Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#367553 Έχει (όπως και αισθητήρες, κλειστούς καθρέφτες, αγρατζούνιστη, κλπ). Σε αντίθεση με το καταχτυπημένο polo.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#367657 Το polo ήταν ακόμη εκεί όταν το πήρα (phew). Η BMW είχε φύγει, ευτυχώς αναίμακτα.
Αν φοβόμουν τα τρακαρισμένα δε θα έβγαινα καν από το σπίτι (με τόσα ερείπια εκεί έξω).

< >
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#367658 Scotch το SMART δε το δίνεις. Το SMART! :rtfm:
Αντιθέτως το δίνεις και παίρνεις το καινούργιο που γαμάει :inlove: :inlove: :inlove: , τα κάνει λίγο σκουπιδάκια τα 450-451 :lol:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#367663
Scotch έγραψε:Είναι γεγονός Thomas. Είδα ένα καμπριάκι χθες, λουκούμι!

< >

Οδηγησε το και θα με θυμηθεις με το διπλοσυμπλεκτο ομως. Πυροβολάει στην αουτομπαν :metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#367678
Scotch έγραψε:Μη μου ανάβεις φωτιές τώρα. Εδώ λέμε να διώχνουμε

< >

Εγω σου φταιω που λεω αληθεια? Πηγαινε και ζητα ενα td. Αν θες μπορω να κατσω να σου γραψω τα παντα. Οδηγω συχνα πυκνα το νεο Σμαρτ
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#367680 Αυτοκίνητο για αούτομπαν; Άσε, μη μου θυμίζεις την αθλήτρια από την Κεφαλονιά που σκοτώθηκε στην Πύργου-Πατρών σε ένα φαινομενικά μικρό ατύχημα.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#367728 Η αλήθεια είναι ότι με το τεράστιο μεταξόνιο και τα μετατροχια που έχει είναι φτιαγμένο για γρήγορα ταξίδια!
Αν βάλουμε μέσα και το ότι είναι ότι πιο άσχημο έχει βγάλει η εταιρεία το πακέτο δεν παίζεται!
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#367731
NickTG έγραψε:Η αλήθεια είναι ότι με το τεράστιο μεταξόνιο και τα μετατροχια που έχει είναι φτιαγμένο για γρήγορα ταξίδια!
Αν βάλουμε μέσα και το ότι είναι ότι πιο άσχημο έχει βγάλει η εταιρεία το πακέτο δεν παίζεται!

Το αμάξι είναι για πόλη και περιαστικά χλμ, τώρα αν ο κάθε ένας ή καθεμιά βγαίνει για ταξίδι δεν φταίω εγώ ούτε η Χ αυτοκινητοβιομηχανία....
Άβαταρ μέλους
By elteo
#367739
Thomas_C200K έγραψε:
NickTG έγραψε:Η αλήθεια είναι ότι με το τεράστιο μεταξόνιο και τα μετατροχια που έχει είναι φτιαγμένο για γρήγορα ταξίδια!
Αν βάλουμε μέσα και το ότι είναι ότι πιο άσχημο έχει βγάλει η εταιρεία το πακέτο δεν παίζεται!

Το αμάξι είναι για πόλη και περιαστικά χλμ, τώρα αν ο κάθε ένας ή καθεμιά βγαίνει για ταξίδι δεν φταίω εγώ ούτε η Χ αυτοκινητοβιομηχανία....

Εσύ έγραψες όμως για πυροβόλο στην αουτομπαν. :twisted: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#367741
elteo έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:
NickTG έγραψε:Η αλήθεια είναι ότι με το τεράστιο μεταξόνιο και τα μετατροχια που έχει είναι φτιαγμένο για γρήγορα ταξίδια!
Αν βάλουμε μέσα και το ότι είναι ότι πιο άσχημο έχει βγάλει η εταιρεία το πακέτο δεν παίζεται!

Το αμάξι είναι για πόλη και περιαστικά χλμ, τώρα αν ο κάθε ένας ή καθεμιά βγαίνει για ταξίδι δεν φταίω εγώ ούτε η Χ αυτοκινητοβιομηχανία....

Εσύ έγραψες όμως για πυροβόλο στην αουτομπαν. :twisted: :lol:

Το έγραψα, αλλά δεν διευκρίνισα ότι για 45χλμ Φρανκφούρτη-Ντάρμσταντ ειναι μια χαρά :lol: , πάντως το πρόβλημα με τους πλευρικούς ανέμους έχει εξαλειφθεί κάπως.
Πάντως πυροβολάει πάει με 140χλμ/ω άνετα.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#367746 Ναι. Με 145 τελικη στα 140 εχει να δωσει πολλά. Στο φυσικο του περιβαλλον γενικα. Αληθεια το ο,τι ειναι Renault δε μας πειραζει πλεον;

< >