Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By vice246
#4050
famas έγραψε:Εδώ διαβάζω ότι το μετρό μας, όταν παραδοθεί, δεν θα έχει οδηγούς
http://www.ansaldobreda.it/en/prodottie ... driverless :yahoo:


ΟΧΙ....ρε πουσ...μου...!!!!
μολις θα ξεκινησουν θα εχουμε στασεις εργασιας....
Άβαταρ μέλους
By blackpug106
#4165 Η χαρά του λαμαρινά ο περιφερειακος τις τελευταίες μέρες.
Βροχές, αυξημένη κίνηση κλπ
Ας οδηγούμε με λίγη προσοχή παραπάνω. :s_sorry
Άβαταρ μέλους
By Nikolaos106
#4763 Βοηθεια στην ευρεση καταστηματος ανταλακτικων peugeot για μια ηλεκτρομαγνητικη κλειδαρια! Γνωριζει κανενας?
Άβαταρ μέλους
By blackpug106
#4902
Nikolaos106 έγραψε:Βοηθεια στην ευρεση καταστηματος ανταλακτικων peugeot για μια ηλεκτρομαγνητικη κλειδαρια! Γνωριζει κανενας?


σκορπαει το τριμπουρδελο σιγα σιγα εεεε :s_tongue :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By famas
#4912 Από 206 ταιριάζει ; Έχει βγει off του markvag κι αφού δουλεύει πολλές ώρες ο ιδιοκτήτης μπορούμε να πάμε μια φορά και.....
Άβαταρ μέλους
By Nikolaos106
#4954 Τελικα ολα πηγαν καλα και ο ασθενης θα ζησει! Το βρηκα σε ενα καταστημα σε τιμη ευκαιριας ουτε στις εκπτωσης τετοιες τιμες!
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#4981 Θα ήταν χρήσιμο να αναφέρετε τα μαγαζιά για να ενημερωθούμε κι' εμείς. Δεν νομίζω να σας κατηγορήσει κανείς για διαφήμιση... :s_smile
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#5275
Pitt έγραψε:Θα ήταν χρήσιμο να αναφέρετε τα μαγαζιά για να ενημερωθούμε κι' εμείς. Δεν νομίζω να σας κατηγορήσει κανείς για διαφήμιση... :s_smile


+1

Είναι χρήσιμο έτσι και για όσους έχουν στο μέλλον παρόμοιες απορίες και ψάχνουν για απάντηση. Να ενημερώσετε κιόλας αν το κατάστημα είναι συμβεβλημένο με τη γνωστή κάρτα εκπτώσεων. :rtfm:
:s_rofl
Άβαταρ μέλους
By markvag
#5527
famas έγραψε:Από 206 ταιριάζει ; Έχει βγει off του markvag κι αφού δουλεύει πολλές ώρες ο ιδιοκτήτης μπορούμε να πάμε μια φορά και.....


Άμα είναι πάρτε το ολόκληρο... Έχει ασφάλεια κλοπής... :s_biggrin



Αφήστε το κάτω ρε... Θα το φτιάξω... :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Nikolaos106
#5533
Zorz έγραψε:
Pitt έγραψε:Θα ήταν χρήσιμο να αναφέρετε τα μαγαζιά για να ενημερωθούμε κι' εμείς. Δεν νομίζω να σας κατηγορήσει κανείς για διαφήμιση... :s_smile


+1

Είναι χρήσιμο έτσι και για όσους έχουν στο μέλλον παρόμοιες απορίες και ψάχνουν για απάντηση. Να ενημερώσετε κιόλας αν το κατάστημα είναι συμβεβλημένο με τη γνωστή κάρτα εκπτώσεων. :rtfm:
:s_rofl

Ποιααααα κάρτα? :s_tongue :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#5565 Τη κάρτα που δίνει μΠόνους.

Μισό λεπτό να κάνω τριπλοεγγραφή...
Εικόνα
:s_cool
Άβαταρ μέλους
By blackpug106
#5576 ρε το κωλοπαιδο

εβγαλε καρτα pyramis κ δεν ειπε τιποτα...

ξεχασα και ποιο ειναι ΤΟ πρατηριο
και ΤΟ συνεργειο
Άβαταρ μέλους
By markvag
#5753
blackpug106 έγραψε:ρε το κωλοπαιδο

εβγαλε καρτα pyramis κ δεν ειπε τιποτα...

ξεχασα και ποιο ειναι ΤΟ πρατηριο
και ΤΟ συνεργειο



Το τέταρτο δεξιά όπως μπαίνεις από αριστερά, ερχόμενος από δεξιά. Προχωράς ευθεία μισό χιλιόμετρο και θα το δεις το 6ο χωράφι, δίπλα στις ντομάτες... :s_yes :s_thumbsup