Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By vagmann
#353630 Ευχαριστω!Το Outback δεν εχει να ζηλεψει τπτ... :inlove:
Και να φανταστειτε πριν 7+χρονια ολοι ελεγαν station (=νεκροφορα για τον κοινο Ελληνα...) θα παρεις?Πιφ! :thumbsdown:
Ειχα μπει να δω το Q5 σε dakar beige που ειχε ετοιμοπαραδοτο στην Karenta,και διπλα ακριβως στο γκαραζ κατω ενα ιδιο με το δικο μου...Ε!Δεν ριξαμε δευτερη ματια στο Q5...Ηταν καρμα.- :inlove:

Γενικα σε αυτη την κατηγορια ολα τα αυτοκινητα ειναι ομορφα,(σε εμας δλδ το 5-10%,που αρεσουν τα station και απεχθανεται τα ψηλα suv...)
Άβαταρ μέλους
By elvet
#353643
vagmann έγραψε:Ευχαριστω!Το Outback δεν εχει να ζηλεψει τπτ... :inlove:
Και να φανταστειτε πριν 7+χρονια ολοι ελεγαν station (=νεκροφορα για τον κοινο Ελληνα...) θα παρεις?Πιφ! :thumbsdown:
Ειχα μπει να δω το Q5 σε dakar beige που ειχε ετοιμοπαραδοτο στην Karenta,και διπλα ακριβως στο γκαραζ κατω ενα ιδιο με το δικο μου...Ε!Δεν ριξαμε δευτερη ματια στο Q5...Ηταν καρμα.- :inlove:

Γενικα σε αυτη την κατηγορια ολα τα αυτοκινητα ειναι ομορφα,(σε εμας δλδ το 5-10%,που αρεσουν τα station και απεχθανεται τα ψηλα suv...)

Συμφωνώ σε όλα, αν και νομίζω οτι στην κατηγορία που μας αρέσουν τα station δεν πρέπει να είμαστε >5%...
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#353645 Ανήκω εδώ και χρόνια κι εγώ στη συγκεκριμένη κατηγορία :innocent: (και απεχθάνομαι τα περισσότερα sedan). Και πράγματι, είμαστε μειοψηφία.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#353657 Γαμάτο το allroad! :metalo:
Τις προάλλες άνοιγε μπροστά μου rs4 station.... έμ-φρα-γμα! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#353783 Πατούρι το Allroad :inlove: :inlove: :inlove: , βάλτε και μένα στους φάν των Kombi :inlove: :inlove: . Άσχετα που κατέληξα πάλι σε λιμουζίνα όντας εργένης :lol:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#353880 Νόμιζα ότι την είχα ανεβάσει
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#354179 Εικόνα
Εικόνα

Και για να μην ξεχνάμε και που βρισκόμαστε...

Εικόνα
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΝ για petrolheads!
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#354194
GTS έγραψε:5η ή 6η?

6η, είναι κοντό το κιβώτιο, το 5ρι του Challenge είναι πιο μακρύ λένε.

< V10
Άβαταρ μέλους
By xenos
#354205 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#354240 Ευχαριστώ πολύ ρε παίδες!

< V10