Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By drdino
#286344 Πολύ θα ήθελα να δω την αντίδρασή της αν έβλεπε έναν creepy τυπάκο στην διπλανή αντλία να την τραβάει βίντεο :lol:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#286352 Γιωργο, τεχνολογια της ομαδας ε. Ισοπλευρο 3γωνο με σουνιο κ δελφους και παει λεγοντας.

Ρε σεις μου εκανε τρομερη εντυπωση, γι αυτο το βιντεο.

<
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#286393 Αλήτες με τα κινητά εσείς είστε καλύτεροι που τραβάτε τον κοσμάκη
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#286519
xenos έγραψε:Δεν χανουμε χρονο οταν βαζουμε βενζινη! Κανουμε εποικοδομητικα πραγματα.



<


Αυτό είναι καθημερινό πρωϊνό φαινόμενο στα φανάρια, σε κάθε φανάρι βάφονται και από λίγο και τελειώνουν την ανοικοδόμηση μέχρι να φτάσουν στη δουλειά τους
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#286537 Γυναίκες/γκόμενες δεν έχετε; Εμένα ποτέ δεν προλαβαίνει να είναι έτοιμη στην ώρα της και κάθε φορά τελειώνει το βάψιμο στο αμάξι.
Και μάλιστα με στραβοκοιτάει όταν είναι ανώμαλο το οδόστρωμα και κουνιέται το αμάξι. :slap:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#286548 Πού είναι το κακό;

Εγώ που ολοκληρώνω το πρωινό χέσιμο στο 33ο χλμ προς δουλειά, wat's rong wit dat?

Κατεβαίνοντας προς νέα μουδανιά πριν Αη παύλο, μετά το shell 800 μέτρα στον παράδρομο αν δειτε τιράντα, είναι γιατί ολοκληρώνω τις προετοιμασίες μου :metalo:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#286552
Bayern7 έγραψε:Και μάλιστα με στραβοκοιτάει όταν είναι ανώμαλο το οδόστρωμα και κουνιέται το αμάξι. :slap:


α εσενα δεν σου λεει ''θα βαφτω,προσεχε να μην κουναει''?
οταν παει να βαλει μολυβι στο ματι,πεφτω σε λακουβα επιτηδες. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#286553
dimviii έγραψε:
Bayern7 έγραψε:Και μάλιστα με στραβοκοιτάει όταν είναι ανώμαλο το οδόστρωμα και κουνιέται το αμάξι. :slap:


α εσενα δεν σου λεει ''θα βαφτω,προσεχε να μην κουναει''?
οταν παει να βαλει μολυβι στο ματι,πεφτω σε λακουβα επιτηδες. :shifty:

Για αυτο πήρα αυτοκίνητο χωρίς καθρέφτη στο σκιαδιο του συνοδηγού,για να μην εχω τέτοια θέματα...

.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#286556
belgarion έγραψε:
dimviii έγραψε:
Bayern7 έγραψε:Και μάλιστα με στραβοκοιτάει όταν είναι ανώμαλο το οδόστρωμα και κουνιέται το αμάξι. :slap:


α εσενα δεν σου λεει ''θα βαφτω,προσεχε να μην κουναει''?
οταν παει να βαλει μολυβι στο ματι,πεφτω σε λακουβα επιτηδες. :shifty:

Για αυτο πήρα αυτοκίνητο χωρίς καθρέφτη στο σκιαδιο του συνοδηγού,για να μην εχω τέτοια θέματα...




αποκλειεται να μην κουβαλαει δικο της.
στο εβο απο τοτε που εβαλα αναρτηση(στους 9 μηνες δλδ) και την σεταρισα οπως ηθελα, δεν μπορει να βαφτει.Σαν καρδιογραφημα βγαινει.
Μπουρδελο το καταντησες μου λεει. :twisted:
ακου μπουρδελο την Οχλινς.ΤΗΝ ΟΧΛΙΝΣ.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#286640 Εικόνα


Εικόνα


Το πιο απιθανο δεν ειναι οτι το σαπιδι αυτο κυκλοφορει στους ελληνικους δρομους. Το πιο απιθανο ειναι οτι ο οδηγος ωρυοταν στον υπαλληλο του βενζιναδικου τι μου κανατε, γιατι βαλατε τοση βενζινη, οριστε με καθυστερειτε. :help:




ΤΡΕΛΛΑ. :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: