Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#341392
kovathe έγραψε:
Nikos! έγραψε:
kovathe έγραψε:Ω ρε φίλε...
Μονο κ μόνο που δε θα ψωνιζω αυτά τα περίεργα ροζ κουτιά χαίρομαι που έχω αγόρι!


Αν σου πω ότι αυτά τα ροζ κουτιά μου αλλάζουν τη διάθεση, θα το πιστέψεις? :inlove: :inlove:

Δεν αμφιβάλλω, απλά με τα παιχνίδια του μικρού έχω ήδη αρχίσει να παίζω και γω...
Σε λίγο καιρό θα ψωνίζω και για μένα! :d


Ναι ρε συ! Σε νιώθω! Κάτι LEGO technics θα έπαιζα μόνο εγώ.

< >
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#341395 Πωω Lego ηδη παίζουμε με τις ώρες και είναι ακόμη αυτά τα απλα τα duplo.
Φτιαχνεις κάτι φορτηγά αμαξακια και τέτοια. Και ο μικρός δεν είναι ουτε 2 ακόμη. Προβλέπεται κάψιμο στο μέλλον!
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#341447 Δεν είναι όλα τα Κορίτσια έτσι! Έχει κλείσει τα 12 η δικιά μου και δεν έχει ούτε μια κούκλα sindy στο δωμάτιο της. Με τα αυτοκίνητα που είχα εγώ μικρός παίζαμε!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#341456
Geo f1 έγραψε:Γιατι?? Ωραιο δεν είναι να σε βαφει και να σου βαζει κραγιον????

:vava:

Οσο ωραιο ειναι να σε βαφει με καμουφλαζ για να παιξετε "πολεμο" με τα nerf :lol:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#341501 Εικόνα

Ψωνισε ο Αη-Βασιλης :lol: Προβλεπω χαμο την πρωτοχρονια! Θα παρουμε με τα λεφτα απο τα καλαντα και τα μοτερακια για να κινειται και μετα δεν θα μεινει βιβλιο, χαλι, παντοφλα που να μην την ανεβει :lol:

Δυστυχως ομως μεγαλωσε και δεν θελει βοηθεια.

Μου ψωνισα και τα Forza 6, Halo master chief για εμενα, να δει αυτος ! :lol:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#341521
Νίκος Παππάς έγραψε:Εικόνα

Ψωνισε ο Αη-Βασιλης Προβλεπω χαμο την πρωτοχρονια! Θα παρουμε με τα λεφτα απο τα καλαντα και τα μοτερακια για να κινειται και μετα δεν θα μεινει βιβλιο, χαλι, παντοφλα που να μην την ανεβει

Δυστυχως ομως μεγαλωσε και δεν θελει βοηθεια.

Μου ψωνισα και τα Forza 6, Halo master chief για εμενα, να δει αυτος !


That's what I'm talking about!

Έρχομαι!

< >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#341528 Νικο, ελα. Και αν σε αφησει..... :lol:

Επρεπε να συμπληρωθει η σειρα Arctic city με το Heli crane, ομως ειχε εξαντληθει στην χωρα μας, οποτε αυτο ηταν το επομενο που ζητησε. H αυτο:

Εικόνα

Δεν τρελλαθηκα να δωσω 210€ :omg:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#341533 Αύριο τελευταία μερα του 16 στη δουλειά. Ξανα εκει στις 2/1. Μαλλον βραδακι θα παμε με την :inlove: και το παρεονι μου κάπου έξω.
Σάββατο και Κυριακή χωριό.
Δευτέρα, Kilomeater ΕΡΧΌΜΑCTE :metalo:
Δυστυχως το ταξίδι με αναγκασε να παω λιγο πισω την αγορά Ps4 Pro αλλά χαλαλι. Απο τον άλλο μήνα..
Καλες γιορτές σ ολους!

< >
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#341726 Για μένα αγόρασα δίσκο πλατό και ιμάντα του Caliber, δικό μου το αμάξι, άρα δικά μου και τα "δώρα" (δε ξέρω τι φάτσα να βάλω, που γελάει ή κλαίει; ).
Αύριο που ρεπάρω θα πάω να πάρω δώρα στον ανιψιό που έχει γενέθλια την άλλη εβδομάδα, καφεδάκι, να παραλάβω τα "δώρα" που προανέφερα και το Σάββατο αφού σχολάσω το μεσημέρι, θα πάω στο εξοχικό να λιώσω 2 μέρες, δίπλα στο τζάκι και να τρέξω με τα σκυλιά μου.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#341856 Για μενα πηρα αυτα (48 ευρω :lipsealed: :s_omg :s_omg ):
Εικόνα

Και για το κοριτσι αυτα:
Εικόνα

Και τελος ο αγιος βασιλης για μενα, τα κεφαλια μεσα τωρα, γιατι εχουν πεσει απειρα εξοδα μεσα στις γιορτες (μετακομιση...)