Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By KWSN-Men
#16592
REALZEUS έγραψε:
KWSN-Men έγραψε:Είδαμε και Cobra!


Από τους Πολωνούς; Κανένα βίντεο μήπως;


Ναι με το Mig-29. Πρώτη φορά στην Ελλάδα σύμφωνα με τον εκφωνητή.

Γενικά οι Πολωνοί πολύ καλή παρουσία με 3 display teams. Κορυφαίος όλων ο Βέλγος νομίζω, πολύ καλό επίπεδο ο Zeus.

Για βίντεο, η κάμερα δεν είχε μπαταρία (και το αποφάσισα τελευταία στιγμή να πάω), οπότε ότι έβγαλα με κινητά.
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#16593 και περναει το ελληνικο φου 16 με το alpha pass και χτυπαει ο εθνικος υμνος

μονο σε μενα φανηκε κιτς αυτο?
Άβαταρ μέλους
By KWSN-Men
#16595
cabala10 έγραψε:και περναει το ελληνικο φου 16 με το alpha pass και χτυπαει ο εθνικος υμνος

μονο σε μενα φανηκε κιτς αυτο?


Ήταν για να τσιρίξουν οι Τσιπραίοι για το ότι πετιούνται τα χρήματα του λαού σε εθνικιστικές και μιλιταριστικές επιδείξεις. :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#16597 Ναι σου λεει αφου δεν παμε στην eurovision ας κανουμε κατι παρομοιου επιπεδου πατσολια..
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#16607
KWSN-Men έγραψε:Για βίντεο, η κάμερα δεν είχε μπαταρία (και το αποφάσισα τελευταία στιγμή να πάω), οπότε ότι έβγαλα με κινητά.


Πάντως αν αποφασίσεις να το ανεβάσεις, θα μας κάνεις χαρούμενους. Η Κόμπρα είναι πολύ σπάνιο θέαμα... :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By KWSN-Men
#16623 Γενικά προσωπικά το καταφχαριστήθηκα (μια και λάτρης της αεροπορίας). Μέχρι και η αδελφή μου που πήρα μαζί με το ζόρι ενθουσιάστηκε.
Άβαταρ μέλους
By KWSN-Men
#16636
REALZEUS έγραψε:
KWSN-Men έγραψε:Για βίντεο, η κάμερα δεν είχε μπαταρία (και το αποφάσισα τελευταία στιγμή να πάω), οπότε ότι έβγαλα με κινητά.


Πάντως αν αποφασίσεις να το ανεβάσεις, θα μας κάνεις χαρούμενους. Η Κόμπρα είναι πολύ σπάνιο θέαμα... :yahoo:


Εγώ δεν το έχω στο δικό μου :(

Μένει να δω στο δεύτερο κινητό.
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#16645 δεν ξερω αν εχει πυθωνες κομπρες και σαμιαμιδια (δεν το εχω δει ολο ακομη)


μπα δεν εχει τσαμπα κοπος
Τελευταία επεξεργασία από cabala10 και 28 Σεπ 2014, 21:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By KWSN-Men
#16658
cabala10 έγραψε:δεν ξερω αν εχει πυθωνες κομπρες και σαμιαμιδια (δεν το εχω δει ολο ακομη)


μπα δεν εχει τσαμπα κοπος


Όχι δεν έχει, είναι της Παρασκεύης πάντως.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#16664 Καταπληκτική πετομηχανή! :inlove:

Μπορεί να μην είχε Κόμπρα το βίντεο αλλά είχε το εξίσου "ζόρικο" backslide.
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#16688 δεν ηξερα οτι καπνιζουν τοσο αυτα πραγματικα παιζει τα καυσαερια να σκοτωνουν πιο πολυ κοσμο παρα οι πυραυλου του :D
Άβαταρ μέλους
By KWSN-Men
#16698
cabala10 έγραψε:δεν ηξερα οτι καπνιζουν τοσο αυτα πραγματικα παιζει τα καυσαερια να σκοτωνουν πιο πολυ κοσμο παρα οι πυραυλου του :D


Το μόνο που δεν χρειάζοταν τεχνητό καπνό. :s_biggrin