Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#366195
KWSN-Men έγραψε: Αλλά η φραπεδούπολη μέχρι εκεί καταλαβαίνει.


Λόγω του αστείου του θέματος θα σου απαντήσω στα ανέκδοτα. Εδώ ας ποστάρουμε φωτογραφίες... :lol:

Με προσοχή!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By gianik
#366198 Εικόνα

Β' μαρίνα Γλυφάδας τωρα...
Η απόλυτη ηρεμία , ωραίος καιρός για βόλτα....
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#366204 Το νωρίτερο που έχω μπει είναι καθ. Δεύτερα τέλος Φλεβάρη.
Το ψιλοδαγκωσα αλλά την πάλεψα...
Μπες!
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#366215
KWSN-Men έγραψε:
Pitt έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:Η φάση είναι οι περισσότεροι βορειοελλαδίτες δεν καταλαβαίνουν ότι λέγονται καλαμάκια γιατί τρυπάς το κρεατάκι με...
...καλαμάκι για σουβλάκια (δηλαδή μικρές σούβλες)


Αν (πολύ σωστά όπως λες) σουβλάκια = μικρές σούβλες, τότε ποια νομίζεις ότι είναι η σωστή ονομασία τους, καλαμάκια ή σουβλάκια (δηλαδή μικρές σούβλες); :s_wink

Εικόνα


Εντωμεταξύ, τα παλιά χρόνια για να σουβλίσουν μικρά κομμάτια κρέας έκοβαν καλάμι και το άνοιγαν γιατί ειπναι πολύ πιο εύκολο από το να βρεις ή να φτιάξεις από ξύλο. Και μιλάω πριν την εποχή του φραπέ. Αλλά η φραπεδούπολη μέχρι εκεί καταλαβαίνει.


Φίλος φίλου όταν υπηρετούσε Αθήνα και πήγαινε σε σουβλατζίδικα παράγγελνε κανονικά και έπειτα έλεγε στο σερβιτόρο ''φέρε μου ένα καλαμάκι'', του έφερνε... και ο τύπος απαντούσε "με αυτό πως ακριβώς θα πιω την coca cola;'' :s_laughat
Άβαταρ μέλους
By gianik
#366217
kovathe έγραψε:Το νωρίτερο που έχω μπει είναι καθ. Δεύτερα τέλος Φλεβάρη.
Το ψιλοδαγκωσα αλλά την πάλεψα...
Μπες!


Κολωσα τελικά...
Μόλις αναρρωσαμε , δεν με παίρνει να ξανακυλισω...
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#366372
mikeerfol έγραψε:
bihlas87 έγραψε:στις απόκριες, πήρα καπέλο, περούκα, το μπάσο μου ανα χείρας και μπούκα στα rock bar με γκάζια


Υπάρχει φώτο; :s_biggrin


O Μπίχλας δεν αφήνει ποτέ το μονοψήφιο κοινό του παραπονεμένο :lol:

Εικόνα
Εικόνα

Ξέχασα το καπέλο στο αμάξι αλλά βγήκαν αρκετά πετυχημένες, βοηθάει και το μαύρο που
με λεπταίνει βέβαια, η δεύτερη φεύγει από αύριο για φωτό προφίλ στο fb :metalo:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#366378 Bihla βαλε κανα δαχτυλιδι μανα μου (ας ειναι και απο κανα σετ Barbie, κανουν), βαλε καμια ζωνη με 7.62 (ας ειναι και μονοβολα για αγριογουρουνα, κανουν), βαλε κανα περφεττο τιγκα στις κονκαρδες (ας ειναι και απο Creta Farm, κανουν), μην εισαι σαν να το γυρναγε ο Lemmy σε Britpop.
Ειναι 22.09.

Και δεκα εχω αμολυσει Καμπαλα.



ΚΑΙ ΔΕΚΑ.
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#366381 Και στείλε τη φωτό σε εκείνη την κοπέλα που της είχες στείλει και την προηγούμενη αξίζει μια ακόμα προσπάθεια :shifty:

Ρε g μισά τα λες :thumbsdown:
Τελευταία επεξεργασία από Kon5 και 18 Φεβ 2017, 23:15, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#366382
g8777 έγραψε:Και δεκα εχω αμολυσει Καμπαλα.



ΚΑΙ ΔΕΚΑ.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#366393
Kon5 έγραψε:Και στείλε τη φωτό σε εκείνη την κοπέλα που της είχες στείλει και την προηγούμενη αξίζει μια ακόμα προσπάθεια :shifty:

Ρε g μισά τα λες :thumbsdown:


Βλεπω θυμασαι αλλες κοπελες. :shifty:

Πως το λεγε ο Βαsillys;

"Γι αυτο πλυσου, να μην σε ξαναδωωωω..."
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#366399 Γύρνα στα διαγαλαξιακά σου εσύ :lol:

Εικόνα