Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By famas
#350406 Με το 27 που πέρασα πριν λίγο το πρωί ήταν βατή η κυκλοφορία στις κεντρικές οδούς, βοήθησε κι ότι δεν το πάγωσε το βράδυ. Από τα αυτοκίνητα που προχωρούσαν ελάχιστα είχαν αλυσίδες ή κουβέρτες. Φυσικά στις μικρότερες οδούς είναι διαφορετικά.
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#350448 Αν βγει κάποιος περιφερειακό κ γύρω γύρω κ μαζέψει χιονο κουβέρτες από κατω, παίζει κ να μαζέψει 2_3 ζευγάρια!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By GeorgT
#350459 50 σημεια διάθεσης αλάτι για τους πολιτες αλλα πουθενά δε βρισκεις που ακριβώς (ήθελα λιγο να ρίξω στη πυλωτή)
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#350460 Χθες πάντως το απόγευμα εγώ το έκοψα με το πόδι από παραλία. Έκανα από πλατεία Ελευθερίας μέχρι Μαρτίου μία ώρα γεμάτη και έχω την εντύπωση ότι σε σχέση με τα αυτοκίνητα στην παραλιακή κινούμουν αν όχι πιο γρήγορα τουλάχιστον τα ίδια.
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#350470
GeorgT έγραψε:50 σημεια διάθεσης αλάτι για τους πολιτες αλλα πουθενά δε βρισκεις που ακριβώς (ήθελα λιγο να ρίξω στη πυλωτή)

Έχει στο παλιό συνεργείο της αστυνομίας στη Βασ. Όλγας πριν τη Σοφούλη.

NiTse έγραψε:Χθες πάντως το απόγευμα εγώ το έκοψα με το πόδι από παραλία. Έκανα από πλατεία Ελευθερίας μέχρι Μαρτίου μία ώρα γεμάτη και έχω την εντύπωση ότι σε σχέση με τα αυτοκίνητα στην παραλιακή κινούμουν αν όχι πιο γρήγορα τουλάχιστον τα ίδια.

Κολλητός έκανε Εθν. Αντίστασης --> 40 Εκκλησιές ψηλά με τα πόδια χθες :lol: :lol:

Αν δεν βρέξει το απόγευμα όπως έχει βγει πρόγνωση, και αύριο θα υπολειτουργούμε πάντως. Άρχισε πάλι να ρίχνει πατσαβούρια.
Άβαταρ μέλους
By GeorgT
#350539
rocsta έγραψε:
GeorgT έγραψε:50 σημεια διάθεσης αλάτι για τους πολιτες αλλα πουθενά δε βρισκεις που ακριβώς (ήθελα λιγο να ρίξω στη πυλωτή)

Έχει στο παλιό συνεργείο της αστυνομίας στη Βασ. Όλγας πριν τη Σοφούλη.


Λαμογια 1:

4η Δημοτική Κοινότητα:

• Αθηναγόρα 24
• Τσιαπάνου-Στεφ. Γρηγορίου
• Ολυμπίας-Καβείρων
• Αγγελοπούλου-Ολυμπίας
• Χαρίσειο Γηροκομείο
• Ιπποδρομίου-Ολύνθου
• Πολυβίου 88
• Πρωτογένους-Ολύνθου
• Διαγόρα(Υδραγωγείο)
• Διαγόρα 63
• Αγ. Μαρίνης-Ολύνθου
• Ολύνθου-Πολυκλείτου
• Ολύνθου-Τυρολόης
• Κ. Βάρναλη-Ισιδώρου

5 σημεία πέρασα τζίφος :lol: :lol:

Λαμογιο 2:

https://www.carshop.com.gr/--566/reflex ... xno-g.html

χθες το βράδυ 35€ σημερα πρωί 45 μοοουυυχχαχα
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#350547
Geo f1 έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:ΓΑΜΒΕΤΤΑ δεν πήγε κανείς;

ΑΙΣΧΟΣ :protest:


:inlove: Θυμισε μου να σε κερασω ένα pitta bar

Που να μπλέκουμε με τα στενά εκεί πέρα τώρα θα έχει πιάσει πάγο θα σκοτωθούμε :lol:
Άβαταρ μέλους
By Nikolaos106
#350551
GeorgT έγραψε:Λαμογιο 2:

https://www.carshop.com.gr/--566/reflex ... xno-g.html

χθες το βράδυ 35€ σημερα πρωί 45 μοοουυυχχαχα


Έπρεπε να το κρατήσεις το πριν και το μετα με Printscreen για να γινει ενα ωραίο κολαζ!!!
Άβαταρ μέλους
By nEK
#350552 Χιονιας 2017, πολυ καλο βιντεο. Θα το βλεπουν μετα απο 100 χρονια οπως βλεπουμε εμεις τωρα τα του 1900


Άβαταρ μέλους
By GeorgT
#350588
Nikolaos106 έγραψε:
GeorgT έγραψε:Λαμογιο 2:

https://www.carshop.com.gr/--566/reflex ... xno-g.html

χθες το βράδυ 35€ σημερα πρωί 45 μοοουυυχχαχα


Έπρεπε να το κρατήσεις το πριν και το μετα με Printscreen για να γινει ενα ωραίο κολαζ!!!


πως βλεπουμε το ιστορικο της γοογλε που κραταει τα sites εκει θα φαινεται σιγουρα