Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#356380 Με το φοξ μου 'χε κάνει τα τομπολίνια μου σαν του κουπέα ένας κολλητός μου... του πέταξα άκυρο και πήγαμε Χαλανδράκι (καρτέλ). :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#356382
Deleted User 1 έγραψε:Εγώ προσωπικά τα χω χτίσει. Ειδικά το Fox γιατί είναι τα μόνα στην Αθήνα που μπορώ να ακούσω τη μουσική που ακούω.



Και πως κατέληξες κλαρίνο τέκνον μου; :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#356389
diplomat έγραψε:Με το φοξ μου 'χε κάνει τα τομπολίνια μου σαν του κουπέα ένας κολλητός μου... του πέταξα άκυρο και πήγαμε Χαλανδράκι (καρτέλ). :lol:

Δουλεύουν εκεί πολλοί φίλοι και γνωστοί από την, ας το πούμε, ροκ κλίκα των Αθηνών. Τα παιδιά απ' τους Planet of Zeus, οι λεγόμενοι γέροι (phychograndmammas) κτλ.

dimik έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Εγώ προσωπικά τα χω χτίσει. Ειδικά το Fox γιατί είναι τα μόνα στην Αθήνα που μπορώ να ακούσω τη μουσική που ακούω.



Και πως κατέληξες κλαρίνο τέκνον μου; :lol:

Εγώ κλαρίνο? :hmmm: Είπαμε ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#356398
Deleted User 1 έγραψε:
diplomat έγραψε:Με το φοξ μου 'χε κάνει τα τομπολίνια μου σαν του κουπέα ένας κολλητός μου... του πέταξα άκυρο και πήγαμε Χαλανδράκι (καρτέλ). :lol:

Δουλεύουν εκεί πολλοί φίλοι και γνωστοί από την, ας το πούμε, ροκ κλίκα των Αθηνών. Τα παιδιά απ' τους Planet of Zeus, οι λεγόμενοι γέροι (phychograndmammas) κτλ.

Γενικότερα πάντως για το φοξ έχω ακούσει καλά λόγια όσον αφορά τη μουσική που παίζει και το κόσμο που μαζεύει.

Η παρέα μου πάντως κατά 90% αναλώθηκε σε ντηπ/ελέκτρο/καμμένη house από τα 19-24... εδώ και κανα χρόνο όμως έχει υπάρξει μία μικρή στροφή σε πιο ροκ/εναλλακτικές/αριστερές καταστάσεις. Χθες το απόγευμα κανονίζαμε με το καφεδάκι να βγάλουμε έξω δύο soon to be πουστόνεα κολλητούς (ναυταίους :innocent: ), και η ζυγαριά έγειρε προς τσιπουροκατάσταση και μετά, όσοι είναι όρθιοι κανα χαλαρό σιξ ή κάτι παρόμοιο. Υπάρχει μία κόπωση που πρέπει να ξεπεραστεί άμεσα στο παρεάκι. :shifty:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#356406
dimik έγραψε:Θα έπρεπε να βγάζεις εξανθήματα μόνο με την μυρωδιά της πέλφε :rtfm:

Βοτκίτσα είναι ρε! Αγίασμα! :inlove: :eat: Χώρια που έχουμε ξαναπεί, δεν πίνω πέλφε, εκτός άμα είμαι σε κάνα μαγαζί που είναι σπόνσορας και δεν έχει τίποτα άλλο, πχ 4711. Snow leopard! :rtfm:

Κατά τα άλλα στο χωριό μου το λένε diversity! Όλα τα λεφτά είναι φάτσα του παρκαδόρου όταν αφήνεις το αμάξι έξω από την Κοκκίνου και μέσα βαράει τσίτα κάνα Pantera ξέρω γω! :metalo:
diplomat έγραψε:και η ζυγαριά έγειρε προς τσιπουροκατάσταση και μετά, όσοι είναι όρθιοι κανα χαλαρό σιξ ή κάτι παρόμοιο.

Six ξεκινάει ο Βύρωνας. Προτείνεται.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#356435
EDDIE_147 έγραψε:Ροκάδικο που μαζεύει φρίκουλα.
Όχι κυριλέ.


Το γκοθάδικο Dada στου Ψυρρή έχει επιβιώσει ακόμα?

