Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By JBT
#353639 Το είδα ξώφαλτσα κι αυτό αλλά: χρησιμοποιεί την 2η σιμ για κάρτα, άρα μένεις με τα 16γίγα εάν το θέλεις για δίκαρτο .... επόμενοοοοοο :lol:
Άβαταρ μέλους
By fot
#353647 Βρήκα ένα ωραίο θέμα για το S7e, αλλά δεν μπορώ να το κατεβάσω. Λέγεται Dark Matter (Top 7, most popular) και μου βγάζει πως δεν είναι διαθέσιμο ακόμα, εδώ και πολύ καιρό, ενώ άλλοι δείχνει να το έχουν εγκαταστήσει. Έχουμε ιδέα τι παίζει?
:thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#353652
JBT έγραψε:Το είδα ξώφαλτσα κι αυτό αλλά: χρησιμοποιεί την 2η σιμ για κάρτα, άρα μένεις με τα 16γίγα εάν το θέλεις για δίκαρτο .... επόμενοοοοοο :lol:

Τοτε το ΜΟΤΟ!
Δεν ξερω ποσο καλη δουλεια εχει κανει η Lenovo, αλλα το δικο μου Moto G 1ης γενιας κοντευει τα 3 χρονια και ειναι αξιοπρεπεστατο.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#353680 Μα ναι το λέω και απο προσωπική πείρα. Νομίζω της 2ης γενιάς έχει η γυναίκα και είναι σαν καινούριο :metalo:

Αυτή η αυτονομία όμως της χιαομι φαίνεται πέρα από κάθε φαντασία... Είναι δέλεαρ, πώς να το κάνουμε...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#355232 Έμαθα για πολύ δυνατό Huawei P10.
Που είναι αυτός ο κορσέρ να μας ενημερώσει μωρέ;;;
Άβαταρ μέλους
By fot
#355241 Οι υπόλοιποι με το S7 edge πήρατε αναβάθμιση; Εμένα τίποτα ακόμα...

< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#355242
fot έγραψε:Οι υπόλοιποι με το S7 edge πήρατε αναβάθμιση; Εμένα τίποτα ακόμα...

< >


Εμείς έχουμε 2 Ιταλικά και 1 Ελβετικό. Τίποτα ακόμη.
Στα BTU (βρετανικά) έχει ξεκινήσει να δίνεται. Εντός 15νθημέρου θα τη λάβουμε και εμείς.
Υπάρχει λύση να φλασάρεις, αλλά βαριέμαι. Once upon a time αυτά.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#355244 UAE τπτ ακόμα.

< >
Άβαταρ μέλους
By corsair
#355252
mirage έγραψε:UAE τπτ ακόμα.

< >



Nigeria επίσης τιποτα.

< υπολογιστή ρε μλκ

Busse... δεν σχολιάζω rumors. Επίσης οσο καλο και άγιο να ναι, το Samsung θα είναι αγιότερο. Αν παιξει στην σωστή τιμή...
Τελευταία επεξεργασία από corsair και 21 Ιαν 2017, 15:15, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By fot
#355254 Εχουμε ανταποκριση petrolheads.gr σε παγκοσμιο επιπεδο. Αντε να δουμε ποτε θα την παρουμε. Να ετοιμαστω για backup ή να την κουμπωσω σαν αναβάθμιση χωρις καθαρη εγκατάσταση?

< >
Άβαταρ μέλους
By corsair
#355256
fot έγραψε:Εχουμε ανταποκριση petrolheads.gr σε παγκοσμιο επιπεδο. Αντε να δουμε ποτε θα την παρουμε. Να ετοιμαστω για backup ή να την κουμπωσω σαν αναβάθμιση χωρις καθαρη εγκατάσταση?

< >



Κουμπωσε την οπως είναι, δες πως τσουλάει... Reset, μονο αν κάτι δε σου κάθεται καλα.
Άβαταρ μέλους
By Γιώργης
#355270
JBT έγραψε:Βοηθήστε κύριοι για να κάνω μια τιμημένη επιλογή :help:

τα ΧΙΑΟΜΙ με κλείνουν το μάτι χωρίς αμφιβολία, από αυτονομία βλέπω ότι μιλάμε για εξωπραγματικά νούμερα, οι συσκευές είναι χαριτωμένες :lol:

Τα μείον είναι που δεν τρέχουν παράλληλα 2 σιμ + sd card και η κάμερα που από διάφορα σχόλια εδώ μέσα είναι μάλλον απογοητευτική :hmmm:

Από την άλλη βρίσκω το ΜΟΤΟ 4g plus με 240 ευρώ καινούριο εννοείται, οπότε μπαίνει στα χωράφια του xiaomi note 3 και άρα μάλλον το κερδίζει.

Τι γίνεται με το redmi 3s όμως; Η διαφορά είναι στα 50 ευρώ που δεν την λες και μικρή. Έχει 5άρα οθόνη βέβαια, πιστεύω ότι δεν θα με δυσκολέψει όμως, άλλωστε δεν ξημεροβραδιάζομαι στο κινητό :hmmm:

32γίγα σε σχέση με τα 16+64 που θα είναι το άλλο, μαζί με το όνομα της λενόβο :hmmm: :hmmm:

για πείτε :s_howdy

Lenovo vibe k6 note
https://www.skroutz.gr/s/10603203/Lenov ... -32GB.html
32gb, 3ram, 4000mah μπαταρια
Άβαταρ μέλους
By g8777
#355273 Snapdragon 430 :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#355287 Δεν είναι κακό, αλλά βλέπω ότι έχει χειρότερο επεξεργαστή και λίγο χειρότερη αυτονομία.

Γιατί να το προτιμήσω; Λόγω φίρμας. σέρβις κλπ;
Άβαταρ μέλους
By JBT
#355290 Και το παράξενο είναι ότι είναι πιο νέο κινητό και δεν έχει ούτε ΓΚικιζασ-φόρτιση :hmmm:

Μάλλον καλύτερο είναι το ρεδμι νοτ3 :hmmm: