Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#369241 Τον εαυτό μου λέω τσιγκούνη, όχι εσένα. Που σκέφτομαι το 50άρικο, ενώ θα κάνει 50000% απόσβεση σε βάθος διετίας.

Elteo, κάτι τέτοιο θα κάνω.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#369248
Dimsabas έγραψε:Τον εαυτό μου λέω τσιγκούνη, όχι εσένα. Που σκέφτομαι το 50άρικο, ενώ θα κάνει 50000% απόσβεση σε βάθος διετίας.

Elteo, κάτι τέτοιο θα κάνω.



Ο.κ λαθος καταλαβα... :svivhaha:

Για πες λιγα λογια για την συμβιωση σου με το xiaomi...



Το δικο μου moto g 2nd gen στεκει αγερωχο....
Εχω αρχισει κ το βαριεμαι... :oops:
Βεβαια απο εφαρμογες μονο viber , sdna , data counter ,ταπαταλκ του εχω πανω...φυσαει το κινητακι κ η μπαταρια του μια μερα βγαζει. Το λυπαμαι να το αφησω αφου μου κανει τη δουλεια μου μια χαρα...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#369259 Data counter.....
Θέλω το όπλο και το σήμα σου, από σήμερα είσαι σε διαθεσιμότητα.


CORSAIIIIIIIIIIIIIIIIIIR :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout
Άβαταρ μέλους
By gianik
#369260
g8777 έγραψε:Data counter.....
Θέλω το όπλο και το σήμα σου, από σήμερα είσαι σε διαθεσιμότητα.


CORSAIIIIIIIIIIIIIIIIIIR :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout



:lol:
Σταματα ρε , εχω 2 gb κοινα με την :inlove: , οποτε βλεπω ανα πασα στιγμη ποσα εχω καταναλωσει εγω κ ποσα εκεινη...καλα πλεον εμπειρικα ξερω ποσα καταναλωνω απο τον μετρητη του κινητου ,την εφαρμογη σπανια την κοιταω...






Α ξεχασα ,εχω κ την εφαρμογη fbi most wanted..... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#369261
gianik έγραψε:
g8777 έγραψε:Data counter.....
Θέλω το όπλο και το σήμα σου, από σήμερα είσαι σε διαθεσιμότητα.


CORSAIIIIIIIIIIIIIIIIIIR :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout




Σταματα ρε , εχω 2 gb κοινα με την :inlove: , οποτε βλεπω ανα πασα στιγμη ποσα εχω καταναλωσει εγω κ ποσα εκεινη...καλα πλεον εμπειρικα ξερω ποσα καταναλωνω απο τον μετρητη του κινητου ,την εφαρμογη σπανια την κοιταω...






Α ξεχασα ,εχω κ την εφαρμογη fbi most wanted..... :iconcool:

Δε σε βολεύει η build-in εφαρμογή του android για data?
Άβαταρ μέλους
By gianik
#369262 Ναι αυτο απαντησα πιο πανω ,ομως με την εφαρμογη βλεπω κ την καταναλωση της :inlove: αφου την εχω εγκαταστησει κ στο δικο της με κοινο pin.....
Άβαταρ μέλους
By corsair
#369298 2gb και shared? Απο σημερα σε διαθεσιμοτητα. Θα διεξαχθει ΕΔΕ.

Τι ψυχη βρε εχουν 2GB και τα μοιραζεσαι κιολας?
Άβαταρ μέλους
By gianik
#369341 Στατιστικά , ξοδεύω περίπου 1.3 gb εγώ και κανά 500άρι η :inlove: .... μια χαρά μου φτάνουν..
με Wind είχα 1.5 gb δικά μου , όμως τώρα έχω COTE :superman: ....καλύτερα cote και λιγότερα παρά wind και άπειρα gb..
Άβαταρ μέλους
By koubeast
#369342 @Dimsabas

Καλύτερα το redmi 4 ή το redmi 4 prime αν μπορείς να διαθέσεις τα παραπάνω χρήματα, αλλά να ξέρεις ότι όπως είπε και ο Πάνος έχουν αυξηθεί οι έλεγχοι στα τελωνεία. Αν στο τσιμπήσουν, στην καλύτερη θα παραλαβεις μετά από 2+ μήνες και θα πληρώσεις επιπλέον 12€ + 24% φπα επί της αξίας της συσκευής. Έχε το στα υπόψην.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#369344
koubeast έγραψε:@Dimsabas

Καλύτερα το redmi 4 ή το redmi 4 prime αν μπορείς να διαθέσεις τα παραπάνω χρήματα, αλλά να ξέρεις ότι όπως είπε και ο Πάνος έχουν αυξηθεί οι έλεγχοι στα τελωνεία. Αν στο τσιμπήσουν, στην καλύτερη θα παραλαβεις μετά από 2+ μήνες και θα πληρώσεις επιπλέον 12€ + 24% φπα επί της αξίας της συσκευής. Έχε το στα υπόψην.



Τα εν λόγω τα βρίσκεις και στο skroutz μια χαρά σε θέμα τιμής...
γιατί να μπλέξεις με αγορά απευθείας από Κίνα?
Άβαταρ μέλους
By corsair
#369375 Η Sony εντυπωσιαζει ακομα μια χρονια
http://www.gsmarena.com/sony_mwc_2017_x ... w-1576.php


με την ανυπαρξία της. Οποτε τώρα έχουμε 2 εταιριες που περιμενουμε να κλεισουν, αλλα καπως βρισκουν χρημα και επιπλεουν. HTC και Sony.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#369376 Ναι αλλά από Κίνα είναι αρκετά € πιο κάτω.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#369377 Η HTC να ναι καλά η google που της ανέθεσε τα Pixel αλλιώς ....
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#369378 Για τι διαφορά μιλάμε;

< >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#369382 Λίγο κάτω από τα 70€