Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By theo13
#364674 Έχω πάψει πια να πέφτω απ τα σύννεφα με την ηλιθιότητα των ανθρώπων. Το χειρότερο είναι ότι αυτή η ηλιθιότητα δεν έχει όρια. Ούτε ένα μωρό παιδί, το ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ παιδί δεν τους κάνει να αναλογιστούν τι είναι καλό και τι είναι κακό γι αυτό. Και όλα αυτά χωρίς το παιδάκι να έχει δικαίωμα επιλογής. Μεγάλωσέ το ρε μεγάλε δως του τα εφόδια που απαιτούνται και πες του παιδί μου είσαι ελεύθερος να γίνεις vegan, gay, χριστιανός, όλα αυτά μαζί ή δε ξέρω γω τι άλλο ακόμα. Αλλά τι λέω αυτές (οι μανούλες) τα ξέρουν όλα.
Άβαταρ μέλους
By KWSN-Men
#364677 Γαμάτο γκρουπ.

Έχουν αποφασίσει να βγάλουν το κρέας λέει από τη ζωή τους. Και των παιδιών τους. Και των κατοικίδιών τους.
Άβαταρ μέλους
By Lippi
#364678 Πόσο δίκιο είχαν οι αρχαίοι σπαρτιατες.....
Άβαταρ μέλους
By Lippi
#364733
mjacob έγραψε:Εικόνα
:s_roses :s_roses

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#365006
junior gt έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:
sknipper έγραψε:Επειδή έχει πάρει άσχημη τροπή το θέμα και με ψυχοπλακώσατε θα σας παρασύρω λίγο ρωτώντας αν ξέρετε καθόλου μέρη να κοιτάξω για παιδικά έπιπλα στην ευρύτερη Αθήνα. Χρειάζεται αναβάθμιση το δωμάτιο της κόρης μου ετών 6. Ευχαριστώ.
Επειδή έψαχνα και εγώ πριν μερικούς μήνες, οι περισσότεροι τα ίδια έχουν απο σχέδια, αλλάζουν οι τιμές.
Δεν ξέρω ποια περιοχή σε βολεύει, αλλά στον Βασιλειάδη στο Χαλάνδρι ειχαμε βρει την μεγαλύτερη ποικιλία και ενημερωμένους πωλητές.
Από το Moto G
Aπο εκεί παραγγείλαμε κι εμείς. Εγώ δεν ασχολήθηκα, αλλά από ότι μου είπε η κυρά είναι όπως τα λέει ο Νίκος Πάππας. Και μάλλον σε αντίστοιχη ποιότητα, έχει τις καλύτερες τιμές.
Πήγα είδα και αγόρασα. Τα περιμένω εντός των ημερών.
Όντως πολύ καλή ποιότητα, σχέδια, ευελιξία στα σχέδια, γνώσεις προσωπικού. Δεν είναι φτηνά αλλά για αυτό που παίρνεις δεν είναι ακριβά. Και περιλαμβάνεται μεταφορά, συναρμολόγηση στο σπίτι του πελάτη. Και ελληνικά.
Θα δούμε τι θα φέρουν και τι θα έχω να πω τότε.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#365069 Και εγώ από εκεί έχω. Είναι πολύ solid πράγματα, καμία σχέση με ικεα κλπ.
Άβαταρ μέλους
By ast
#366367 Από τότε που έχω να μπω στο φόρουμ, μεσολάβησε ένας γάμος, μια εγκυμοσύνη κι ένας μικρός ανθρωπάκος, 10 μηνών σήμερα. Χαιρετώ όλους αλληλέγγυους πατέρες! :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#366567 Να σου ζήσει και να' στε γεροί οι γονείς να το μεγαλώσετε όπως ποθείτε.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#367339 Είδα το εξής εξοργιστικο σήμερα.

Απορώ πως κυκλοφορεί, απορώ πως δεν έχει φάει κλήση, απορώ πως δε του έχουν πάρει δίπλωμα, μηχανάκι και κηδεμονία.

Εικόνα

Για όσους δεν κατάλαβαν, βλέπετε ένα παιδικό καθισματακι αυτοκινήτου προσαρμοσμενο με Greek patenta στο βαλιτσακι του παπιου του "κυρίου".

Απίστευτο!



< >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#367342 Φανταζομαι Νικολα το εβαλε εκει για να το μεταφέρει (το καθισμα)...Και παλι βεβαια για πολλες φαπες ειναι ο εν λογω.

.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#367345 Προχθές το απόγευμα, με ψιλόβροχο , στην περιφερειακή Ιωαννίνων προσπέρασα παπί τρικαβαλο, με το παιδάκι στην αγκαλιά του μπαμπά και μαμά πίσω, κανένας δεν φορούσε κράνος, φώτα αναμμένα δεν είχε παρότι σούρουπο, και αν σε εναν βρεγμένο δρόμο με ταχύτητες 100-120 τους είχε πάρει κανένας από κάτω θα μιλάγαμε σήμερα για τον "δολοφόνο" που ξεκληρισε οικογένεια...
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#367347
gianik έγραψε:Φανταζομαι Νικολα το εβαλε εκει για να το μεταφέρει (το καθισμα)...Και παλι βεβαια για πολλες φαπες ειναι ο εν λογω.

.


Το σκέφτηκα, αλλά το κάθισμα δεν είχε σελοφαν. Είναι δυνατόν να βγάλεις και τα σελοφαν αν σκοπεύεις να το μεταφέρεις και να το έχεις δέσει τόσο προσεχτικά με στήριξη από κάτω για να το φέρεις ευθεία?

Αν απλά το μεφερερε νομίζω θα μπορούσε να το έβαζε πιο εύκολα στο πλάι πίσω από τη πλάτη του, η ακόμα και με τη πλάτη προς τα κάτω να ακουμπάει στο βαλιτσακι πίσω από το πλάτη του.

Οπότε δε νομίζω ρε συ.



< >