drifter έγραψε:Stefan τι κοιταμε σε τζιν μπουφανακι;
Κατι απλο κι απεριττο

Πάρε το φθηνότερο που θα βρεις ανεξαρτήτως μάρκας προτείνω. Πήρα ένα σε προσφορά της προσφοράς ώ προσφορά από την Diesel στα 40€ το καλοκαίρι και είναι περίφημο.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#354551 Νομίζω είχε ξαναγυρίσει στη μόδα πριν καμιά 5ετία. :hmmm: Αν και είναι κλασικό κομμάτι όπως να χει. Εμένα απλά δε μου κάθεται καλά, χωρίς κιόλας να έχω δοκιμάσει να πω την αλήθεια.

HF κονκάρδες έχεις βάλει? :metalo:
Τελευταία επεξεργασία από Deleted user 1 και 19 Ιαν 2017, 16:48, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#354553
Asimov έγραψε:Στο τρέξιμο φοράς μπουφάν;!

Στο τρέξιμο το χειμώνα, ναι (και με τον αυχένα που έχω...). Εννοείται, μιλώ για χαλαρό τρέξιμο στην αρχή, μετά δεν θα το χρειάζομαι. Επιπλέον, χρειάζομαι ένα μπουφάν όταν είμαι με φόρμες, τώρα σκάω με το δερμάτινο.
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#354555 :hmmm: :hmmm: δλδ με τι θερμοκρασια θες μπουφαν?

Αυτό που διάλεξς πάντως μοιάζει το πιο συμπαθητικό :thumbsup:
Τώρα δεν μπορώ να το πάρω κι εγώ :lol:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#354557 Γιατί; Δε θες να σας δουν μαζί και σας σχολιάσουν; :shifty:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#354558
mjacob έγραψε::hmmm: :hmmm: δλδ με τι θερμοκρασια θες μπουφαν?

Αυτό που διάλεξς πάντως μοιάζει το πιο συμπαθητικό
Τώρα δεν μπορώ να το πάρω κι εγώ

Πάρε άλλο χρώμα, και εγώ αυτό θα έπαιρνα αλλά έχουν εξαντληθεί τα xxl
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#354559
Asimov έγραψε:Γιατί; Δε θες να σας δουν μαζί και σας σχολιάσουν; :shifty:

:s_blush