Πρώτη φορά στη ζωή μου δεν μπορούσα να καταλάβω αν η οντότητα με κόκκινο δερμάτινο παντελόνι και μαύρο
δικτυωτό μπλουζάκι ήταν άντρας ή γυναίκα , το πρόγραμμα ήταν απο goth , electronic μέχρι ethereal industrial metal βραδιές , 40άρες μιλφ να σε κοιτάνε σαν ξερολούκουμο (ήμανε 24 ετών τότε ) και έναν τυπά να χορεύει μόνος του υπο τους ήχους των Laibach, με δερματινη μαύρη καμπαρτίνα, μπότες και μαύρο γυαλί κάνοντας κάτι επικύψεις, κάτι χέρια ενωμένα σαν Φαραώ στη πυραμίδα κλπα...

δείγμα δωρεάν για τους αστοιχείωτους :rtfm: :lol: ->
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#356443 Παίδες το Γκάζι με μέτρο γιατί παίζουν και πολλά ζονκ.

Πήγα να συναντήσω μια φίλη από εξωτερικό (μου λέει έλα στο τάδε μαγαζί το οποίο φυσικά και δεν πρόλαβα να ψάξω γιατί ήμουν στο δρόμο) και με το που φτάνω συνειδητοποιώ ότι το τάδε μαγαζί είναι φάση

Εικόνα

:s_roses :s_roses :s_roses :vava: :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By Chris
#356486 Μου χει τυχει καλυτερο Εντι. Πηγαινα με φιλο να βρουμε φιλη σε καποιο μαγαζι στην Κων/πολεως, και μετα απο 5' προσεξαμε πως ηταν γεματο κοριτσα. Τα οποια δεν μας την επεφταν κιολας :hmmm:

Ηπια το πιο γρηγορο ποτο της ζωης μου και εξαφανιστηκα. Για να καταλαβεις, στην παλια βουλη που ειχε αλκοτεστ, ημουν στο οριο, με ΕΝΑ ποτο! Σε 3 γουλιες ομως...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#356489 Για όσους έχουν πιο...special αναζητήσεις υπάρχει πάντα και ο Αρχάγγελος στο Μεταξουργείο. Έχω πάει με γκόμενα εκεί και ήταν ένα ζεύγος από τη Λέσβο :shifty: που μόνο που δε της ζήτησαν τηλ μπροστά μου!
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#356492 Πέρα από την πλάκα, 10 χρόνια πριν πήγαινα συνέχεια Fantaseed.
Από τα πρώτα μαγαζιά που χαρακτηρίστηκαν ως 'gay-friendly'.
Τελικά κατέληξε να γίνεται της Μυτιληνιάς το κάγκελο.

Απλά όταν λέμε Μυτιληνιά μην φανταστείτε τις τάχαμου λεσβίες των ταινιών ή κοριτσάκια που φασώνονται για πλάκα.
Μιλάμε για χαρντκορίλες Σωτηρία Μπέλλου, μπεγλέρι κιετς. :vava:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#356497 μα έτσι είναι συνήθως, η ζωή δεν είναι σαν το πορνό :shifty:

βέβαια υπάρχουν και αρκετές εμφανίσιμες και για τα αντρικά πρότυπα
Άβαταρ μέλους
By dimik
#356498
QsisVTS έγραψε:μα έτσι είναι συνήθως, η ζωή δεν είναι σαν το πορνό :shifty:

βέβαια υπάρχουν και αρκετές εμφανίσιμες και για τα αντρικά πρότυπα



Διαφωνώ, είχα πάει μετα συζύγου και κολλητού σε τοπικό erotic και δεν συμμαζεύεται festival σε γνωστό τέτοιου είδους νυχτερινό κέντρο εδώ και τα κορίτσια από την Λέσβο ήταν κάτι τρυφερούδια από 16 μέχρι 40, τα οποία ήταν και σχετικά σεμνά, καμιά αγκαλιά, κανένα φιλάκι/χαδάκι μέχρι εκεί.
Η σύζυγος βέβαια είχε πάθει ένα σοκ γιατί καθόντουσαν ακριβώς μπροστά της :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#356516 Τι μου θυμίσατε

Παλιά που τσάταρα irc έτυχε να βγω με μία κάποιες φορές, στο φιλικό όμως γιατί ήταν ψιλομπάζο και ψιλοκουκουρούκου. Μια φορά είχε έρθει και μια φίλη της, καλό κομμάτι, και εκεί που καθόμασταν ξεκινάνε και φασώνονται. :lipsealed: Κάγκελο ο dmits :lol: (ήμουν μικρός και άβγαλτος τότες :shifty: )