Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#852486 Μια εβδομαδα το ενα μια εβδομαδα το αλλο. Κριμα ειναι.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#852503
bujinkan έγραψε:Σάββατο έχουμε μια βδομάδα ιταλικές Άλπεις σκι και dolce vita
Mavic 3 classic η air 2s παίρνω μαζί μου ?
Οεο ...ιδού η απορία

Έχεις δύο βρε θεούλη; :lol:
Εγώ θα έπαιρνα αυτό που πετάει πιο εύκολα και αν πάθει ζημιά θα το κλάψω λιγότερο. Γιατί είναι και μέρη που δεν γνωρίζεις.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#852505
Anonymous Founder έγραψε:
bujinkan έγραψε:Σάββατο έχουμε μια βδομάδα ιταλικές Άλπεις σκι και dolce vita
Mavic 3 classic η air 2s παίρνω μαζί μου ?
Οεο ...ιδού η απορία

Έχεις δύο βρε θεούλη; :lol:
Εγώ θα έπαιρνα αυτό που πετάει πιο εύκολα και αν πάθει ζημιά θα το κλάψω λιγότερο. Γιατί είναι και μέρη που δεν γνωρίζεις.
Και αυτό είναι σοβαρό επιχείρημα
Βέβαια το χέρι πάντα πάει στο καλύτερο από τα 2

< >
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#853016 Πτήση σε χιονισμένο βουνό. Ο πιο εύκολος τρόπος να χάσεις το drone σου, ευτυχώς αυτή την φορά την γλιτώσαμε! :)

ΕικόναwDJI_0746 by Alex, on Flickr

ΕικόναwDJI_0747 by Alex, on Flickr

ΕικόναwDJI_0755 by Alex, on Flickr
Άβαταρ μέλους
By glf
#853026 Συνθήκες Monte Carlo
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#853038 Όποτε δεν βιάζομαι προτιμώ να απολαμβάνω την διαδρομή μέσω Καστανιάς, παρά να πηγαίνω από την ευκολία της Εγνατίας Οδού. Περίεργη η εικόνα να περνάς από μέρη που παλιότερα έσφιζαν από ζωή και κίνηση και τώρα είναι εντελώς έρημα. Σε 1-2 σημεία απλά σταμάτησα στην μέση του δρόμου για να πετάξω το drone (μιας και είχε χιόνια στα πλαινά) και δεν εμφανίστηκε ψυχή!

Και ένα μικρό βιντεάκι

Άβαταρ μέλους
By glf
#853071 Ρε συ πάρε κάνα τηλ δηλαδή!!! Καστανιά και δε λές τίποτα;;

τώρα κατάλαβα ότι η πρώτη φώτο πχ είναι ο δρόμος για Παναγία Σουμελά..
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#853090
glf έγραψε:Ρε συ πάρε κάνα τηλ δηλαδή!!! Καστανιά και δε λές τίποτα;;

τώρα κατάλαβα ότι η πρώτη φώτο πχ είναι ο δρόμος για Παναγία Σουμελά..

Είχα την εντύπωση ότι το κατάλαβες όταν ανέφερες το Μόντε Κάρλο. Λέω του θύμισε τις εποχές των αναβάσεων :lol:
Αν δε κάνω λάθος, το σημείο που φαίνεται στην αρχή από το βιντεάκι ήταν ο τερματισμός, σωστά;

Ήρθα εκτάκτως και για χαμαλίκι αυτή την φορά (έχει πέσει πολύ κουβάλημα), την επόμενη θα σε ενημερώσω από νωρίτερα για να τα πούμε και από κοντά!

Εντωμεταξύ βλέπω χιόνια το ΣΚ, οπότε αν βολέψει με βλέπω για Ξηρολίβαδο την Κυριακή! :thumbsup:
Αξίζει με τα χίλια για όποιον του αρέσουν τα χιόνια αλλά δεν κάνει σκι. Σέλι και 3-5 θα γίνεται πανικός λογικά πάλι.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#853098 Τώρα που λέτε για περίεργες διαδρομές, πού έχει εξαφανιστεί ο Ξιφνού;
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#853100 Τελικά προτίμησα το μικρό air2s για Ιταλία αντί για το γομαρι το οποίο έχει ολόκληρο σακίδιο δικό του ....ελπίζω να βρω χρόνο για καλά πλάνα και ωραίες φωτο στις δολομίτες


< >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#853101 Ιταλία θα πας; Λάθος θυμάμαι για Αυστρία; Έχεις ξαναπάει Δολομίτες; Έχω ακούσει πως είναι πανέμορφα!
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#853102
Anonymous Founder έγραψε:Ιταλία θα πας; Λάθος θυμάμαι για Αυστρία; Έχεις ξαναπάει Δολομίτες; Έχω ακούσει πως είναι πανέμορφα!
Συνήθως πάμε Αυστρία ...φέτος αλλαγή πλάνων ....έχω πάει πολύ παλιά το 2009


< >