Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#365262
bill33 έγραψε:
KWSN-Men έγραψε:
Chris έγραψε:Ακυρος ο συναγερμος παιδια, πληρωθηκε το προστιμο :shifty:, αρχειοθετηθηκε η υποθεση, ο φαρος συνεχιζει να λαμπει τις νυχτες


< >


Βασικά είναι κάτι χρόνια που έχει κλείσει η υπόθεση. Το γιατί βγαίνει τώρα, παραμονές τελικού κυπέλου μπορώ να το φανταστώ.

Οι Αγγελόπουλοι πλήρωσαν τελικά εφορία για το συμβόλαιο του Παπαλουκά;

Τελικά σε ποια ομάδα αναφερόταν;

Στον superfoods
Άβαταρ μέλους
By KWSN-Men
#365333
Corto Maltese έγραψε:Eίναι σκουληκίσιος δάκτυλος :rtfm: Φήμες λένε ότι ο Ρίβερς είναι ράκος από την είδηση και ο Πασκουάλ παραλίγο να μην κάνει προπόνηση. :roll:


Ποιος μίλησε για σκουλήκια;
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#365394 Τελικό με ποιον παίζετε; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#365618 Πάντως εγώ με το πιτσιρικά μου θα είμαστε στον τελικό.... Βρέθηκαν εισιτήρια τελικά.... Κανένας αρειανός εδώ? Εγώ ως φιλάθλος θα πάω όχι ως οπαδός....

< Note >
Άβαταρ μέλους
By KWSN-Men
#365655
dekouk έγραψε:Πάντως εγώ με το πιτσιρικά μου θα είμαστε στον τελικό.... Βρέθηκαν εισιτήρια τελικά.... Κανένας αρειανός εδώ? Εγώ ως φιλάθλος θα πάω όχι ως οπαδός....

< Note >


Αδελφέ πρόσεχε...
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#365670 Ελπίζω να είναι γιορτή κ να κερδίσει ο Άρης. Κ ο μικρός ξέρει ότι ο ΠΑΟ είναι πιο καλή ομάδα. Θα είμαστε στις ουδέτερες 2-3 με προσκλήσεις. Όλα τα εισιτήρια είναι με ΑΜΚΑ..

< Note >
Άβαταρ μέλους
By KWSN-Men
#365773
dekouk έγραψε:Ελπίζω να είναι γιορτή κ να κερδίσει ο Άρης. Κ ο μικρός ξέρει ότι ο ΠΑΟ είναι πιο καλή ομάδα. Θα είμαστε στις ουδέτερες 2-3 με προσκλήσεις. Όλα τα εισιτήρια είναι με ΑΜΚΑ..

< Note >


Καλά, εγώ θα έλεγα να προσέχεις καθώς θα πηγαίνεις.
Άβαταρ μέλους
By KWSN-Men
#366274
g47 έγραψε:2πλασιοι οι του Αρη και προσπαθεια εκκενωσης καποιων θυρων.
Καλα αρχισαμε, οργανωση, οχι @@. :lol:


Έχουν πάρει με ντου τα επίσημα.
Άβαταρ μέλους
By g47
#366276 Ακουσα στο sport24 οτι μπηκαν απο θυρες που η αστυνομια δεν ειχε προβλεψει να εχει ατομα και η εισοδος ηταν ελευθερη.
Τραγικα πραγματα γενικως αυτα που διαβαζω.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#366277 Εφυγε ο πρεζάκιας από το γήπεδο, πήγε στο ξενοδοχείο άρα δεν πρόκειται να δώσει άδεια να γίνει ο τελικός.
Ας το ορίσει να γίνει στο ΟΑΚΑ να τελειώνουμε.
Άβαταρ μέλους
By g47
#366286
Άβαταρ μέλους
By skous
#366315
Bayern7 έγραψε:Εφυγε ο πρεζάκιας από το γήπεδο, πήγε στο ξενοδοχείο άρα δεν πρόκειται να δώσει άδεια να γίνει ο τελικός.
Ας το ορίσει να γίνει στο ΟΑΚΑ να τελειώνουμε.


Άνοιξε την τιβι, αρχινάει :)


< >