Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#275814 Αν το μπάσκετ ήταν μόνο σουτ τότε θα έπαιζε μόνο ο Curry. Εγώ βλέπω έναν αθλητή με τρομέρη όρεξη να παίξει, με ενέργεια, με ομαδικότητα, σε καλή ηλικία κτλ κτλ. Δηλαδή ο Χέρστον που χρυσοπληρώνει η ΑΕΚ και παίζει στην ίδια θέση, είναι καλύτερος?
Άβαταρ μέλους
By gianik
#275815 Μια χαρα ειναι ο Θανασοκουμπο. Δηλαδη ο Παπανικολαου στον Ολυμπιακο τι προσφερει παραπανω;
Αν ισχυει οτι προφορικα εχει συμφωνησει με Παναθηναικο θα ειναι καλο κ γι αυτον κ για την ομαδα..
Απο τα alley oup του Καλαθη θα εχει min. 8-10 ποντους σε καθε παιχνιδι.Ε νταξει δεν εχει μακρυνο σουτ , αν το ειχε κ αυτο δεν θα το συζηταγαμε για Ευρωπη...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#275822 Στο Ελληνικό πρωτάθλημα ο Θανάσης θα μπορούσε άνετα να βγάλει χρονια με 8-10π, 6-7ρ, 2-3κ συν ότι σε κάθε αγώνα θα μπορούσε να μαρκάρει το καλύτερο γκαρντ του αντιπάλου. Ρολίστας πολυτελείας που θα λεγε και ο Ιωάννου αλλά δε νομίζω ότι βρίσκεις εύκολα τέτοιους με τα λεφτά που πληρώνουν πλέον οι ομάδες μας.
Άβαταρ μέλους
By Vasilakis
#275834
JBT έγραψε:Α ρε JBT τα έλεγες και κανείς για ακόμα μια φορά δεν σε άκουγε... :rant: :rant: :rant:

Τι ακριβως ελεγες και τι ακριβως σε χαλαει ο Durant στην θεση του... Barnes?! :dizzy:

Στεφαν, ο βασιλιας τοτε που δεν ειχε (ουτε ενα) στεμμα τι νομιζεις εκανε? :lol: Δες του χρονου ποιοι και ποσοι μενουν ελευθεροι και μπορει να ειναι και διαθεσιμοι για trade νωριτερα μην τους χασουν τζαμπα. Εγω υπολογιζω να σμιξει αργα ή γρηγορα και με τον Χρηστο Παυλου να παρει και αυτου του κολλητου του κανενα πρωταθλημα.

Παντως στο επομενο lockout (που ερχεται συντομα και μπορει και ενα χρονο νωριτερα εκτος κι αν γλυκαθηκαν οι παικτες απο τα λεφτα των τηλεοπτικων) προβλεπω χειροτερο σκοτωμο σε ολα τα επιπεδα. Cleveland και Golden State (και ερχεται και η σειρα του Curry) με τερασια payroll και φορο πολυτελειας και o Cuban που μια ζωη εκανε παρτυ δεν τον θελει κανεις. :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#275835 Ναι.

Εικόνα



Στεφαν, ο βασιλιας τοτε που δεν ειχε (ουτε ενα) στεμμα τι νομιζεις εκανε? :lol: Δες του χρονου ποιοι και ποσοι μενουν ελευθεροι και μπορει να ειναι και διαθεσιμοι για trade νωριτερα μην τους χασουν τζαμπα. Εγω υπολογιζω να σμιξει αργα ή γρηγορα και με τον Χρηστο Παυλου να παρει και αυτου του κολλητου του κανενα πρωταθλημα.

Η σημαντική διαφορά που εγώ εντοπίζω είναι ότι ο Βασιλιάς πάλευε ολομόναχος με κάτι Mo Williams, Βαρεζάο και Ιλγκάουσκας. Ο KD ηταν σε ομάδα που με 1-2 προσθήκες χτύπαγε επί ίσοις όροις πρωτάθλημα. Απεδείχθη και φέτος. Χώρια που έσπασε το δίδυμο με το Westbrook που υποτίθεται ήταν από τα δυνατότερα της λίγκας.

<+
Τελευταία επεξεργασία από Deleted user 1 και 04 Ιούλ 2016, 22:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By JBT
#275836 Έλεγα ότι θα τον φορτωθεί ο ομαδάρα, δεν τον χρειάζεται λέμε :rtfm:

Και αυτό έγινε επειδή έχασε το πρωτάθλημα. Εάν το σήκωνε, δεν υπήρχε περίπτωση να έρθει.

ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ :s_mad
Άβαταρ μέλους
By JBT
#275839 Ναι αλλά αυτός δεν θα πήγαινε εάν το σήκωναν.

Να πάει ως τι; Γλάστρα;

Με πιάνς; :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Vasilakis
#275845 Εγω πιστευω παλι θα πηγαινε γιατι η εναλλακτικη ειναι ατιτλος οπως πολλοι αλλοι.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#275849 Ρε συ το καταλαβαίνεις ότι σε όλους αυτούς το Εγώ τους ξεπερνάει τ'άστρα;

Όχι ότι τους γνωρίζω και προσωπικά βέβαια :lol: