Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By travelman
#214033 Πολλές φορές ψάχνουμε κάτι κουλό και η αναζήτηση στο ίντερνετ δεν βγάζει αποτελέσματα! Λέω να ανοίξω αυτό το τοπικό για υπηρεσίες, επαγγελματίες και προϊόντα και ειδικές απαιτήσεις όπου ίσως κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω.

Για να ξεκινήσω, ψάχνουμε ένα χώρο για σεμινάρια/εκδηλώσεις 15-25 ατόμων Σαββατοκύριακο απογεύματα για 2-3 ώρες ο οποίος όμως θα ήθελα να είναι τσάμπα ή με συμβολικό ποσό. Επειδή είναι ΣΚ δεν ξέρω μήπως θα μπορούσα κάποια εταιρεία ή εκπαιδευτικό ίδρυμα έχει τέτοιο χώρο ο οποίος δεν θα είναι Χίλτον προφανώς αλλά να μην είναι και αποθήκη...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#214040 Δεν μπορω να φανταστω που θα βρεις τετοιον χωρο κ μαλιστα τσαμπα.. :iconcool:
Καταρχην καθε ποτε θες τον χωρο;;
Καθε Σαβ/κο; 2 φορες τον μηνα; 1 φορα το 6μηνο;
Τι εκδηλωσεις θα κανετε;
Σεμιναρια μαγειρικης; σεμιναρια πωλησεων στυλ Amway ή Herbalife; εκδηλωσεις σχολης χορου;; Καθε ενα απο αυτα οπως καταλαβαινεις θελει κ αλλο χωρο...
Που τον θες τον χωρο; Κεντρο Αθηνας; Νοτια ή Β.Π;
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#214043 Μου θυμίζει κάτι αγγελίες του στυλ: 'ζητώ να μου χαρίσουν porsche'. :lol:
Άβαταρ μέλους
By travelman
#214386
junior gt έγραψε:Μου θυμίζει κάτι αγγελίες του στυλ: 'ζητώ να μου χαρίσουν porsche'. :lol:


Ξέρω άνθρωπο που έχει χαρίσει 2-3 σκαραβαίους (πόρσε ντιζάιν δηλαδής) οπότε ποτέ δεν ξέρεις!!! :lol: :lol:

Βασικά για αυτό σκεφτόμουνα για καμιά δημοτική αίθουσα ή και σχολείο περί το κέντρο της Αθήνας, απλά δεν ξέρω εάν είχε κάποιος κάτι συγκεκριμένο υπόψη του. Οπότε εάν έχει κανείς καμιά συγκεκριμένη πρόταση σαν του giannik1977 (ακριβώς ότι έψαχνα αλλά καμιά 500αριά χλμ πιο κάτω) ας ποστάρει ή ακόμα και πμ να στείλει!