Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#348117 Εγώ και μόνο που τον είδα γουρλωσα.

Δεν γίνεται να τα κάνω αυτά με την τσίμπλα στο μάτι.
Αν και καφέ σπίτι μόνο ΣΚ, μεσοβδόμαδα προτιμώ να γραφω ώρα πίνοντας καφέ στο.γραφειο :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#348239 γεμισαμε πουστηδοι τι περιμενες. Εσυ μιση ωρα πριν το μεσημεριανο φαγητο εε?
Άβαταρ μέλους
By drdino
#348240 Εγώ περιμένω να πέσουν λίγο οι κατουρόκαβλες γιατί δεν μπορώ να πλησιάσω τον πάγκο αλλιώς.
Άβαταρ μέλους
By italakias
#348268
dimviii έγραψε:γεμισαμε πουστηδοι τι περιμενες. Εσυ μιση ωρα πριν το μεσημεριανο φαγητο εε?

Kαθημερινες που παω για δουλεια,πινω καφε και και καπνιζω σχεδον 45 λεπτα αφου ξυπνησω,δλδ μετα τα διοδια Αφιδνων τραβαω τις πρωτες τζουρες καφε και αναβω το τσιγαρο .
Ειναι περιορισμενος ο χρονος το πρωι και βιαζομαι να φυγω απο το σπιτι.
Οταν καθομαι σπιτι μου,μετα απο κανα 15 λεπτο γιατι περιμενω να βρασει το νερο.
Εγω πινω ΝΕΣ και δεν μου χαλαει το στομαχι οπως ο εσπρεσσο που μου φερνει καουρες.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#348289 Σωστός. Κι εγώ σπίτι νες πίνω.
Τώρα πίνω και έχω και ένα πακέτο χρυσή κασετίνα καρέλια δίπλα για να απολαύσω με τον καφέ.
Άβαταρ μέλους
By blackpug106
#348295
drdino έγραψε:Εγώ περιμένω να πέσουν λίγο οι κατουρόκαβλες γιατί δεν μπορώ να πλησιάσω τον πάγκο αλλιώς.


ΜΟυ φυγες ο Νες απο τη μυτη :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#357055 Πέρασα επίσημα κι εγώ σε άλλη κατηγορία...μόλις έπεσε παραγγελία για τα παρακάτω

Lelit PL042TEMD Macchina Caffè Espresso

Lelit PL100 Pressino in Acciaio e Legno, 57 mm

Rhinowares - Scaldalatte, in teflon 565 g

#$@#$@# Ιταλοί δεν μας τα φάγατε σε αμάξια και μηχανές θα μας τα φάτε σε καφετιέρες :oops:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#357059
Kon5 έγραψε:Πολύ δυνατός ο dimik με τις επιλογές του!
:s_thumbsup


Να δω τι σκατά καφέ θα πίνω και πόσα πειράματα θα χρειαστώ όμως, γιατί τα εργαλεία δεν κάνουν τον μάστορα :lol:
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#357065 Ναι, αλλά και δεν είσαι μάστορας χωρίς εργαλεία. Ωραίο ταμπερ. 57ρι φίλτρο;
Άβαταρ μέλους
By dimik
#357068
kyr80 έγραψε:Ναι, αλλά και δεν είσαι μάστορας χωρίς εργαλεία. Ωραίο ταμπερ. 57ρι φίλτρο;


Ναι 57ρι, είχα 58ρι Reg barber και αναγκαστικά πήρα άλλο.
Άβαταρ μέλους
By dimitrisB
#357293 Καλορίζικη! :metalo:

Αν και πρώτος είχα κουβεντιάσει το θέμα περί Lelit, ... με έσκισες ! :(
:hmmm:
Καλύτερα όμως. Θα έχω καλό feedback για τη χρήση, ώστε να ξεκινήσω φορτσάτος. :superman:
Το πότε να δούμε όμως, για να μην πώ .... "και άν!" :lipsealed: