Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By GeorgT
#213505 Ωραίο χθες το μπάτσο λεωφορείο κατά μήκος σχεδόν όλης της περιφερειακης μόνιμα στην αριστερή λωρίδα χαλαρά να περνάνε ολα τα αυτοκίνητα απο δεξιά ασταμάτητα!

Τη τους νοιάζει, 90-100 max τέρμα αριστερά κ όλα ωραία, χαλαρά δε πέρασε κανένα αυτοκίνητο σε ολη τη διαδρομή!
Άβαταρ μέλους
By kacey
#213792
avel έγραψε::dizzy: Τι ζωα!!!

kacey καλα το χειριστηκες! Εγω δεν ξερω τι θα εκανα. Ισως να εβρισκα εναν τοιχο και να χτυπουσα το κεφαλι μου με αυτα που ακουω.

δεν το χειριστηκα καλα, γιατι ειχα αγωνα και επρεπε να παω. αλλιως θα "κολλαγα" εκει και "δεν θα μπορουσα" να περασω...
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#214316
GeorgT έγραψε:Ωραίο χθες το μπάτσο λεωφορείο κατά μήκος σχεδόν όλης της περιφερειακης μόνιμα στην αριστερή λωρίδα χαλαρά να περνάνε ολα τα αυτοκίνητα απο δεξιά ασταμάτητα!

Τη τους νοιάζει, 90-100 max τέρμα αριστερά κ όλα ωραία, χαλαρά δε πέρασε κανένα αυτοκίνητο σε ολη τη διαδρομή!


Που να δεις και αναστροφή στη Μοναστηρίου λίγο μετά το Grand Palace. :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By kacey
#216646 Τσογλανακι ~25 χρονων με μαυρη CLK200 cabrio, να εχει γαμηθει στις μαλακιες. Σε 1χλμ μεσα στο κεντρο του πειραια εχει καταφερει να κλεισει 3 αυτοκινητα και να περασει 2 κοκκινα. Προσπερναει περιπολικο με σφηνα, πηγαινοντας γαμιωντας. το περιπολικο σταματαει διπλα του, τον κοιταει, και φευγει με κοκκινο. Και μετα φευγει και το τσογλανακι με κοκκινο φωναζοντας "μπραβο μαλακες".

Αντε στο διαολο αχρηστα τομαρια. αυτοι θα ερθουν αυριο να με γραψουν γιατι ανεβαινω τη συγγρου με 100 αντι για 90 ή την αδεια αττικη οδο με 140, "εξηγωντας" μου οτι το κανουν για το καλο ολων μας.
Άβαταρ μέλους
By Arrow
#216678 Ο φόβος της απόλυσης διαπιστωνω ότι εμποδίζει τους άντρες και τις γυναίκες της ΕλΑσ (ή ΑλΑσ κατά πολλούς) να κάνουν τη δουλειά τους. Κριμα μιας και η Αστυνομία είναι μια ωραία και μοντέρνα ιδέα.
Άβαταρ μέλους
By Govus
#278813 Δύο αστυνομικές μοτοσυκλέτες με τέσσερα έφιππα ζωάδια περνούσαν ΑΠΟ ΔΙΑΒΑΣΗ ΠΕΖΩΝ στην Καλλιθέα σήμερα το πρωί, για να πάνε γρήγορα από το ένα ρεύμα της Θησέως στο άλλο :omg: !!

Θλιβερή η κατάντια της ΕΛ Αστυνομίας εν έτει 2016 :x ...
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#279443 Εγώ δυστυχώς συνεχίζω να βλέπω πολλούς με το κινητό στο χέρι ενώ οδηγούν.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#283601 Θεούλης ο ΖΗΤΑΣ στην Κατερίνη, στο ένα χέρι κρατούσε το τσιγάρο και με το άλλο ρύθμιζε την κυκλοφορία.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#283964 Είχε μουστάκι, κοντούλης δε μου φάνηκε, γυμνασμένος δε μπορούσα να καταλάβω αν ήταν,ηλικιακά έπαιζε κάπου στα 40, πρέπει να είχε λίγο μαλλί και κάπνιζε κάπως σκουρόχρωμο τσιγάρο. Δεν πρόσεξα κάτι παραπάνω. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Morx
#284004 Ο συγκεκριμενος, αν λεμε για τον ιδιο, μου χαρισε κληση. Με Λαρισαικες πινακιδες... μια ανοιξιατικη Κυριακη μεσα στο καταχειμωνο.
Κι οχι μονο εμενα αλλα και στα υπολοιπα μηχανακια της παρεας.

Μαλιστα, ειχαμε και ενα 10λεπτο κουβεντας περι διαφορων ζητηματων auto-moto.

Ηταν αρκετα ευγενικος που το πρωτο πραγμα που εκανε ηταν να δειξει μια πινακιδα για συγκεκριμενο χωρο σταθμευσης μοτοσυκλετων.
Ο τυπος ηταν απλα ΤΥΠΑΡΑ!




Σημερα στο δρομο για σπιτι.
Περιπολικο αστυνομιας με LED φαρο να δινει πονο στα ματια μου και ολων των υπολοιπων στο σουρουπο... το μισο στη ΛΕΑ και το αλλο μισο οπου παει ο ανεμος. Οτι να ναι!
Πλησιαζω με 120 προσπερνωντας τα υπολοιπα αυτοκινητα με σκοπο να τον προσπερασω.
Φτανω, πηγαινει με 50 (Οριο 70).
Κοβω και περιμενω να δω μηπως τραβηξει καμια αναστροφη επειδη ετσι του καβλωσε.
Σβηνει φαρο. (Ωραιος!!)
Προσπερναω...
Αναβει φαρο.....
Οκ, δεν ξεκινησε καμια καταδιωξη! :oops:
Ανοιγω κι αλλο γκαζι... εμεινε μια κουκκιδα στον καθρεπτη.

Παιζει να ερχονται ακομα Λάρισα με τρενακι 100 αυτοκινητα απο πισω τους!!! :lol: :lol: :lol:

Τι σκατα ... ???
Άβαταρ μέλους
By drdino
#293105 Εικόνα

Τρομερό παρκάρισμα.

Ήρθε επίσκεψη ο Πούτιν;
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#293166 Είπα στην αρχή να πω λάθος topic αλλά μετά πρόσεξα το τσαντάκι και τις ζάντες χωρίς τασια...

< >