Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimik
#333219
kovathe έγραψε:Πάνω από 30 λεπτα ποτε στην καρέκλα.




Καλά αυτό για μένα δεν παίζει ούτως η άλλως όπως και να το μην καθίσω αφού έχω κάνει βόλτα σε 4 ορόφους και 2 κτίρια.
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#333226
kovathe έγραψε:Ειδικα αν έχεις κανει βαριά leg day είναι χειροτερο να κάθεσαι ακίνητος και να μην περπατας. Το περπάτημα είναι recovery.

:metalo:
Αυτό.
Δεν το καταλαβαίνεις μέχρι να το δοκιμάσεις, αλλά την επόμενη μέρα και το κυριότερο στην επόμενη προπόνηση, το νιώθεις.

Κι εγώ δλδ στην αρχή έλεγα "πω μλκ, μετά από τρέξιμο που να είσαι και όρθιος, θα μου διαλυθούν τα πόδια κλπ", αλλά για άλλους λόγους αναγκάστηκα να το δοκιμάσω και τα αποτελέσματα με εξέπληξαν :)
Άβαταρ μέλους
By dimik
#333237 Παρακολουθώ τα videos του Klokov όπως το παρακάτω....



τι προπονηταράς είναι ο πστης :inlove: με αυτό το @#$@#! το snatch παλεύω εδώ και μήνες και δεν μπορώ να ανεβάσω κιλά με τίποτα.
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#333354 Πελματιαία απονεύρωση..... Περαστικά μας.
Εδώ και 2 μέρες, είχα πόνο όταν ξυπνούσα το πρωί, στο πίσω μέρος της καμάρας. Περάσαν τα χρόνια :(
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#333363
kovathe έγραψε:[...]

Α ναι μην ξεχάσω.
Επειδή ξέρω ότι εσύ είσαι με full business dress στη δουλειά :shifty: μην ξεχάσεις να πάρεις και gel χαλάκι. Γιατί οι ξύλινοι πάτοι θα σε κουράσουν :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#333378 Αστον, ΑΣΤΟΝ

Οταν απο την ορθοστασια-------->





(ναι ρε, ΚΑΙ για κιρσους και φλεβιτιδες :adminpower: , εδω η Τζινα κατεβηκε κλιμακα απο κορβετα σε καταδρομικο, στους κιρσους θα κωλωσουμε)


τοτε θα τα πουμε. Βασικα τι να πουμε, απο ενα ΤΣΕΜΠΕΡΙ στον καθενα να παει ασορτι με το καλσον και μια 12αδα κερια για την εκκλησια. :s_sarcastic

Mjacob ασε τον kovathe ησυχο . Μεγαιρα. :rant:
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#334051 Αφιερωμένο στους σφιχτές του forum.

Steroid Cook Shows Everything In His Underground Lab
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#334059
kovathe έγραψε:Σκατουλες.
Δεν εχει τη συνταγη. :s_sad :s_sad :s_sorry :s_sorry


Τι να την κάνεις; Αφού ούτε γνώσεις εχεις, ούτε εργαστήριο. Έτοιμα τα παίρνεις και είσαι εντάξει.

Αλήθεια, η γυναίκα δεν λέει τίποτε τις περιόδους που είσαι off, οπότε και το εργαλείο δεν ανταποκρίνεται; Ρωτάω απολύτως σοβαρά. Δεν είχα ρωτήσει ποτέ κανέναν χρήστη από διακριτικότητα (τακτ για εσάς). Από το διαδίκτυο, όμως, είναι πιο εύκολο και απρόσωπο.
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#334074 Εντάξει, δεκτόν. Αν είναι και η γυναίκα σε τέτοια φάση γίνονται αυτά σε συμφωνία. Προβλήματα με καρδιά, νεφρά κτλ έχουν εμφανιστεί; Δεν ξέρω και την ηλικία σου, ούτε κάθε πότε εξετάζεσαι, αλλά πάντα υπάρχει κίνδυνος.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#334086
pipinos1976 έγραψε:Προβλήματα με καρδιά, νεφρά κτλ έχουν εμφανιστεί; Δεν ξέρω και την ηλικία σου, ούτε κάθε πότε εξετάζεσαι, αλλά πάντα υπάρχει κίνδυνος.


Νομίζω ο kovathe έχει περάσει μια βόλτα απο Ωνάσειο. Αν θέλει, θα σου πει λεπτομέρειες ο ιδιος.