Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#41693 Τι σόι νίντζα θα ήταν αν τον έβλεπες?!? :ninja: :ninja:


mantoniou έγραψε:Καλή αρχή να έχουμε!



Που να χάθηκε αυτός ο χρήστης? :shifty:
Φήμες λένε πως σβήνει off-topics σε καφενεία. :shifty:


mantoniou έγραψε:Καλή αρχή να έχουμε! Άλλαξα username εδώ αλλού είμαι λίγο γνωστός ως limited_one
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#41771 Κάποιοι έχουν σοβαρά καθήκοντα, δεν είναι όπως εδώ!
Εδώ η τάξις και η πειθαρχία λείπουν! Εμ, λογικό, όταν το φόρουμ κυβερνάται από ΣΥΡΙΖαίους, αναρχοάπλυτους!
Αλλού δεν περνάνε κάτι τέτοια!
Άβαταρ μέλους
By L200
#41779
A-Viper7 έγραψε:Σκέφτηκα ότι μιας και σαν κοινότητα έχουμε μια προιστορία, θα ήταν ενδιαφέρον να δούμε πόσοι ενεργοί χρήστες από το 4TF δεν έχουν έρθει ακόμα από την από εδώ πλευρά.

Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να κάνω μία λίστα "us vs them", η επιλογή του καθενός είναι σεβαστή.- Απλά επειδή μπορεί κάποιοι από τους χρήστες να μην είναι ενήμεροι για την ύπαρξη αυτού του φόρουμ και επειδή πλέον επαφές υπάρχουν και από άλλα μέσα δικτύωσης, ίσως να μπορεί κάποιος από το παρόν φόρουμ να τους ενημερώσει.

Ξεκινάω με τους πρώτους που μου έρχονται στο μυαλό:
pasxos (ενημερώθηκε ήδη)
manosk
Megane98HP
Spartan
ANGEL13
sv2 :s_rofl



Παιδά σόρρυ τώρα το είδα!!! :oops:
Καλέ κάποιος με θυμήθηκε!!! :s_blush

Α-Viper7 :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#42059 Παιδια εδω ειμαι και σας παρακολουθω. Απλα αντιμετωπιζω προβληματα με το χερι μου μετα το σπασιμο και μη ξεχνατε οτι με το αριστερο κρατω το δεξι κ......λο οταν κανω σεξ! Μολις θρεψει θα βγω για νεες περιπετειες!!!!
coupeas.
:s_drinks
Άβαταρ μέλους
By vice246
#42462
F&G έγραψε:Παιδια εδω ειμαι και σας παρακολουθω. Απλα αντιμετωπιζω προβληματα με το χερι μου μετα το σπασιμο και μη ξεχνατε οτι με το αριστερο κρατω το δεξι κ......λο οταν κανω σεξ! Μολις θρεψει θα βγω για νεες περιπετειες!!!!
coupeas.

:s_drinks


αυτο πως γίνεται....? :s_scratchhead
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#786370 Ρε μην τα ανεβάζετε έτσι αυτά τα παλιά τοπικς... Νόμισα πέθανε κάποιος :lipsealed: