Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#368268
DAP έγραψε:
drdino έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:Κόσμημα ρε ποπολάρε. What else?


+1, πχ ένα διακριτικό δαχτυλίδι είναι ο,τι πρέπει... Πλατίνα, ένα ωραίο διαμάντι κλπ, δεν φέρει και κάποια δέσμευση. Do it!


Εγω παλι θα'λεγα ενα λεπτο βραχιολακι χωρις πολλα πολλα γιαλακια...Το δαχτυλιδι παραπεμπει και σε βερα και αυτο ας ειναι απευκταιο....


Ναι, αλλά είναι μοιραίο... :rtfm: :shifty: :s_biggrin :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#368276 Ρε σεις;;;; Τι διαμάντια και ρουμπίνια;;; Τον άλλο χρόνο τι θα πάρει;; Διαμέρισμα;
Αν, με το καλό, την ζητήσει σε γάμο; Κανένα ιστιοπλοϊκό στο όνομά της;;;;
Άβαταρ μέλους
By fokion
#368287 Εξαρτάται τι της εχεις κανει τα προηγουμενα στην αντιστοιχη επετειο ( εκτος αν είναι η πρωτη )
θα πρεπει να είναι κατι καυτερο και όχι παρεμφερες... πχ αν περσι ηταν ρουχο ή σχετικό αποφυγε το φετος...

Αν είναι η πρωτη επέτειος ακομα και ένα δειπνο σε καλο εστιατοριο ( που θα της δωσει και το πατημα "να φτιαχτει - ντυθεί" ) δεν είναι κακη ιδεα....
Άβαταρ μέλους
By drdino
#368317
kyr80 έγραψε:Ρε σεις;;;; Τι διαμάντια και ρουμπίνια;;; Τον άλλο χρόνο τι θα πάρει;; Διαμέρισμα;
Αν, με το καλό, την ζητήσει σε γάμο; Κανένα ιστιοπλοϊκό στο όνομά της;;;;

Εγώ το ρεύμα ακολουθώ.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#368337
g8777 έγραψε:Να της πει Σ αγαπω.

Να της κάνει pole dancing....
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#368339
gianik έγραψε:
g8777 έγραψε:Να της πει Σ αγαπω.

Να της κάνει α'λα bihlas twerk dancing....


fixed :rtfm: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#368358 Το αυτοκίνητο που οδηγεί η αγαπητικιά δεν είναι Pop-approved (για την ακρίβεια είναι p-Opel). Ορίστε λοιπόν πεδίον δόξης λαμπρό για δώρο... :innocent:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#368365 Μιας και το ανέφερες θυμήθηκα ότι κλείνω 14 χρόνια γνωριμίας την άλλη εβδομάδα και χθες μου ζήτησε Bluetooth στο Golf γιατί ζηλεψε από την BMW.

Μου μυρίζει win-win...

< >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#368366 Ελπίζω να κάνεις την σωστή κίνηση και με το bluetooth να της κάνεις δώρο κι ένα σοβαρό αμάξι γύρω-γύρω.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#368369
drdino έγραψε:Ελπίζω να κάνεις την σωστή κίνηση και με το bluetooth να της κάνεις δώρο κι ένα σοβαρό αμάξι γύρω-γύρω.


dimik έγραψε:Μιας και το ανέφερες θυμήθηκα ότι κλείνω 14 χρόνια γνωριμίας την άλλη εβδομάδα και χθες μου ζήτησε Bluetooth στο Golf γιατί ζηλεψε από την BMW.

Μου μυρίζει win-win...

< >


Διαβασε πισω απο τις γραμμες...... :innocent: :iconcool:
























































....σε λιγο καιρο, πολυ λιγο καιρο, ποιος λες να εχει την BMW και ποιος το Golf; :iconcool: :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#368379 Τελικά ο ποπολάρος δεν της πήρε τίποτα και τώρα τον έχουν με πολλαπλά κατάγματα στα έκτακτα περιστατικά... :sorry:

Δεν σηκώνει τηλέφωνο, είναι στο (τρίτο από το πρωί) χειρουργείο... Θα ξαναδοκιμάσω αργότερα...


Πάω μετά τη δουλειά να του κάνω λίγο παρέα, να του κρατάω το χέρι, να μην είναι μόνος... :sorry: Θα του πάω και το κλειδί από το focus να χαρεί, προσπαθώ να βρω και το κλειδί του ope... ε... Saab ήθελα να πω...

Δεν μπορεί να μιλήσει ακόμα, αλλά δεν είναι κάτι μόνιμο, το σαγόνι θα κολλήσει και πάλι, ο χειρούργος ήταν κορυφή.


Ελπίζουμε να μπορέσει να ξαναπερπατήσει και να ξαναοδηγήσει. Οι γιατροί είναι αισιόδοξοι... :s_yes












































:shifty: :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#368405 το θεμα ειναι οτι υπαρχουν σε ενα ημερολογιακο χρονο :

δωρο γενεθλιων
δωρο εορτης
δωρο επετειου
δωρο χριστουγεννων
δωρο πασχα


στα διαλα να πουμε :rant: :rant: :rant: