Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#334202 Τί ακριβώς παίρνεις εσύ; Η γυναίκα παίρνει τα ίδια; Πώς τους πας τους κύκλους α) των στεροειδών και β) της κρεατίνης;
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#334285

pipinos1976, πολλά λάθη στις ασκήσεις :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#334290 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#336331 Προς αυτούς που χρησιμοποιούν τα ντράγκια, όπως χαρακτηριστικά είχαν γράψει:

Ποιο μαγαζί με έδρα το Περιστέρι ήταν αυτό που έφτιαχνε τα αναβολικά; Η είδηση λέει ότι βρήκαν το εργαστήριο στην Βάρη και τους ανήκε. Για πρώτη φορά στην Ελλάδα βρέθηκε εργαστήριο, ενώ μέχρι τώρα, απλά, έκαναν εισαγωγές και διαμετακομιστικό εμπόριο.

http://mobile.in.gr/category/greece/article/1500119747

Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#336396 Λοιπόν με τα απο ενα καλοκαίρι σκέτο κόλαση , καθόλου γυμναστική και φαΐ σαβουρες χτύπησα ταβάνι ....86 κιλά με 1.80 ύψος και 25% λίπος
Έβαλα τον κωλο μου κάτω και λέω δεν γίνεται Έτσι να ξεκινήσεις σκι το χειμώνα..
Ξεκίνησα.λοιπόν personal training και διατροφή 1 Οκτωβρίου
Αποτελέσματα 1 Δεκεμβριου
81.5 κιλά και 21% λίπος και συνεχίζουμε
Not bad at all πιστεύω
Απο διατροφή έχω κόψει σαβουρες αναψυκτικά γλυκά τηγανητά ζάχαρη στον καφέ
Γυμναστήριο 3 φορές εβδομαδιαίως 45 λεπτά περσοναλ και 10 λεπτά πριν και 20 με 30 μετα αερόβιο....

ΥΓ: πολυ δυναμη ρε παιδι μου σε 2 μηνες
Ξεκινησα αγυμναστος στην πρεσα εκανα 90 κιλα και τωρα μετα απο 2 μηνες 180 κιλα 6 επαναληψεις :lipsealed: :lipsealed:

Απο συμπληρώματα γύρη,καρνιτινη, αμινοξέα,πρωτεΐνη, cla και πολυβιταμινη



< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#336467
kovathe έγραψε:Καλά αμα δεν πάρεις απο τα καλά μην περιμένεις και τρομερά αποτελέσματα..

Μου κάνουν και αυτά τα αποτελέσματα...αλλο τόσο Θέλω ..δλδ να παω 76 κιλά και να ρίξω το λίπος στο 18% και είμαι κομπλέ

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#336528 Δε μ επιασες. :D
Για να πετύχεις κάνα 15% λίπος και λίγη μυϊκή μαζα να φαίνεται οτι γυμνάζεσαι ρε παιδι μου λιγάκι, πρεπει να παίρνεις τεστοστερόνες και ναδρολονες σύμφωνα με τον μπουλη του φόρουμ που δε μπορεί να κανει 1 έλξη μετα απο 20 χρόνια σκληρής (hardcore) γυμναστικής...
Άβαταρ μέλους
By dimik
#336542 Xθεσινό προγραμματάκι κόλαση...


Ζέσταμα
800m κωπηλατική

x4
14 lunges
10 push ups

x3 με μόνο ολυμπιακή μπάρα
5 deadlifts
5 power cleans
5 front squat
5 push press

Κυρίως πρόγραμμα με 40kg
50 deadlifts
10 burpees
50 power cleans
10 burpees
50 front squat
10 burpees
50 push press

Για επιδόρπιο

4 λεπτά διαλειμματική κοιλιακούς με kettlebell στα χέρια

κάπου στα 20 front squats κλάταρα και έφυγα να επιστρέψω στην δουλειά :lol:

Αύριο πρωί ραντεβού για φυσιοθεραπεία πάλι.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#336581
kovathe έγραψε:Δεν υπάρχει κανένας απολύτως λογος να το κανεις αυτό στον εαυτό σου...

Το κάνω γιατί το γουστάρω πάνω από όλα... σε κλασικό γυμναστήριο δεν ξαναπατάω, motivation 0.
Μετα από μια 7ετια κικ μποξινγκ θέλω κάτι που να με κρατάει στην τσίτα.

Φυσικά προτιμώ τις μέρες που έχει κλασική ολυμπιακή άρση βαρών η οποία πέρα από την τεχνική έχει στο τέλος μερικά δυνατά σετ.
Π.χ την Τρίτη είχε clean, κάναμε διάφορες ασκήσεις τεχνικής ανεβάζοντας κιλά μέχρι το μαξ και στο τέλος 5x10 power clean στο 75% και 4x12 push press. Μόνο και μόνο που βλέπω ότι ανεβάζω κιλά και δύναμη μου φτάνει. Στο κλασικό γυμναστήριο δεν είχα δοκιμάσει ποτέ πάνω από 100κιλα deadlift, τώρα με τον προπονητή από πάνω έφτασα τα 150 μαξ, η αντίστοιχα στο squat πήγα από τα 80 στα 120 σε 3 μήνες. Είναι αλλιώς να έχεις κάποιον να σε παρακινεί και να σε διορθώνει. Εξάλλου στις υπόλοιπες προπονήσεις κάνω όσο μπορώ και αντέχω, σκοπός είναι η βελτίωση μέρα με την μετά όχι να βγάλω το πρόγραμμα.

< >