Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#349583 Παρεμπιπτόντως, στο Παρίσι όπου και να κοιτούσες, 6άρια και 7άρια έβλεπες.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#349644
Χρήστος Λάππας έγραψε:Παρεμπιπτόντως, στο Παρίσι όπου και να κοιτούσες, 6άρια και 7άρια έβλεπες.


NYC το ίδιο.

< >
Άβαταρ μέλους
By GTS
#349665
Nikos! έγραψε:
Χρήστος Λάππας έγραψε:Παρεμπιπτόντως, στο Παρίσι όπου και να κοιτούσες, 6άρια και 7άρια έβλεπες.


NYC το ίδιο.

< >

+Λονδινο
Άβαταρ μέλους
By elteo
#349670
Χρήστος Λάππας έγραψε:Παρεμπιπτόντως, στο Παρίσι όπου και να κοιτούσες, 6άρια και 7άρια έβλεπες.


Μπόρεσες να ξεχωρίσεις το 6 από το 7; :shifty: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#349671
GTS έγραψε:
Nikos! έγραψε:
Χρήστος Λάππας έγραψε:Παρεμπιπτόντως, στο Παρίσι όπου και να κοιτούσες, 6άρια και 7άρια έβλεπες.


NYC το ίδιο.

< >

+Λονδινο


+ Γαλατσι
Άβαταρ μέλους
By xenos
#349785 Το app της φωτογραφικής κολλάει συχνά. :thumbsdown: Έχω αρχίσει να εκνευρίζομαι...
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#349806
xenos έγραψε:Το app της φωτογραφικής κολλάει συχνά. :thumbsdown: Έχω αρχίσει να εκνευρίζομαι...

έχεις viber?
Εμένα μου το κάνει αυτό κάποιες φορές με το viber. Το κλείνω (εννοώ τελείως, όχι "minimise") και η φωτογραφική δουλεύει μια χαρά.
Υποψιάζομαι πως οι του viber έχουν κάνει μλκία στην αποδέσμευση του sensor.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#349824
mjacob έγραψε:
xenos έγραψε:Το app της φωτογραφικής κολλάει συχνά. :thumbsdown: Έχω αρχίσει να εκνευρίζομαι...

έχεις viber?
Εμένα μου το κάνει αυτό κάποιες φορές με το viber. Το κλείνω (εννοώ τελείως, όχι "minimise") και η φωτογραφική δουλεύει μια χαρά.
Υποψιάζομαι πως οι του viber έχουν κάνει μλκία στην αποδέσμευση του sensor.


Έχω ναι. Θα τσεκ. Σήμερα κόλλησε, έκλεισα το app της φωτογραφικής, άνοιξα... κλάιν! Έκλεισα τελείως όλα τα apps και έπαιξε.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#349858
mjacob έγραψε:
xenos έγραψε:Το app της φωτογραφικής κολλάει συχνά. :thumbsdown: Έχω αρχίσει να εκνευρίζομαι...

έχεις viber?
Εμένα μου το κάνει αυτό κάποιες φορές με το viber. Το κλείνω (εννοώ τελείως, όχι "minimise") και η φωτογραφική δουλεύει μια χαρά.
Υποψιάζομαι πως οι του viber έχουν κάνει μλκία στην αποδέσμευση του sensor.

Αν το ίδιο συνέβαινε σε Android, θα έφταιγε το "μλκια λειτουργικό" να υποθέσω; :lol:
Αλλά αφού στην NYC, Paris, κλπ κλπ όλοι ( ; ) έχουν iPhone, δεν υπάρχει θέμα! :thumbsup:

Υπόψιν, κυκλοφορούν ΠΟΛΛΕΣ κινεζιές, που μοιάζουν πάρα πολύ με δαύτα, ακόμη και τα διάφορα Xiaomi με MIUI παίζει να ξεγελάσουν κάποιον από μακριά...

Δεν μου χρειάζεται Dual Sim πλέον, λέω να μου δώσει ο mjacob ένα 7άρι του κουτιού να το δοκιμάσω... :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#349882
mjacob έγραψε:
xenos έγραψε:Το app της φωτογραφικής κολλάει συχνά. :thumbsdown: Έχω αρχίσει να εκνευρίζομαι...

έχεις viber?
Εμένα μου το κάνει αυτό κάποιες φορές με το viber. Το κλείνω (εννοώ τελείως, όχι "minimise") και η φωτογραφική δουλεύει μια χαρά.
Υποψιάζομαι πως οι του viber έχουν κάνει μλκία στην αποδέσμευση του sensor.

Εμένα μου το κάνει (σε android ομως) με το messenger, από όταν έκαναν την αναβάθμιση του UI πριν τα Χριστούγεννα καπου εκεί.
Κωλοεφαρμογές.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#356482 Λοιπόν, σε κάποιες φάσεις δεν μου άνοιγε καμία σελίδα ούτε από safari ούτε chrome, σα να μην είχα data. Και σε αυτή την περίπτωση έφταιγε το tapatalk. Όταν προσπαθούσα από εκεί να ανοίξω μία σελίδα κολλούσε σε αυτή τη φάση και μόνο αν κλείσεις τελείως το tapatalk δουλεύει κανονικά! Γαμώ; :yahoo:

Επίσης δεν γίνεται να μας εμφανίζει η μλκία σε κάθε app που δουλεύεις πληκτρολόγιο, τις προτεινόμενες λέξεις; Στο android το έκανε και βοηθούσε. :x
+Το να δείχνει και τις ελληνικές λέξεις; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#358906 Γραφω μπας και εχει τυχει και σε κανεναν αλλο. Οταν πηρα το 7 μετεφερα τα παντα απο ενα 5αρι που ειχα, και απο τοτε δεν ανοιγουν τα σχολια στο αππ του γκαζετα. Πεταει μηνυμα error could not load feed. Παλια το εκανε μια στις τοσες, θεωρουσα πως ειναι θεμα σερβερ και οχι κινητου. Εχω σβησει και ξεναπερασει το αππ αλλα τζιφος. Δεν μπορω να σκεφτω τι αλλο θα μπορουσα να κανω. Και τα σχολια σε κατι στιγμες βαρεμαρας μετα απο ντερμπι ειναι η καλυτερη διασκεδαση ρε γμτ


< >