Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#337944 Έτσι είναι χρυσή μου

άλλοι αγαπάνε

Άλλοι παντρεύονται... :innocent: :lol: :lol:

Εικόνα

:inlove:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#337970 Η ασφαλιστική μου ζήτησε φρέσκες και τη μία που βγήκε κάπως καλλιτεχνική είπα να τη μοιραστώ.
Εξάλλου στα περίπτερα (smartίδι) έχω μια αδυναμία :inlove:

< >
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#340839 Μιας και ο εφιάλτης με το αυτοκίνητο αντικατάστασης έληξε (ούτε 1 γραμμή για το οδήγησα δεν είναι) , και το γκολφ επέστρεψε δημήτριο, ας ανεβάσω το καθιερωμένο benchmark του forum.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#341016
Geo f1 έγραψε:Η κλασικη φωτο πια

Σαν σημερα...
21/12/2011

Εικόνα

5 χρονια...

< edge >

Σκέψου τα κουτιά με τα nike.... Αν χωρούσαν μέσα στο fiesta, ίσως να είχε πινακίδες. Κρίμα το αμαξάκι 5 χρόνια τώρα.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#341024 Αν ήταν cabrio πηδούσαμε κι από το μπαλκόνι
Εικόνα
Και μία από το Μαίναλο που περιμένει να το κατακτήσουμε :eat: (χιόνι δε βλέπω ωστόσο)
Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#341117
Geo f1 έγραψε:Η κλασικη φωτο πια

Σαν σημερα...
21/12/2011

Εικόνα

5 χρονια...

< edge >


Αυτό ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω. Αφήνεις το αγαπημένο σου αυτοκίνητο ακίνητο για να γλιτώσεις τα τέλη εδώ και 5 χρόνια. Ενδιάμεσα όχι απλά δεν το χαίρεσαι (το βλέπεις και μελαγχολείς όπως έχεις γράψει και εδώ), αλλά έχεις χάσει και μεγάλο μέρος από την μεταπολιτική του αξία σε σχέση με το να το είχες πουλήσει από την πρώτη χρονιά που αφαίρεσες πινακίδες.

Τέσπα, δικό σου το πορτοφόλι, εσύ ξέρεις καλύτερα. :)
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#341127 Ε καλά όλοι αυτοί που τα κλειδώνουν σε αποθήκες με την ελπίδα κάποια στιγμή να κυκλοφορήσει και τελικά τα βρίσκουν παιδιά ή εγγόνια μετά από δεκαπέντε είκοσι τριάντα χρόνια και τα κάνουν restoring για να χαρεί ο μπαμπάς/παππούς κάπως έτσι δεν θα ξεκινάνε; Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία ιδίως από την στιγμή που δεν τον επιβαρύνει πλέον καθόλου οικονομικά.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#341133 Τα έχουμε ξαναπεί, το συγκεκριμένο κάνει μόνο για dragster κι αυτό αν καταφέρει να φτάσει στην εκκίνηση. Νομίζω το κόστος συντήρησης και επιδιόρθωσης είναι δυσβάσταχτο και όχι τα τέλη. Άσε που οικογένεια δεν βάζεις σε αυτόν τον κανιβαλο.

< >
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#341163 @Kilomeater, PeterPan δε τα σκεπάζεται καθόλου τα αμάξια, προσωπικά βαρέθηκα να ψεκάζω κάθε πρωί το παρμπρίζ και πήρα μια θερμοπροστασία :lol: , τώρα σκέφτομαι να πάρω το άλλο που καλύτπει όλο το πάνω μέρος :lol: , ας μένει το μισό παγωμένο, από τα παράθυρα και κάτω.